|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aprilčice 2014
23.7.2013 20:26:10   
Flavia_
user posted image



Dobrodošla Aprilčica 2014, čestitke k zanositvi!

Napočil je tvoj čas in veseli me, da si izbrala Ringarajo za svojo virtualno spremljevalko. Nosečnost je nekaj najlepšega, kar nas lahko doleti ženske. Jaz sem Flavia RR, ringarajina ambasadorka. S tabo in ostalimi nosečkami bom v dobrem in v slabem, tu sem zaradi vas in za vas. Karkoli te zanima, karkoli te teži, mogoče imaš kakšen nasvet na Ringarajo, skratka karkoli, z veseljem ti bom pomagala ali poiskala nekoga, ki ti bo znal pomagati bolje kot jaz. V vsakem trenutku mi lahko diskretno pišeš ZS, lahko pa svoje vprašanje zastaviš kar v tole temo. Podtrudila se bom, da bo odgovor hiter in koristen.

Kot je že v navadi, vsako novo članico te skupine prosim, da v svojem prvem postu navede tudi vsaj svoj PDP, lahko pa nam zaupaš še svojo starost, kraj, število otrok doma ter spol otroka, ki ga pričakuješ. Ti podatki bodo uporabljeni zgolj za statistiko te nosečniške skupnosti, zato naj te nič ne skrbi. Je pa odločitev povsem tvoja. Na forumu in v tej skupnosti lahko sodeluješ tudi čisto anonimno, če ti tako najbolj odgovarja.

V nadaljevanju najdeš seznam članic te skupnosti, statistiko otrok po spolu, skupno števlio članic in nenazadnje tudi nekaj koristnih povezav, tako na vsebine Ringaraja.net, kot nekatere zanimive in koristne vsebine na drugih spletnih mestih.

V upanju, da se bo naš seznam kmalu napolnil, vas lepo pozdravljam user posted image

Prijetno nosečnost ti želim, si tipkamo.

Prijazen pozdrav, Flavia RR


Seznam članic skupnosti Aprilčice 2014 glede na PDP:

1.4.

2.4.

3.4.

4.4. Anonimna4 (1xuser posted image -2012)

5.4. pižmovka; Lilla8 (1xuser posted image -2008)

6.4.

7.4.

8.4. *tedy*

9.4.

10.4. _vanilija_ (1xuser posted image -2012)

11.4. trischa; MiNNi N; 

12.4. Anonimnauser posted image (3.user posted image , 1xuser posted image -2012); Anonimna2 (1xuser posted image -2012); Anonimna T.

13.4.  novopecena*, Punchy (1.user posted image )

14.4. _MiNa (2.user posted image , 1xuser posted image -2009); gloris (1.user posted image ); corti (2.user posted image ; 1xuser posted image )

15.4. Nena83 (1.user posted image )

16.4.

17.4.

18.4. aish (1.user posted image )

19.4. Piška28 (1xuser posted image -2012); cimbale (1.user posted image ); Anonimna5 (1xuser posted image -2012)

20.4. Neala (2.user posted image , 1xuser posted image -2009) 

21.4.

22.4.

23.4.

24.4.

25.4.

26.4.

27.4.

28.4.

29.4.

30.4.


Nedoločen PDP: hrchy; bugimajstr (1xuser posted image -2009, 1xuser posted image -2012); Tadea; pridkana (1.user posted image


PRIČAKUJEMO:
0 user posted image
0 user posted image
25 user posted image


SKUPAJ NAS JE ŽE: 24


ZANIMIVE SPLETNE VSEBINE IN STRANI:
NOSEČNOST PO TEDNIH
NOSEČNIŠKI TRAKEC
KITAJSKI KOLEDAR SPOLOV
TESTI V NOSEČNOSTI
TABELA RASTI PLODA PO TEDNIH
VSE O NOSEČNOSTI
OTROŠKA IMENA (1)
OTROŠKA IMENA (2)
ŠOLA ZA STARŠE (1)
ŠOLA ZA STARŠE (2)
KAJ VZETI V PORODNIŠNICO IN SEZNAM PORODNIŠNIC
DARILNI PAKETI ZA NOSEČKE
VPRAŠAJ STROKOVNJAKA
babycenter.com (ANG)
pregnancy.org (ANG)
parrentsconnect.com (ANG)
pregnology (ANG)

NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1 - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
Družinski prejemki, ki jih lahko uveljavite pri centru za socialno delo
Vse o starševskem dopustu
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
- vloga S-1/1 - priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
- vloga S-1/2 - priloga S-1 (ista kot zgoraj)
Priznanje očetovstva in preživnina
Paket ob rojstvu
Otroški dodatek (1), otroški dodatek (2), otroški dodatek (3)
Otroški dodatek (4), otroški dodatek (5), otroški dodatek (6)
Dodatek za veliko družino (1), dodatek za veliko družino (2)

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA







< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 13.9.2013 16:34:32 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aprilčice 2014
31.7.2013 14:37:17   
pižmovka
Živijo!
Jas bi se pridružila, če lahko. Pdp 5.4.2014 na moj rojstni dan. Doma že imam pikico 7.4.2011 
:)

(odgovor članu Flavia_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aprilčice 2014
31.7.2013 21:32:36   
*tedy*
SE vam pridružujem user posted image PDP 8.4., Upam da bo tokrat vse ok. Februarja sem imela ss.

