|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako kuhate na sopari?
25.2.2005 18:24:57   
Mojca P.
Nas mali je ze skoraj vso zelenjavo:bravo:. Uporabljamo Bo*frostovo:)- (je vsekakor najkvalitetnejsa)in jo vedno prekuham. Zdi se mi pa skoda, ker vem, da tako prakticno ubijem vse vitamine:zmeden:.
Kako ve kuhate na sopari? Je to sploh prakticno, al samo zdravo?
:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kako kuhate na sopari?
25.2.2005 18:37:53   
total
Pozdravljena,jaz uporabljam dve posodi,ena na drugo kuham notri zalenjavo,tako ostanejo vsi vitamini.

Lp:rozica:

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kako kuhate na sopari?
25.2.2005 19:19:39   
Jančika_
Pri nas imamo tak mrežast nastavek, ki se razpre in ima noigce. Postaviš ga v lonec, v katerem je toliko vode, da ne sega prek zelenjave v tej mreži. Kupljeno v Ikei. Pa ne mislit, da ga uporabljam:)-. Saj bom, obljubim!

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kako kuhate na sopari?
25.2.2005 19:21:49   
ZARA
ne kuhamo...

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kako kuhate na sopari?
25.2.2005 20:42:44   
Anonimen
Jst kuham v Zepter posodi skorajda brez vode. Tako tud vse najboljše ostane v zelenjavi.:bravo:

(odgovor članu Mojca P.)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kako kuhate na sopari?
25.2.2005 20:50:20   
Mojca20
Tud mi ne kuhamo na sopari.

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kako kuhate na sopari?
25.2.2005 21:06:40   
babylove
Kristina, v čem je pa finta Zepterja?
Jaz tudi imam te rajngle, ampak jih kot navadne uporabljam. A se res ne bo nič prijelo, če brez olja pečem in brez vode kuham? Še nisem poskusila.

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kako kuhate na sopari?
25.2.2005 21:12:48   
Mojca P.
Kja pa te Tefalove-iz Mercatorja recimo? A bi tud tukaj lahko daa cist mal vode?

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kako kuhate na sopari?
26.2.2005 11:07:58   
polona2
Vso zelenjavo skuham v soparniku, lahko kupiš lonec z nastavkom in pokrovko, lahko pa imaš samo nastavek, kot Jančika, lp!

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kako kuhate na sopari?
26.2.2005 11:12:56   
Jančika_
Pri nas v tem nastavku kuha samo Joe, pa še to štruklje.:ups: Ampak zdaj ga bom pa res začela uporabljat še jaz....

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kako kuhate na sopari?
26.2.2005 14:41:08   
Blink1
Hmmm...mi ga tudi imamo...Do zdaj nisem vedela kaj naj z njim:zmeden:

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Kako kuhate na sopari?
26.2.2005 19:22:15   
emaa
pr nas imamo podobno firmo kot Zepter, pa kuhamo na sopari. Vso zelenjavo, krompir,vendar damo noter le toliko vode, da pokrije dno, imaš na visoki vročimi, da se začne kuhati (ponavadi kazalec pride v zeleno območje), nato znižaš, dokler kazalec ne dosega rdečega območja, ugasneš, ne odpiraš in se skuha do konca. Zadevo se da uspešno uporabljat na večini posod s temperaturnimi indikatorji, sam krompir pa je treba kuhat z vodo, če posoda res ni namenjena kuhanju brez vode. Se pa pozna na zelenjavi, barvo ohrani, pa tudi razkuha se ne tako hitro.

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...
Gluten oziroma žitarice uvajajte postopoma
Marsikateri starš je v dilemi, kako zgodaj lahko žita, ki vsebujejo gluten ponudi svojemu otroku, ki se na gosto hrano š...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?