|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hlačne plenice
1.10.2008 8:41:56   
bodoča
Razmišljam o tem, da bi za malčka kupila hlačne plenice.

kako se kaj obnesejo, a držijo manj urina kot klasične plenice? Kako so primerne za ponoči? Katero firmo priporočate?

Hvala. user posted image

_____________________________

mojeustvarjanje
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hlačne plenice
1.10.2008 9:06:50   
Splet.Ka
Mi imamo Pamperske številka 5. Jaz jih za ponoči ne bi dala, ker so bolj "gibljive" na ritkiuser posted image  kot tiste klasične, ki jih zapnemo z ježki.

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hlačne plenice
1.10.2008 9:11:58   
tanci6
Mi imamo Pamperske, po novem pa tudi Mullerjeve. Tudi ponoči. Res pa je, da se že odvajamo plenic in da hčerka veliko manj lula ponoči, včasih se zbudi tudi suha. Mislim, da bi vseeno morale vpijati tudi večje količine urina.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hlačne plenice
1.10.2008 9:29:36   
Meceno
Let s go smo imeli, tudi ponoči . S tem da, moja je punčka in baje se te pleničke če niso tesne ne obnesejo na fantkih. So pa hlačke praktične če si pri zdravniku, al v avtu , kje zunaj, pri sorodnikih,.. ti otroka ni potrebno leže preoblačit.
Malo bolj je problematično če je pokakan,...ne moreš paketka narest. ( nasvet: imej vrečkico v torbi )

Se pa tudi tu navadiš in če je res pokakan greš lepo na WC z njim, ga posedeš gor na školjko ko daš plenico dol, obrišeš s papirji, potem še z vlažilnimi robčki pa če je hudo podelan še pod pipo, nazaj do škojlke, pokrov dol, se vsedeš, daš te hlačke gor in ga počasi še oblečeš. ( govorim če ni previjalnice )

Men so bile fajn

< Sporočilo je popravil Meceno -- 1.10.2008 9:31:15 >

(odgovor članu tanci6)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hlačne plenice
1.10.2008 10:21:27   
lilka
Že prakticiramo halčne, tudi ponoči, pa čisto fajn držijo, pa za v vrtec tudi....Pampres mislim da 5.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu Meceno)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hlačne plenice
1.10.2008 11:45:11   
*piškotek*
Mi pa imamo fantka, uporabljamo hlačne plenice od Pampers (oz.smo jih čez poletje), samo za ponoči pa nikoli, ker se mi zdi, da že čez dan bolj malo "zdržijo". Se mi zdi da ima prej polno pleničko in mu kar hitro premočijo. Če se pokaka je res bolj kriza, ker je ne moreš dat v paket. Čeprav sem pa zadnji paket plenic kupila (mislim da v Milerju) pa imajo zadaj na plenički tak samolepilni trak, da ko je plenička zanič jo enako zložiš kot navadno in s tistim trakom zalepiš eno stran. So pa res praktične, sploh če si kje na poti, obiskih, nakupih,... ker ni treba da otrok leži. Ravno zaradi tega jih pa pozimi ne bomo uporabljali, ker ima oblečene žabice, in moraš potem celega slečt, da mu daš tiste pleničke gor (se mi ne zdijo tako praktične za zimski čas).

_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hlačne plenice
1.10.2008 13:05:57   
bodoča
Razmišljala sem o teh plenicah zato, ker mi mali vztrajno vstaja, ko ga previjam in ga je zelo težko previt. Tako pa bi mu te "hlačke" samo oblekla pa je konc.

Za ponoči pa bi obdržala klasične plenice.

Samo zanima me, vse pišete, da imate plenice 5, ali obstajajo takšne plenice 4 tudi? Da ne bom zastonj iskala po trgovinah.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hlačne plenice
1.10.2008 13:08:30   
*piškotek*
IZVIRNO SPOROČILO: bodoča
Samo zanima me, vse pišete, da imate plenice 5, ali obstajajo takšne plenice 4 tudi? Da ne bom zastonj iskala po trgovinah.



Ja, obstajajo tudi manjše, naš ima 4 user posted image

_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hlačne plenice
9.8.2021 18:49:07   
Lelly28 RR
Ali ima katera št 4 od Lumpija, če to sploh obstaja, ker 5 sem zasledila. 


(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Gregorjevo - Praznovanje z otroki
Na Gregorjevo lahko spuščate ladjice, organizirate družinski dan ljubezni ali raziskujete stare ljudske običaje.
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...