|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Majčice 2011
23.8.2010 14:15:33   
mami411
Končno smo na vrsto prišle tudi user posted image majčice. Lepo nepozabno nosečnost želim vsem skupaj!!!! 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Majčice 2011
23.8.2010 14:28:05   
Anonimen
se bom še jaz pofočkala, čeprav bom ostala anonimna, ker ne želim da sorodniki izvedo preko forumauser posted image

si ok? mene muči slabost in utrujenost, ampak saj bo kmalu konecuser posted image

*p*

(odgovor članu mami411)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Majčice 2011
23.8.2010 14:49:04   
mami411
Jaz tudi ne bom še nobenih podatkov povedala, je še malo prezgodaj. Lepo da je že družba. Sem pa ok, malo slabosti, samo ni pretirano.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Majčice 2011
23.8.2010 14:50:17   
lananai
Uuuu, že majčice! user posted image  user posted image  user posted image Čestitke obema in vsem, ki še pridete. Lepo je biti majčica. user posted image

majčica 2009

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Majčice 2011
23.8.2010 15:03:06   
mami411
lananai o vem user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Majčice 2011
23.8.2010 19:32:59   
sesil
uuuuuuuaaaaaaaaa, že majčice. ja, res je lepo biti majčica, najlepši mesec.

majčica 2008

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Majčice 2011
23.8.2010 23:04:42   
Anonimen
Kdaj pa imate PDP-je po domačih izračunih? Jaz še ne vem, ali bom majčica ali ne, prej sem bila prepričana, da je to to, zdaj pa nisem več ... Bomo videliuser posted image

(odgovor članu sesil)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Majčice 2011
24.8.2010 8:01:12   
Anonimen
jaz sem si izračunala da imam pdp 3.5.  kaj pa vidve?

*p*

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Majčice 2011
24.8.2010 8:14:49   
mami411
Ja vse smo sedaj na začetku meseca user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Majčice 2011
24.8.2010 10:17:30   
Anonimen
še ena s PDP 3.5. user posted image

(odgovor članu mami411)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Majčice 2011
24.8.2010 10:36:05   
Anonimen
V soboto sem naredila test nosečnosti, in bil je pozitiven user posted image user posted image v petek ko sva se z mojim pakirala za na vikend sem bila ful razdražena, ker moj ni hotel vzeti enih hlač k sem mu jih napravila sem padla kar v jok (čez 5 min. se pa malo k sebi spravim in se mi je zdelo ful čudno kaj sem tok razdražljiva (zaradi enih hlač paničarim - halooo); potem se mi je pa še ponoči sanjalo da sem noseča…), to sem povedala mojemu in je v soboto ko sva šla s plaže rekel kje lahko kupiva test in sva šla pogledat v Mullerja in sva našla enega njihovega – včeraj pa sem zagledala dolgo pričakovane IIuser posted image , vendar sem šla včeraj po službi še po CB, da še enkrat preverila in je bil močen+. Veselje nepopisnouser posted image user posted image , vendar se zavedam da se lahko še marsikaj spremeni – upam da ne.Drugače pa nimam nobenih simptomov – NIČ user posted image
Tako, da punce pri meni je morje in dopust naredil svoje – očitno je res nekaj na psihi, vendar se do sedaj nisem strinjala ko mi je kdo to omenil.user posted image
saj ne vem-ali spadam v april ali maj user posted image v enem koledarju kaže datum 28.4. v drugem 2.5., no nima veze, bo g. povedala kam spadam user posted image
aja, a se je katera že naročila k g. na pregled?
Želim vam lep sončen dan

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Majčice 2011
24.8.2010 10:53:53   
anchika
Pozdravljene
Niisem še vaša majčica vendar upam da bom. Prejšnji mesec sem  se oglasla pri aprilčicah zdaj pri vas in lohk samo upam in upam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Majčice 2011
24.8.2010 11:05:21   
mami411
anchiha držim peste da boš naša user posted image

Jaz se še nisem naročila na pregled, bom še malo počakala. Ni pa to moj prvi otročiček, pa na PDP bom tudi počakala kaj pove G.

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Majčice 2011
24.8.2010 11:40:02   
Anonimen
tudi jaz še nisem poklicala, ker bom čez nekaj dni ponovila test, saj je prvič pokazal tako nežno črtico, da bom za vsak slučaj še enkrat naredila, ampak vem da sem, ker se obnašam drugače, slabo mi je... je pa tudi to moja druga nosečnost in vem kakšna slabost je pri nosečnostiuser posted image

anchika, verjamem da boš do maja čvekala z nami na tej temiuser posted image

*p*

(odgovor članu mami411)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Majčice 2011
24.8.2010 12:04:22   
sobrate
Zgleda se vam še ena pridružuje! Glih kar sem naredila digitalni CB in se je narisal plusekuser posted image .

