Vrtec Miškolin, enota BLOK, vzgojiteljici Mojca Košmrlj in Tina Hrovatič
»Želvice« smo se ponovno potepale. Tokrat smo se odpravili na Gospodarsko razstavišče, kjer je potekal sejem Narava – zdravje. Ogledali smo si kar nekaj stojnic, ustavili pa smo se predvsem pri tistih, kjer so ponujali zdravo prehrano. Poskusili smo več vrst jogurtov, med, polnozrnat kruh, kranjsko klobaso, ... Po tako dobri hrani pa smo se udeležili mini olimpijade. V družbi lumpijev smo telovadili, plesali in se zelo zabavali. Za uspešno opravljene naloge smo prejeli diplome. BRAVO MI!
Ti je članek všeč? Klikni Like in podaj svoj komentar:
Podobne vsebine, ki jih prebirajo drugi obiskovalci
Svetovni dan varstva okolja 2010
5. junij je svetovni dan varstva okolja, skupne dobrine, ki je ni mogoče izkoriščati brezplačno in neomejeno.
4
Kam z odpadnimi zdravili?
Odpadna zdravila ne sodijo med običajne gospodinjske odpadke, saj so nevarna tako za ljudi kot okolje. Poleg lekarne lah...
3
Do okolja prijazen svinčnik
Odkrijte do okolja prijazen Staedtlerjev svinčnik WOPEX!
3
Evropski Dan Opazovanja Ptic In Ptičariada
2. in 3. oktobra praznujemo Evropski dan opazovanja ptic
3