|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   za vse nesrečne zgodbe zadnje čase
5.12.2007 14:30:01   
viv_
Brezveze, da komentiramo vsako posebej, ker je itak vse isto.

Tole bo sicer zvenelo mal grdo, pa verjetno bom kasirala svoj delež (ni panike, ne bo prvič, zadnjil tudi ne), ampak takole:

Moj mož včasih komentira kakšno situacijo takole:"Jim pa že paše...!" in vedno bolj ugotavljam, da je temu res tako.

Ker, da nekdo nima toliko samospoštovanja da bi naredil konec takemu trpinčenju, kot ga opisujete nekatere, tako fizičnemu in psihičnemu, enostavno ne morem verjet!



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: za vse nesrečne zgodbe zadnje čase
5.12.2007 14:32:40   
Anonimen
Moj mož včasih komentira kakšno situacijo takole:"Jim pa že paše...!" in vedno bolj ugotavljam, da je temu res tako.


Moj koruznik istouser posted image ....jaz mu pa tud ne ugovarjam, ma kar prou.
Dopuščam sicer izjeme k so res zapletene situacije....sam večina pa...vsaj na tem forumu....se mi sploh ne da več odgovarjat včasih.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: za vse nesrečne zgodbe zadnje čase
5.12.2007 14:32:55   
Anonimen
Se kar podpišem pod tvoj post. Jim že paše. So izjeme,ki so seveda v majhnem številu. Tem je pa res težko, verjamem v to.Ker marsikakšna nima izhoda vsaj tiste momente ne. To je seveda: brez sorodnikov, nobenega v bližini za pomoč....

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: za vse nesrečne zgodbe zadnje čase
5.12.2007 14:35:28   
Baby
user posted image Tud jaz se strinjam z vsem napisanim!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: za vse nesrečne zgodbe zadnje čase
5.12.2007 14:35:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Moj mož včasih komentira kakšno situacijo takole:"Jim pa že paše...!" in vedno bolj ugotavljam, da je temu res tako.


Moj koruznik istouser posted image ....jaz mu pa tud ne ugovarjam, ma kar prou.
Dopuščam sicer izjeme k so res zapletene situacije....sam večina pa...vsaj na tem forumu....se mi sploh ne da več odgovarjat včasih.


Pa saj ne rabiš odgovarjat, če se ti ne da. Jaz ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: za vse nesrečne zgodbe zadnje čase
5.12.2007 14:37:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Moj mož včasih komentira kakšno situacijo takole:"Jim pa že paše...!" in vedno bolj ugotavljam, da je temu res tako.


Moj koruznik istouser posted image ....jaz mu pa tud ne ugovarjam, ma kar prou.
Dopuščam sicer izjeme k so res zapletene situacije....sam večina pa...vsaj na tem forumu....se mi sploh ne da več odgovarjat včasih.


Pa saj ne rabiš odgovarjat, če se ti ne da. Jaz ne.


Sej vem da neuser posted image .
Sam kaj nej pa delam druzga v šihtuuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: za vse nesrečne zgodbe zadnje čase
5.12.2007 14:42:06   
Anonimen
Jz bom pa sam to rekla: Lahko je s polno ritjo srati.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: za vse nesrečne zgodbe zadnje čase
5.12.2007 14:45:25   
Anonimen
ja jim pa že paše..kur tut enim paše da jim tiča v gru nabijajo, drugim s pestjo na uč nabijajo, tretjim pa v mozak nabijajo z besedami..aja sej to je vse isto user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: za vse nesrečne zgodbe zadnje čase
5.12.2007 14:48:35   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

Jz bom pa sam to rekla: Lahko je s polno ritjo srati.


Se podpišem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: za vse nesrečne zgodbe zadnje čase
5.12.2007 14:49:14   
cukr07
Mogoče pa uživajo v tem, da se smilijo drugim... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: za vse nesrečne zgodbe zadnje čase
5.12.2007 14:51:18   
srki
Že vejo, zakaj jim paše.

So pa verjetno res primeri, za katere tudi premalo vemo, da bi lahko obsojali. Kaj pa če npr. nekdo laže, sebe prikazuje v najlepši luči, parnterja pa v najgrši, da potem on oz. ona izpade uboga revca?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: za vse nesrečne zgodbe zadnje čase
5.12.2007 14:51:20   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: cukr07

Mogoče pa uživajo v tem, da se smilijo drugim... user posted image


Mogoče,samo ne gre posploševati.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: za vse nesrečne zgodbe zadnje čase
5.12.2007 14:55:49   
baguSka
Jah tezko je bit pameten, ce nisi v taki situaciji... Jst pravim, da je vsak sam svoje srece kovac. Marsikdo pa se lahko kdaj znajde v situaciji, iz katere ne najde izhoda!!! In vprasa za mnenje... Ce se vam ne da odgovarjat in brat, pa pac ne berite! Simpl, ne?