Po mojih izračunih nej bi bil PDP 5.5.2011, ampak bomo videli kaj bo rekla G. Itak je še ne bom klicala, bom še nekaj dni počakala.
Še kr ne dojemamuser posted image user posted image user posted image , ker ta mesec nismo tako pridniuser posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Majčice 2011
24.8.2010 13:45:57   
Aninchy
Čestitke vsem (bodočim) majčicam od še ene majčice (2010), ki je na koncu končala v juniju....user posted image

Majčice so ene super punce! user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu sobrate)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Majčice 2011
24.8.2010 15:54:49   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kdaj pa imate PDP-je po domačih izračunih? Jaz še ne vem, ali bom majčica ali ne, prej sem bila prepričana, da je to to, zdaj pa nisem več ... Bomo videliuser posted image



Spet se javljam jaz user posted image Hmmm, se mi je zdelo, da je moj PDP malo čuden, pokazalo mi je namreč 15.5., kar je praktično nemogočeuser posted image , je pa res, da imam ciklus dolg 40 dni, zato pa je zmeda user posted image user posted image
Skratka, mislim, da se vam ne bom pridružila, zdelo se mi je, da imam vgnezditveno krvavitev, je pa zdaj že 3. dan in mi sploh ni jasno, kaj se dogajauser posted image Otroček sicer ni bil čisto planiran, bi pa bila vesela, če bi moja enoletnica dobila družbouser posted image Kakorkoli že, pridem vas še pogledatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Majčice 2011
25.8.2010 6:22:31   
spely25
Pridružujem se vam še ena majčica, namreč pdp mi je pokazalo 3.5.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Majčice 2011
26.8.2010 7:52:15   
mami411
O čestitam novim nosečkam user posted image

Kako ste kaj drugače?

(odgovor članu spely25)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Majčice 2011
26.8.2010 8:09:44   
Anonimen
jutro

jaz pa sploh nimam nobenega znaka večuser posted image  naj povem, da je bila črtica zelo nežna- ampak imam ene tablete ki lako lažno pokažejo in sem se full zanašala na znake, zdaj pa ni nobenga znaka večuser posted image  bom počakala še kak teden potem pa ponovim, do takrat pa čvekam z vami.

kako ste pa ostale kaj? ste že povedale veselo novico družinam, ali boste počakale do 12t?


*p*

(odgovor članu mami411)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Majčice 2011
26.8.2010 8:18:48   
mami411
Jaz tudi nimam nobenih znakov, pa sem naredila cb. No razen zaspanost, ta je bila pa včeraj huda. Ne bova pa povedala nobenemu dokler se bo le dalo. Samo po izkušnjah se mi bo trebuh kar hitro poznal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Majčice 2011
26.8.2010 8:57:08   
sobrate
Jaz tud nimam nobenega znaka, ampak po prejšnji nosečnosti so se slabosti začele okoli 6-7 tedna.

Jaz sem včeraj povedala tašči in tastu, kaj čem pred njimi ne morem skrivatuser posted image

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Majčice 2011
26.8.2010 18:23:22   
Nitkica11
no naj se vam se jaz pridruzim sicer po izracunih imam rok 30 aprila lahko pa pridem tudi v maj user posted image vsem noseckam pa cestitke user posted image

_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu sobrate)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Majčice 2011
27.8.2010 12:39:10   
Anonimen
Pa se počasi nabiramo user posted image  Jaz tudi nimam nobenih znakov user posted image  vem, da je še prezgodaj vendar me je včeraj kar malo zaskrbelo, če je mogoče kaj narobe. Pa sem včeraj spet naredila test in se je v sekundi začel delati + tako, da je očitno vse ok user posted image user posted image user posted image  
Sem pa tok vesela, da ne znam povedat user posted image  user posted image in komaj s partnerjem skrivava pred starši in jaz pred sestro. Midva bova domačim povedala po prvem pregledu (ko vidim user posted image ), prijateljem in v službi pa po NS… lepo božajte svoje user posted image

(odgovor članu Nitkica11)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Majčice 2011
28.8.2010 21:57:35   
Anonimen
Ku ku, še ena majčica 2008, ki naj bi bila tudi majčica 2011 (po mojih izračunih 4.5.), a bom za nekaj časa še ostala anonimna.user posted image
Maj je pa itak naaaajlepši mesec user posted image user posted image

(odgovor članu mami411)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?