(odgovor članu pižmovka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aprilčice 2014
31.7.2013 22:12:40   
pižmovka
Tedy tokrat MORA biti vse ok! Pri nas pa decemba ni bilo. Enkrat zdaj bi morali imeti bebico, no namesto nje smo vsaj + zagledali.

(odgovor članu *tedy*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aprilčice 2014
1.8.2013 21:51:26   
Flavia_
Pozdravljeni pižmovka in *tedy*!

Iskrene čestitke obema in čim lažjo ter mirno nosečnost vama želim user posted image

lp, flavia

_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu pižmovka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aprilčice 2014
2.8.2013 6:27:44   
Lilla81
Ciao,jaz se tudi pridružujem. Komaj naredila test in res upam,da bo vse ok.Doma že imamo decembrčka 2008.

(odgovor članu Flavia_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aprilčice 2014
2.8.2013 9:01:40   
pižmovka
no saj počasi se nas bo nabralo! Kako ste punce? Meni je občasno malo slabo in pogosto sem utrujena.
Mora biti vse ok! Komaj čakam 1. pregled. Mislim, da bom takrat bolj mirna ko vidim da je s pikico vse kot mora!

(odgovor članu Lilla81)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aprilčice 2014
2.8.2013 16:08:16   
Lilla81
Jaz pa zaenkrat sploh nimam občutka,da sem noseča...komaj čakam prvi pregled,da vidim,da je vse ok....malo me skrbi,ker na dan,ko sem imela za dobit menstruacijo sem imela malo rjavega izcedka in ko sem šla na wc sem imela na papirju malo krvavo.To je blo en dan in to je to..upam,da bo zuser posted image vse ok. Ne smem preveč mislit na to samo kaj,ki ne gre....držimo pestiuser posted image

(odgovor članu pižmovka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aprilčice 2014
4.8.2013 21:45:40   
novopecena*
pozdravljene ! Pravkar sem zagledala 2 crticii user posted image komaj cakam na prvi pregled .. Presrecna sem se posebej zato ker bo to moj prvi otrok in s fantom si ga zeliva ze dolgoo :)

(odgovor članu Lilla81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aprilčice 2014
5.8.2013 15:50:38   
trischa
Pozdravček še od mene. Tudi sama čakam na prvi pregled pri G. Po zadnji menstruaciji je rok poroda 14.04.2014. user posted image Obstaja skupina tudi na FB?

VEselim se tipkanja
user posted image

(odgovor članu novopecena*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aprilčice 2014
5.8.2013 18:05:43   
Flavia_
Pozdravljnene Lilla81, novopecena* in trischauser posted image

Iskrene čestitke za user posted image in vse dobro za naprejuser posted image user posted image

Vesela sem, da vas je vedno več in si boste lahko kmalu pričele izmenjavati mnenja in izkušnje, delile dobre in slabe stvari ter se bodrile v času nosečnosti - zame osebno je to eden najleših obdobij v življenju ženske user posted image

flavia RR

_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu trischa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aprilčice 2014
6.8.2013 7:19:50   
Anonimen
Evo še mene.. po prvem poskusu smo spet zagledali plusek oz dve črtici. Moja tretje nosečnost, doma imamo eno in pol letnico, PDP pa naj bi bil 12.4.

Anonimnauser posted image

(odgovor članu Flavia_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Aprilčice 2014
6.8.2013 13:12:08   
ursika_ursi
Pozdravljene aprilčiceuser posted image

Nisem mogla mimo in sem rekla, da vas pozdravim in zaželim vse lepo in čimlepšo nosečnost seveda do konca. Lani tak čas sem se tudi jaz veselila s puncami, ampak mi aprilček 2013 žal ni bil usojenuser posted image Imamo pa sedaj junijčka, tako da se je na koncu vse uredilo user posted image
Bodite v cvetjuuser posted image user posted image

_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..."

30.7.2012- plusek
21.8.2012- si odšel med angelčke
18.10.2012- plusek
21.6.2013 se je rodil Aleksej <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Aprilčice 2014
6.8.2013 13:24:00   
hrchy
Cao punce, se pridruzujem seznamcku. Cestitke vsem!

Se ze veselim klepetanja!



