|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kalitev kalčkov
6.2.2009 18:59:28   
saraja
Ali kdaj to prakticirate same doma? Za RD sem dobila kalilnik in mi je že uspelo prvo kaljenje. Zdaj sledi vprašanje: ali se tisti ''olupki''od semen (rjavkasti) morajo čist dol sprati, ali lahko se to poje. Kaj pa tisti kalčki, ki imajo malo večja semena?

In za kje vse to uporabljate?

Se priporočam za odgovore!!!

Lp

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kalitev kalčkov
6.2.2009 19:19:54   
Felicita
sicer ne vem kaj si kalila, ampak jest manjša semena (lucerna, kreša, redkvica...) pojem cela; večjih pa po pravici povedano še nisem kalila, ampak kupljeni sojini so brez semenske lupine, tko da sklepam da ni prov dobra... škodovat pa ne more, to sm pa 100% user posted image

aja, še zakaj uporabljam... predvsem za solate ali dodatke solatam, drugač je pa d best samo na črnem kruhu z margarino pa kalčki gor; al pa v kombinaciji s sirom. ali paradižnikom,...


< Sporočilo je popravil Felicita -- 6.2.2009 19:21:59 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kalitev kalčkov
6.2.2009 21:33:55   
dulcinea
Jaz tudi razmišljam o nabavi kalilnika. Probala sem kali sojo in čičeriko, pa mi ni ratalo. Za manjša semena pa res mende rabiš kalilnik. Jaz sem kalila kar v kozarcu.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kalitev kalčkov
7.2.2009 11:08:11   
Hope2
Jaz jih dam tudi na testenine z raznimi omakami, ampak šele potem ko so na krožniku

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Gluten oziroma žitarice uvajajte postopoma
Marsikateri starš je v dilemi, kako zgodaj lahko žita, ki vsebujejo gluten ponudi svojemu otroku, ki se na gosto hrano š...
Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?