|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktoberčki 2023
3.4.2024 13:10:20   
fracek
Kako ste kaj punce? Vse ok? Uzivate v zacetku pomladi?
Astrid caka naslednji teden drugo cepljenje, pocasi se pripravljamo na uvajanje GH - no, kupila sva stolcek in si sposodila knjigo Dojencki za mizo, ostalo je pa mentalna priprava 😆 Sicer je bila patronazna danes se glede tega, ampak nekih ekstra informacij nisem dobila, da bi me ravno razsvetlilo hehe. Kako ste kaj ostale z uvajanjem? Vam gre? Kaj imajo najrajsi? A je kateri zacel dojencek zavracat mleko po uvajanju? Je kaj krcev, sprememb pri kakanju ipd?
Mi smo drugace dobro, vse skupaj se odvija prehitro, baje ta teden dobimo ze informacije glede vrtca. Cakam M, prejsnji mesec sem jo dobila 30. dan, danes ze 31 pa nic, samo zvija me nekaj obcasno, pa tak fino niham, da grem se sama sebi na zivce 🤣 nic je nisem pogresala prej hehe 

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: Oktoberčki 2023
4.4.2024 21:05:31   
*snowflake*
Ojla. Lepo te je brat Fracek. Mi smo tudi dobro. Uživamo v sončku in toplem vremenu. Čez 1 teden imamo že 6 mesecev in kar ne morem verjet. Nismo še začeli z uvajanjem, se pa psihično pripravljam. Ne mislim nič komplicirat, ampak v izi. Ne znam ti odgovorit na tvoja vprašanja glede uvajanja, lahko ti pa povem, da sem pri prvem imela tako, da ga bolj ni zanimala hrana, samo dojit se je želel. Je vedno pojedel kako žličko in dve in potem dojenje. Veliko truda za nič, sem si mislila🤭 začel je jest komaj pri 10 mesecih. Takrat pa na polno. Ampak je dojenje ostalo še zelo dolgo časa. Mislim, da je od otroka do otroka odvisno. Kako bo zdaj, bom pa še poročala. Tudi tebi srečno 😀 in ostalim. Sistematski imamo pa ko bo že polnih 6 mesecev in kak teden +. Nekaj takega. Me prav zanima kako bo. Patronažna mora pa še pridt, ker imamo novo odkar smo se preselili in je še ne poznam osebno. Samo preko telefona. Sicer pa uživamo, se smejimo, igramo, starejšega bratca skos opazuje in se mu smeji, tavecji ga objema, lupcka..skratka, ljubezen se že kaže ❤️ fracek, si se zdaj kaj bolj navadila? 😀 a tvoja Astrid že sedi? Naš se še ni usedu. Pa mislim, da se še lep čas ne bo. Prvi se je zelo pozno. Tako da ga bom kar v naročju hranila v tistem položaju v zasuku, ko razvojna teži😅 v vozičku imam še vedno košaro, ampak ga imam najprej v nosilki, da gleda, sicer teži, in ko je utrujen, ga položim v voziček in pol počiva. Ta čas se pa s tavečjim sinkom igrava☺️ spi pa še 3x na dan, zadnji spanec je najdaljši, po kosilu, ker spi poleg mene, ko počivam tudi jaz in njegov bratec 😀 če pa ni mene, potem pa spi 30 min🤣
Upam, da se imate vsi lepo in ste preživeli lepe praznike🩷

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: Oktoberčki 2023
4.4.2024 21:14:06   
*snowflake*
Aja pa še glede vrtca, tudi mi izvemo konec tega meseca. Jaz čakam odgovor za oba.


Menstruacijo sem pa tudi že dobila, ko je mali dopolnil 4 mesece in je nisem čisto nič pogrešala. Je pa ful drugačna kot sem vajena.. prej sem imela ful močno,bolečo in trajala 5 dni, zdaj je pa tudi zelo močna, ampak nič boleča in traja polnih 7 dni. Drugo sem dobila šele na 38.dan. Kako bo tretja, ne vem. Je pa normalno, da je še neredna, ko se cikel še ureja. In tudi normalno je, če se cikel takoj uredi. Skratka, boš videla. Jaz sem trenutno samo full vesela, da me ne boli, ker sem vajena zelo bolečih menstruacij. Tako da če je cena za to, da je daljša, i''ll take it☺️☺️ sem jo pa po prvem porodu dobila po 7 mesecih, normalno kot sem je bila vajena, samo 50% manj boleče. Zdaj pa upam, da tako ostane, na 0%, ker sploh ni švoh😁

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: Oktoberčki 2023
12.4.2024 15:16:39   
fracek
Oooo Snowflake, kako lepo, da se imata ze zdaj tako rada ❤️ to so res mocne vezi, se posebej, ce je manjsa razlika v letih. Moj brat je 13 let mlajsi in sem gor rastla kot edinka, tako da se je to poznalo, da sva se sele par let nazaj zblizala, ko sva oba "odrasla". 😁
Danes sem dobila za vrtec, me je kar malo stisnilo. Se mi zdi, da kar drvi cas in da bo tako hitro konec porodniske 🥹 jaz sem se kar dobro navadila na to nase malo bitje in novo funkcijo hehe, vcasih mi je pa vseeno kar tezko, predvsem z vidika osebnega prostega casa, ki si ga le s tezavo vzamem, ampak si pa ga, smo se nekako organizirali. Po mojem je to res povezano s tem, da sem tako dolgo bila brez otrok, vajena, da lahko kadarkoli sedem v avto in grem po svoje. Zelooo pogresam sport, ostalo pa ni sile, ker je babika res res carica in cas z njo mine en dva tri. Pa ko se mi smeji s to brezzobo celjustjo, nic druga vec ne obstaja. Brezpogojna ljubezen ❤️
Z bucko sem ze startala, se mi zdi, da kar nekak gre, danes 3. dan, pa je, vsaj po mojem obcutku, vsak dan malo vec pojedla 💪💪🤞 ne, sedi se ne, v stolcku jo dam pac malo v nizji naklon. V narocju je ne bi videla in bi mi bilo dosti tezje hranit. Nekaj se poskusa kobacat, ni se cisto pogruntala, ampak ni je za puscat vec na tleh, ker je v nekaj sekundah na drugi strani podloge, ce ima interes 😅 se zabava pri kotaljenju iz trebuha na hrbet, pa na bok, pa ze mislis, da bo glavo spustila in se vlegla, pa drzi in spet na trebuh pa jovo na novo. Prav posrecena je. Cepljenje je tudi za nami, na sreco ni bilo nobenih opaznih posebnosti, je lepo prenesla. Spi vecinoma se vedno lepo cez celo noc, cez dan pa najveckrat se vedno 4 pocitki, 1 ali pa dva daljsa, ostalo na kratko.
Kako ste ostale? Uzivajte na soncku in filajte duso z lepimi trenutki ❤️❤️ pozdravcek vsem


(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 579
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 22 23 [24]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Ema ali Ana ?
Mijavček

Katero ime vam je bolj všeč, za kombinacijo z dvojčkom, ki bo Tristan?

Ana (41%)

Ema (59%)


Število vseh glasov: 249

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!