|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "šibki" znaki nosečnosti
24.6.2009 21:52:09   
piki4ca
Pozdravljeni,

spet jaz. Trenutno sem v 7. tednu prve nosečnosti in me malo skrbi, ker skorajda nimam znakov nosečnosti (razen čas brez menstruacije). Slabo mi niti prej ni bilo, včasih, ampak zadnji teden zelo redko, se mi zvrti, včasi hme malo zaboli v spodnjem delu trebuha, to je pa tudi vse. Upam, da se brezveze obremenjujem, ker je le moja prva nosečnost. Malo me pa le skrbi, da ni kaj v redu. Prvi pregled imam čez 14 dni. Ja, opažam pa, da mi, če sem dalj časa pred računalnikom, začne nabijat v glavi, kot bi mi cela glava utripala, ampak čez par minut vse mine.
Hvala za odgovore, upam, da je moja skrb odveč.

LP, Lidija
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "šibki" znaki nosečnosti
24.6.2009 22:04:50   
živa
Popolnoma odveč. Jaz niti v prvi niti v drugi nosečnosti nisem imela nikakršnih znakov z izjemo izostale mestruacije, dokler ni seveda začel rasti trebuh user posted image . Lepo nosečnost in uživaj v njej!

Lp,

živa

(odgovor članu piki4ca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "šibki" znaki nosečnosti
24.6.2009 22:12:10   
piki4ca
Hvala za pomirjajoč odgovor.:) Nekaj me še zanima. Do kdaj je največja nevarnost splava?

LP, Lidija

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "šibki" znaki nosečnosti
24.6.2009 22:44:30   
Anonimen
Ne zdej razmišljat o tem. Bodi optimist in zaupaj svoji pikici.

(odgovor članu piki4ca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "šibki" znaki nosečnosti
24.6.2009 22:55:59   
end1
nič ne skrbi, če ni nosečniških znakov, tudi jaz jih nisem posebnih imela v obeh nosečnostih, vsaj na začetku ne. Srečno naprej, pa pozitivno razmišljaj in uživaj. 

na drugo vprašanje pa tam po 12 t naj bi minili. ne se sekirat, še enkrat kar pozitivno razmišljat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "šibki" znaki nosečnosti
25.6.2009 9:55:33   
anci banci
jaz tudi nisem imela nobeih znakov, mogoče razen tega da me je križ začel boleti od prvega dneva

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "šibki" znaki nosečnosti
25.6.2009 10:01:45   
Liiya
Živjo,

tudi jaz nimam nobenih posebnih znakov razen napetih dojk tko da ne skrbet. Sama sem v 11 t. Lih včeri sem bila pri ginekologu in je rekel da so po 10 t možnosti za splav zelo majhne.

Uživaj in bodi vesela da ni kakih močnih simptomov :)

LP

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "šibki" znaki nosečnosti
25.6.2009 12:13:09   
piki4ca
Najlepša hvala vsem za odgovore.

LP, Lidija

(odgovor članu Liiya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "šibki" znaki nosečnosti
25.6.2009 15:08:38   
tweety83
Hej,
jaz sem sedaj noseča 10t2d in tudi nisem imela nobenih znakov nosečnosti - razen izostanka menstruacije. Tud meni je bilo čudno ampak so vse punce rekle, da naj bom srečna da je tako. Je pa res, da si že ob majhnem naporu lahko tako zelo utrujena da groza.

Edino kar je pa pri meni res bilo - da sem bila nenormalno zaspana -a je hvalabogu minilo!

Lepo in mirno nosečnost ti želim in pa seveda zdravo pikico!

(odgovor članu piki4ca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?