< Sporočilo je popravil hrchy -- 6.8.2013 13:27:06 >

(odgovor članu ursika_ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Aprilčice 2014
6.8.2013 18:19:52   
Lilla81
Punce,kdaj imaste kaj prve preglede?..jaz šele 11.09.2013 pa se mi zdi takooo daleč...user posted image

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Aprilčice 2014
6.8.2013 19:17:24   
novopecena*
Js imam pregled ze to soboto 10.8. :) pdp pa 14.4 :)

(odgovor članu Lilla81)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Aprilčice 2014
6.8.2013 19:39:30   
MiNNi N
Pozdravljene punce!
Pa smo tudi pri nas dočakali +user posted image , tako da se vam pridružujem! PDP 11.4.2014

Na pregled pa sem naročena že v petek, in komaj čakam da vidim, če je vse vredu...

Pa lep večer vsem še naprej!!!

(odgovor članu novopecena*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Aprilčice 2014
6.8.2013 21:15:24   
Lilla81
Mene je naročila 4.9. pa sem ravno na dopustu zato grem šele pol čez en teden,mi je pa rekla,da pred 12-im tednom itak ni kontrole...jaz bi pa že zdej hotela videt,če je vse ok..se pa spomnem,da za prvega sem tudi full čakala...se pa nas že kar nekaj nabira...user posted image

(odgovor članu MiNNi N)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Aprilčice 2014
6.8.2013 21:18:24   
Anonimen
Jaz pa še čakam na datum, ker sem naši imajo spletni obrazec. V prvi nosečnosti pa so me naročili v 7 tednu.. upam da bo tudi zdej nekje tako. Punce komu ste že povedale za nosečnost.. a samo očkotom?

Anonimna user posted image

(odgovor članu Lilla81)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Aprilčice 2014
7.8.2013 6:31:16   
bugimajstr
doberdan!! vidim oziroma verjetno bomo tudi mi imeli aprilčka-aprilčico..test je pokazal da smo u 4 tednu.:)na pregled pa se moja nikakor nemore naročit ker juh ne dobi na telefon.:( so zasedeni na polno. imamo pa doma že enega decembrčka 2009 pa eno januarko 2012.se pravi čakamo še nekaj za april 2014.:) sem vesel ko radio.:)se komaj zadržujem da ne zblebetam vsem ki jih vidim in poznam.:) no mojim decembrkam in januarkam sem že povedal ker..o tem sm zelo težko tiho.:) no upam da se bomo razumeli tudi mi.pa lepo nosečnost vsem!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Aprilčice 2014
7.8.2013 7:35:48   
Anonimen
Živjo srečke nosečke!
Jaz se zaenkrat pridružujem kot anonimna, da me kdo še nebi prepoznal user posted image
Po treh mesecih sva z mojimuser posted image uspela pričarati user posted image , nekako še nisem dojela, verjetno bom po prvem pregledu.
Za tega še nevem kdaj bo, ker je mojG na dopustu.
Sicer pa imam doma januarčico 2012.
O mojih nosečniških težavah ni nobenih sledi, razen slabosti, ko smo bili na morju na ladici, pa bolečih dojkah in občasnem špikanju.
Pri 1. sem imela redne slabosti, zato bom presrečna če ji sedaj nebo user posted image

Lep vroč dan vam želim

(odgovor članu bugimajstr)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Aprilčice 2014
7.8.2013 8:22:20   
Anonimen
O kar dva januarčka 2012.. oziroma trije.. bomo spet skupaj klepetali :).. mi imamo sicer januarko 2012 ki je potegnila v februar, ampak smo pa v isti skupini bili verjetno.. bugimajstr tebe se spomnim, anonimna.. bomo vidli kasneje če se prav tako poznamo iz foruma.. tudi jaz sem anonimna da me ne bi določeni prepoznali user posted image . Si pišemo..

Anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Aprilčice 2014
7.8.2013 8:50:35   
Anonimen
Ja morda se pa prepoznamo user posted image

Kdaj pa imate namen povedati najbližjim in na kak način?
Jaz bi rada počakala do nuhalne, pa se bojim, da me bo prej trbušček izdal user posted image
Sem pa svoji princeski naredila majico z napisom "sestrica bom", pa ji bom oblekla, ko bomo šli sporočit novičko user posted image
Še moj PDP... 12.4.

Pozdravček



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Aprilčice 2014
7.8.2013 8:59:50   
Anonimen
Jaz se komaj zadržujem da ne povem staršem trenutno, ker moja mama točno ve da bi morala zdej imeti M in tako trpim in govorim kako se ne smem kopat (smo z obale namreč).. prav mučno mi je. Drugače pa bom verjetno najbližjim povedala po prvem pregledu, ker dlje ne bom zdržala verjetno (in tudi kakšen trebušček se bo verjetno začel poznat). Sem pa mislila isto naredit kot ti anonimna.. tamali oblečt kakšno majčko z napisom sestrica bom in it na obisk, če pa mi uspe pa bi ziher počakala do oktobra (takrat bo verjetno tudi nekje nuhalna) ko ima moj oče rd, da vsem povem.

Anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Aprilčice 2014
7.8.2013 13:54:29   
novopecena*
Js tud nevem kdaj bi povedala starsem kr bo šok za njih :) pdp pa imam po zadnji menstruaciji 14.4.
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?