|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KATERA POZNA: LUPINICA STORCHENMUEHLE
19.7.2005 18:22:19   
nogometas
Živjo, približuje se čas nakupov tudi zame, pa sem mal brskala po netu in najdla lupinico Storchenmuehle MAXIMUM, ki mi je bila na pogled in glede na opisano funkcionalnost najbolj všeč, pa še cena zmerna.

Ima katera izkušnje s tem izdelkom in KATERO LUPINO priporočate najbolj (vem, da so okusi različni ampak par mnenj ne škodi).

Hvala in LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   KATERA POZNA: LUPINICA STORCHENMUEHLE
19.7.2005 20:32:35   
Anonimen
Malo nižje sta dve debati o avtosedežih.
Odpri linke, ki jih je napisal Baldi, in si oglej testirano oceno te lupinice in ocene drugih.

(odgovor članu nogometas)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   KATERA POZNA: LUPINICA STORCHENMUEHLE
20.7.2005 10:28:54   
viv_
Kolegica jo je imela in se mi je zdela fajn, sploh je praktična za nosti. Jaz sem imela maxi cosi, ki ima roč kot cekar, in je bilo kar težko prenašat tisto lupino, ta Stock.... ima pa dva roča ob strani, tako da prideta na sredini skupaj po dolžini lupine (joj sem zakomplicirala) in je precej enostavneje...

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   KATERA POZNA: LUPINICA STORCHENMUEHLE
21.7.2005 22:19:50   
Iren@
Priporočam.

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   KATERA POZNA: LUPINICA STORCHENMUEHLE
22.7.2005 10:04:42   
nogometas
Hvala lepa za odgovore!!!

(odgovor članu nogometas)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




kresovanje
Lelly28 RR

Ali peljete svojega otroka na kresovanje?

da (44%)

ne (56%)


Število vseh glasov: 9

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!