Vrtec Miškolin, enota BLOK, vzgojiteljici Mojca Košmrlj in Tina Hrovatič
»Želvice« smo se ponovno potepale. Tokrat smo se odpravili na Gospodarsko razstavišče, kjer je potekal sejem Narava – zdravje. Ogledali smo si kar nekaj stojnic, ustavili pa smo se predvsem pri tistih, kjer so ponujali zdravo prehrano. Poskusili smo več vrst jogurtov, med, polnozrnat kruh, kranjsko klobaso, ... Po tako dobri hrani pa smo se udeležili mini olimpijade. V družbi lumpijev smo telovadili, plesali in se zelo zabavali. Za uspešno opravljene naloge smo prejeli diplome. BRAVO MI!
Ti je članek všeč? Klikni Like in podaj svoj komentar:
Podobne vsebine, ki jih prebirajo drugi obiskovalci
Bi eko?
Bi eko zabojček eko sadja in zelenjave na vaš dom? Seveda! Kako?
5
Zaradi česa je jabolko ekološko?
Ko boste uživali ekološka jabolka ne boste imeli v roki le sadeža, imeli boste najboljše, kar nam daje narava.
3
Čičimak ali žižola
Poznate to drevo z nenavadnim imenom?
3
Klepet: Nara Petrovič - 1. del
Nara Petrovič je samostojni raziskovalec škodljivih navad, soustvarjalec lepšega sveta, pisatelj, (so)prevajalec (zbirke...
3