|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sms-i
12.10.2005 14:15:31   
viv_
Zanima me, kako vse "naključno" najdete sms-e? Ali telefon pade na tla in potem slučajno na tipko za sporočila in povsem naključno ko poberete telefon preberete text???

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sms-i
12.10.2005 14:17:39   
Anonimen
To pa tudi mene zelo zanima.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sms-i
12.10.2005 14:18:00   
muki1
Ja, Viv, teh naključij je res kar preveč.
Kdor išče, ta najde, a ne?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sms-i
12.10.2005 14:19:13   
Spark
Al bina, kje imaš pa sliko. Glede sms-ov pa nevem, ker se s tem ne ukvarjam- imam preveč dela sama s seboj.
Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sms-i
12.10.2005 14:20:40   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image vivuser posted image . A te je hudoba prjela.

Js sm sam enkrat na moževga pogledala, ker je ob 00:00 tulu gsmju alarm k zmešan. In sem šla sklučit, ker se ni dal spat. Pa sm najdla opomnik za roj. dan enga osebka ž.sp. k ga nisem poznala, pa se je vn vadu - zdej si me spomnla in me je začelo firbcat, če to ni moja naslednica.

Bemti, še ime sm pozabla. Še dobr da si me spomnla, ga morm drug teden na sodišču, ko bo pod prisego vprašat kdo je bla ta :smajli kura:  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


RR prosim za enga smajlija v obliki kokoši.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sms-i
12.10.2005 14:22:14   
Marogica
Sigurno bomo tu odgovorile samo take, ki to ne delamo. Počakaj na teme "družina in partnerski odnosi", kjer se bo post začel približno tako: .....Pa sem našla sms, kjer je pisalo.....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sms-i
12.10.2005 14:23:25   
viv_
Ne, res me zanima, ker vse tele sms afere se začnejo: "Povsem naključno sem...". Pa res ne vem kako je to naključno.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sms-i
12.10.2005 14:25:43   
Anonimen
Zato je pa boljš nič brskat, pa nič vedet.  Kar ne veš, ne boli. In prav je tako.  

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sms-i
12.10.2005 14:26:40   
muki1
Čao PikecO, a ti že imaš naslednico ali kaj?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sms-i
12.10.2005 14:27:57   
Anonimen
Muki ne vem tist je blo lani enkrat sam me je viv spomnila.

Sam lih k bo pod prisego, bom izkoristla in vprašala.
Če me je pa zbudu pujsuser posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sms-i
12.10.2005 14:29:21   
Anonimen
Ej muki1 a si pomislila, da ma mogoče on naslednika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sms-i
12.10.2005 14:31:53   
muki1
Ti kar, ti kar.
Ti privoščim da se maš fajn z naslednikom ali brez. Taki fejst osebki si zaslužite, da ste srečniuser posted image .
A ga ma? user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sms-i
12.10.2005 14:33:21   
Anonimen
Kej rečeš? user posted image

Dej se skineva z debate, da nas ne bodo brisali - je že skor čvek.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sms-i
12.10.2005 14:35:19   
Minka Pobalinka










user posted image Ma jest sem šla pri bivšem nalašč gledat, ker je tel. zvončkljal ob takih čudnih urah, on ga je pa s seboj nosil povsod - še na wc, pa skrival pred mano... če ne bi tega počel mi še na misel ne bi prišlo, tako je pa sam izzval. No in ko sem se dokopala do tega tako skrivanega tel in  pogledala kaj vsebuje, sem imela kej videt.. pa user posted image   se je spečal še z 17 letno user posted image .. bi ga mogla kar prijavit!


No pri zdejšnjem pa za vsak slučaj vsake toliko časa malo pošnjofam.. saj veste, iz izkušenj se učimo. user posted image



< Sporočilo je popravil Minka Pobalinka -- 12.10.2005 14:37:04 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sms-i
12.10.2005 14:37:18   
muki1
Okej pikecO, maš prav. Sem pač taka da mam dolg jezik in se mimogrede začvekam. Ej, čakaj, dolg jezik maš lahko pri telefoniranju in čvekanju osebno. A se tukaj reče da maš dolg prst?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sms-i
12.10.2005 14:40:48   
Anonimen
ne veliko tipkovnico muki

MinkaP moje sožalje. Sej veš tisto, da tisti k ga kača pič se boji zvite vrvi

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sms-i
12.10.2005 14:55:18   
niki5
Mah, da se ti ljubi to spraševati.. a potrebuješ recept zase, če boš slučajno iskala naključne sms-e user posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sms-i
12.10.2005 17:09:54   
Anonimen
Nič ni naključno! user posted image

(odgovor članu niki5)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: sms-i
12.10.2005 17:52:19   
mojamura
meni je bivši vedno šaral po telefonuuser posted image , kar mi je šlo na bruhuhujuhuhuuser posted image ....no to je ena malenkost ledene gore zakaj je postal bivši.user posted image  V zdajšnji vezi tega ni...ne z moje ne z njegove strani. Imava pa zmenjeno, da če bi npr. zvonil moj mobi, pa me slučajno ni v bližini lahko on user posted image dvigne in obratno. Zakaj ne?....si vse zaupava in igrava z odprtimi kartami

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: sms-i
12.10.2005 19:03:49   
baguSka
Evo  tud pr men ni nč naklučno. Pr nama je vse naravnost. Če njega ni zravn nj. telefona in mu zvoni dvignem jst al pa preberem sms, če pa men pa kontra. Tko mava najbl odprte račune. Kar pa ne pomen da stikam po nj.telefonu. Ga takoj pogruntam če je kej uzadi, ker pač začne skrivat telefon kanede??

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: sms-i
12.10.2005 19:09:45   
ZARA
Pismo...jst tud nikol nič ne najdem. Mogoče dans zvečer - po naključju...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: sms-i
13.10.2005 8:37:47   
Pajaca
Men je pa od mojga gsm čista uganka, sploh ne vem kako deluje in to preprosto zato ker še nikol nisem mela njegovga gsmja v rokah.... oz več k se javt ne znam. Pa še briga me. Še vem ne kakšne znamke je......

No ja sej obratno je to tud.

Tko da naju sploh ne zanima kaj dogaja z od druzga gsmjem.... ubistvu se tud jav ne na moj gsm....


Tko da si lahko začnem pošilat smse s kakšnim hudim 25 letnim fantom, saj nau pogruntu..... pa obratno tud.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: sms-i
13.10.2005 8:39:50   
viv_

Tko da si lahko začnem pošilat smse s kakšnim hudim 25 letnim fantom, saj nau pogruntu..... pa obratno tud.


Ne vem, če si tole na pravem forumu napisala. Pomoje, da ne bo odziva user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: sms-i
19.10.2005 0:52:38   
BigWhale
Ce imate tako pateticno vezo s svojimi partnerji, da jim morate po nesreci brati SMSe in preverjati telefone, potem sploh ne vem kaj delate v taki zvezi...

Takega kretenizma pa se ne...

_____________________________

http://www.lubica.net/bigwhale/blog/

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: sms-i
19.10.2005 7:51:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BigWhale

Ce imate tako pateticno vezo s svojimi partnerji, da jim morate po nesreci brati SMSe in preverjati telefone, potem sploh ne vem kaj delate v taki zvezi...

Takega kretenizma pa se ne...


se močno strinjam!

(odgovor članu BigWhale)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?