|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali lahko zamrznemo svežo zelenjavo za dojenčke?
11.3.2009 11:32:58   
čipka
...da ne kuhaš vsak dan k idiot..  Ravno kuham zelenjavo(korenček, kolerabo, cvetačo, brokoli)  in je fuuuuuuul tega-sploh ker moja 6,5 mesečnica ne je toliko zelenjave. In kako lahko zamrznemo po delih, recimo za vsak dan en obrok?

Hvala za odgovore, l.p.


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali lahko zamrznemo svežo zelenjavo za do...
11.3.2009 11:37:22   
muška
seveda lahko, čeprav nisem pristaš tega. Raje vedno sproti pripravim svežo hrano.

No, daš primerno količino recimo v jogurtove lončke, vrečkice,... kaj pač imaš doma

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali lahko zamrznemo svežo zelenjavo za do...
11.3.2009 11:47:12   
čipka
Aha, potem plastične vrečke lahko.  Pa se ne bo sprijela hrana na vrečke, ko je zamrznjena?

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali lahko zamrznemo svežo zelenjavo za do...
11.3.2009 12:54:33   
Majuska
jaz sem ravno pred nekaj dnevi dala našemu 7-mesečniku špinačo, ki je bila v zmrzovalniku ...  po mojem ni panike user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali lahko zamrznemo svežo zelenjavo za do...
11.3.2009 14:25:51   
silvy
Jaz sem si vedno malo večjo količino zelenjavne mineštrice skuhala in dal po lončkih v skrinjo. Vsakič, ko nisem imela časa sem eno povlekla ven. Zakuhala sem not malo paštice  ali rižeka in to je bilo to. Tudi, ko smo šli na smučanje sem to vlekla za sabo. Ali pa če smo kam šli za cel dan. Sem dam v termos in greš.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali lahko zamrznemo svežo zelenjavo za do...
11.3.2009 19:21:12   
Najaa
Pa ja, zamrzneš, da imaš vsaj kakšen dan bolj na izi, ko ni treba kuhat. user posted image  Sama tudi raje sproti propravim, ampak še raje grem pa za cel dan ven in se ne ubadam s kuharijo. user posted image

(odgovor članu silvy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali lahko zamrznemo svežo zelenjavo za do...
13.3.2009 23:12:41   
Tinyka
Lahko daš v lončke, v vrečkice-itak daš v najprej pod vodo, da mal odtajaš, potem pa v posodo. Mi smo tudi tako delali, sploh, ko še mala ni smela vsega jest, da sva midva jedla normalno kosilo, njej sem pa na hitro to odtajala.

_____________________________

Sem najboljša teta na svetu

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?