Velikokrat kaksen pogovor, kaksna beseda zaleze in se nehas smilst samemu sebi. Tko da jaz recimo nimam nic proti. Ker se predobro zavedam, da lahko tud mene se kdaj caka kej pdb. Itak bo pa vse na meni kaj bom naredila, to je pa dejstvo.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: za vse nesrečne zgodbe zadnje čase
5.12.2007 14:58:06   
srki
Ja, res je, lahko je biti pameten, ko tebe nekaj ne doleti. Potem pa je čisto drugače. Nismo tudi vsi ljudje takega trdnega karakterja in nimamo vsi takih "jajc", da takoj nekaj naredimo. Eni pač rabijo dlje časa, da naredijo nekemu trpeljenju konec.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: za vse nesrečne zgodbe zadnje čase
5.12.2007 14:59:01   
Anonimen
Nihče ne more obsojat človeka, ko je v stiski, zakaj je do tega prišlo. Žal ima večini primerov pri tem veliko zraven vzgoja (vcepljanje nespoštovanja do sebe, do drugih), finančni problemi, okolica. Lahko je nam nekaterim, ki imamo službe, izobrazbo, smo celo v središču mesta. Mar je res tako lahko  kar pustiti in oditi? Mar res? To lahko samo reče tista, ki še nikoli izkusila ni biti v takem položaju. Ali pa je imela "ogromna jajca", da je to storila. Nekateri pač nimajo notranje moči, ki jo imajo ali imamo nekateri.  Ne vem, zakaj potem berete take poste. Lp

< Sporočilo je popravil decembrka -- 5.12.2007 15:00:26 >

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: za vse nesrečne zgodbe zadnje čase
5.12.2007 15:08:18   
Rožica I
Od zarečenega kruha se najbolj zredi user posted image ...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: za vse nesrečne zgodbe zadnje čase
5.12.2007 15:43:02   
dory
Ja res je,ni težko srat s polne riti ane? Tudi nesmiselno je ocenjevat situacije,dokler nisi dejansko v tem. Veliko res lahko naredimo sami,ampak včasih se ne da vsega. Kaj pa vem splet okoliščin,..Tko,da pameten bit in pametovat ob tem je nesmisel. Mi kot zunanji opazovalci najlaže dajemo menja.



(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: za vse nesrečne zgodbe zadnje čase
5.12.2007 15:50:40   
mojamura
Res, zadev ne gre posploševati, enim mogoče 'paše' eni pa enostavno ne najdejo izhoda...

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: za vse nesrečne zgodbe zadnje čase
5.12.2007 15:59:54   
šnucika
jaz pa mislim,da ravno ne paše vsem....zabijanje ku*** v grlo,uč,mozak....
jim pa je definitivno lažje,ko se malo potožijo tu gor...vsaj po mojem je tako.
Čeprav se skrijejo za anonimo,da potem ne veš,koga imaš pred sabo za tolažit....

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: za vse nesrečne zgodbe zadnje čase
5.12.2007 17:18:32   
Anonimen
Jaz pa mislim, da jim ravno ne paše, ampak vsaka odločitev rabi čas, rabi, da dozori. In tačas pač včasih besede na papirju pomagajo. Enim.

(odgovor članu šnucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: za vse nesrečne zgodbe zadnje čase
5.12.2007 17:21:32   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica
Jz bom pa sam to rekla: Lahko je s polno ritjo srati.


Se podpišem in dodajam: sita vrana lačni ne verjame.

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: za vse nesrečne zgodbe zadnje čase
5.12.2007 17:39:31   
ElaM
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica
Jz bom pa sam to rekla: Lahko je s polno ritjo srati.


Se podpišem in dodajam: sita vrana lačni ne verjame.


Še ena, ki se podpiše. Že dolgo si ne nabijam lastnega ega s tem, da bi tukaj pametovala in posploševala, da vsem, ki jih življenje kakorkoli tepe, paše.

_____________________________

:)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: za vse nesrečne zgodbe zadnje čase
5.12.2007 18:37:35   
Anonimen
Najprej je treba pomest pred svojim pragomuser posted image Jest ne obsojam nobenga,niti ne želim da mene nekdo obsoja.

(odgovor članu ElaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: za vse nesrečne zgodbe zadnje čase
5.12.2007 20:06:33   
Anonimen
res da se vam enim ne da komentirat ampak vam naj povem da z pametnimi nasveti in tolažbo tej obupani osebi naredite veliko uslugo. jaz sem od včeraj v ..... pa prvo ko sem prišla domov sem šla na RR. no pred tem sem še se k mami stisnila in malo zajokala. ampak od kar se pogovarjam tu na forumu in slišim različna mnenja, grda in lepa se počutim boljše. ker nisem sama. punce so mi tu na forumu dale ogromno moči. mogoče se niti ne zavedate kako ste mi stem pomagale pa ne samo meni ampak kako pomagate vsem ki se zatečejo sem po tolažbo, razumevanje, nasvete in po ramo za zjokat. prepričana sem da je kar nekaj obupank depresivnih in kdo ve kaj bi storile če nebi vas (nas) bilo. zato pomagajmo druga drugi in boste vidle da se boste boljše počutile. vsem ki pa ste mi v teh dveh težkih dnevih stale ob strani z raznimi nasveti pa se iz srca zahvaljujem! še obstajajo dobri ljudje in zato vas prosim če le imate čas pa napišite kakšno tolažilno besedo saj vas stane samo 3 minutke obupanki pa daste moč za nadaljno borbo. user posted image user posted image user posted image  vsem ki veste sočustvovati in prisluhniti! ostanite takšne kot ste.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: za vse nesrečne zgodbe zadnje čase
5.12.2007 20:09:25   
Dashenka
Moj mož pa tega sploh ne komentira, pač pa jaz rečem "jim že paše". 


In te "reve"  take tipe prav iščejo. Če se slučajno uspejo kakšnega takega primerka znebit, potem je naslednji spet enak kreten.
Kar je grozno pri vsej stvari pa je to, da se tak vzorec prenaša iz roda v rod, Če je oče maltretital in mlatil mamo, potem si bo hči skoraj pravilomo našla tipa, ki bo enako poče z njo itd.







(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Kdaj v šolo?
Estrella*

Otrok je rojen decembra meseca. V šola bi ga vpisal;

z otroci njegovega letnika (58%)

leto kasneje (42%)


Število vseh glasov: 233

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!