|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBERKE 2020
4.4.2020 19:26:19   
AnonimnaK2
Tudi jaz prvič 😁✌️ Nimajo vsi G specializacije za nuhalo. Kar počasi, itak ti vse razložijo na orven pregledu. Po prvem pregledu je kmalu nuhalna. Sem pa jaz tudi veliko utrujena, in skoz žejna... 

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 101
4.4.2020 19:26:22   
travi

IZVIRNO SPOROČILO: *snowflake*

Ve ste že vse z otročki, kok lepo. Midva bova imela pa prvega :) tako da niti ne vem kdaj in kam na nuhalno. A to se moraš posebej naročit? Nimaš pri svojem ginekologu? Sem prvič v vsemu temu in nimam pojma :) 
Anonimna6, to sem pa tudi jaz ja, sem pozabila povedat. Utrujena skos. Sem spala ponoči 10 ur, zjutraj ko sem se zbudila, po dveh urah budnosti sem že kinkala na kavču, popoldne pa spala dve uri konkretno. Sploh ne morem nehat spat. Preveč energije nam zgleda jemlje to naše dete :)

Na nuhalno se moras posebej naročit ja. Nekateri ginekologi imajo licenco, ce jo ima tvoj ti bo sigurno povedal na prvem pregledu, ce ne pa se potem nekam narocis privat. V ljubljani in okolici se mi zdi da sta najpogosteje obiskana ravno center dravlje in center strah. Sigurno jih je vec... Ampak o teh se najvec govori. Drugače ti bo pa tvoj ginekolog povedal  oz. Predlagal kam it. Je pa to samoplacniski pregled. Zdravstveno zavarovanje ga ne krije - razen zenskam med 35 in 37 let. 

V prvi nosečnosti sem tut jaz po sihtu prisla domov in padla za dve ure spat pop. Zdaj zal to ni mogoce z skoraj triletnikom.... Bi pa z veseljem zakinkala mal ja 😁😁😁

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 102
4.4.2020 23:56:36   
Anonimen
"Me veseli", da nisem edina utrujena 😅...in tudi jaz bi rada kaksno urco vec spala (popoldne najraje), pa mi ne uspe zaradi skrbi za mlajsa dva, gospodinjskih del in dela od doma (podobno kot Anonimna6). 😀Se pa tudi meni zdi, da gre cas zelo pocasi naprej,...najbrz ker smo skozi doma. Drugace pa vsem novim cestitke in dobrodosle 😊Katera bo prevezla nalogo za ustanovitev nase skrite skupinice na FB (jaz nimam nekih posebnih racunalniskih vescin - najbrz ni neka znanstvena fantastika 😅, ampak vseeno prepuscam kaksni drugi, ki ima mogoce vec izkusenj s tem)!? Anonimna2

(odgovor članu travi)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:

10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Najpogostejši strahovi nosečnic
V nosečnosti je hitro lahko skoraj vse videti kot morebitna nevarnost za dojenčka ali razlog za skrb. Zato si poglejmo 5...

velika noč
Lelly28 RR

Ali boste letos veliko noč praznovali klasično (s pirihi, potico in vsemi drugimi dobrotami) ali boste malce omejili hrano, zaradi kornavirusa?