Vrtec Miškolin, enota BLOK, vzgojiteljici Mojca Košmrlj in Tina Hrovatič
»Želvice« smo se ponovno potepale. Tokrat smo se odpravili na Gospodarsko razstavišče, kjer je potekal sejem Narava – zdravje. Ogledali smo si kar nekaj stojnic, ustavili pa smo se predvsem pri tistih, kjer so ponujali zdravo prehrano. Poskusili smo več vrst jogurtov, med, polnozrnat kruh, kranjsko klobaso, ... Po tako dobri hrani pa smo se udeležili mini olimpijade. V družbi lumpijev smo telovadili, plesali in se zelo zabavali. Za uspešno opravljene naloge smo prejeli diplome. BRAVO MI!
Ti je članek všeč? Klikni Like in podaj svoj komentar:
Podobne vsebine, ki jih prebirajo drugi obiskovalci
Klimatske spremembe
Britanski vladni meterološki urad je za Google Earth ustvaril animacijo, ki prikazuje vpliv klimatskih sprememb.
3
»Karavana varne kemije«
Vabimo na prvi dogodek v okviru projekta »Karavana varne kemije«, ki jo je zadnji teden v maju začrtalo društvo Planet Z...
3
Ali bi prižgali svečo manj?
Predniki vam ne bodo zamerili, če boste letos prižgali svečo manj, potomci vam bodo za to hvaležni.
3
Uresničujmo, z energijo varčujmo!
Projekt Uresničujmo, z energijo varčujmo! poziva vse odjemalce in uporabnike elektroenergetskega sistema v Sloveniji k v...
3