|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Recept-za nosečko!
18.11.2004 15:15:55   
Majabo
Drage moje, pogrešam forum, ki bi bil namenjen samo receptom, pa me žuli že tako dolgo, da sem se odločila, da svojo prošnjo napišem kar sem.
Šele nekaj mesecev si delim gospodinstvo s fantom in kuharski recepti so zame sedaj edina pomoč....Jota! ne znam skuhat jote! Ima katera v rokavu preprost recept (lepo prosim kuhat se šele učim :zmeden:) za to meni tako ljubo jed?

Pa saj vem da imate, zlate ste! :rozica:

:nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Recept-za nosečko!
18.11.2004 15:23:10   
beti 1
Če mene vprašaš za res dobro joto moraš met cel dopoldan čas, da jo skuhaš. Take kot jo naredi moja stara mama pa tako ali tako ne dobiš nikjer. Če ne boš dobila nobenega pametnega recepta do vikenda se mi oglasi na privat, bom nono vprašala.
lp
beti 1

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Recept-za nosečko!
18.11.2004 15:36:05   
tjaga
Kar precej dobrih receptov lahko dobiš na spletnem naslovu:

www.kulinarika.net


Ma rečem, da se kar fajn in preproste stvari najdejo.

Pa dober tek!

:kuza::kuza::kuza::kuza::kuza:

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Recept-za nosečko!
18.11.2004 16:42:42   
Jančika_
Piksna od Ete!:)- Je ziher najhitreje:)-!

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Recept-za nosečko!
18.11.2004 20:33:57   
Deja
Tu je en recept za joto! kolk je okusna pa ne vem - še nisem sprobala!!

http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?kategorija=enoloncnice&ID=3218

L. P.

Andreja

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Recept-za nosečko!
18.11.2004 20:42:29   
Anonimen
Ne vem, zakaj naj bi bilo to komplicirano, mogoče jaz delam kaj narobe, ampak meni je super: Repo, ki jo kupiš v trgovini (po navadi jo imajo zraven zelja in je naribana - da ne boš šla polje... he, he), daš v lonec in zaliješ z vodo. Recimo pol kile repe, vode pa po občutku (joj, kaj pa jaz vem koliko, toliko, da dobro prekrije repo, potem pa še kakšna dva centimetra čez). Kuhaj kakšne pol ure, potem dodaj na koščke narezan krompir, pa kakšno suho meso, ki ga tudi lahko narežeš na koščke (čeprav ga nekateri kuhajo v kosu, pa ga pozneje narežejo, da ohrani okus) in spet kihaj recimo 15 minut. Potem na olju prepraži eno veliko žlico moke in ko porumeni, jo dodaj repi. Potem dodaj še fižol iz konzerve. Aja, pa že v začetku lahko daš notri eno jušno kocko (Knorr so meni najboljše), pa lovorv list in malo popra ter kumine in muškatnega oreška. Ni pa nujno. Lahko daš samo lovor, tega pa le daj. To je to. Če se ti bo zdelo preredko, naredi še malo prežganja (to je tisto z oljem in prepraženo moko), če pa bo pregosto, pa dodaj še malo vode. Pa dober tek!

(odgovor članu Majabo)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Recept-za nosečko!
18.11.2004 20:43:57   
Anonimen
Aja, če si nosečka, potem ti tista jušna kocka mogoče ne bo preveč simpatična. Potem pa samo malo posoli, če se ti bo zdelo premalo slano.

(odgovor članu Majabo)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Recept-za nosečko!
18.11.2004 21:09:07   
Pinja
Splišni se kar strinjam s tabo. Je pa drugač original recept z zeljem in ne repo (stara kuharska knjiga), čeprov jst zmeri z repo delam (navada iz otroštva). Postopek je pa isti.

lp :sloncek:

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Recept-za nosečko!
18.11.2004 21:12:39   
Anonimen
Sem mislila, da je vseeno, ali z repo ali z zeljem. Pač kar ti je ljubše.

(odgovor članu Majabo)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Recept-za nosečko!
19.11.2004 7:22:11   
Majabo
100× vam hvala vsem
bom probala tisto od Ete :-)
pa tako od Splišni, z repo seveda :bravo:
pa še kakšno babico bomo pobarali, da jo bomo kuhali celo dopoldan, jupiiiiiiii

ne morem pomagat, če mi pa tok jota diši kar naprej :ups:

za vse :rozica:

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Recept-za nosečko!
19.11.2004 7:31:01   
Majabo

Pa še recept za vas za eno izmed mojih najljubših jedi, špagetki s tuno!

Omaka
Na olju iz tunine konzerve prepražim na drobno sesekljano čebulo in proti koncu praženja dodam še sesekljan česen. Dodam tuno iz konzerve in čisto malo prepražim ter dodam sir TAMAR s tuno (ja vem sliši se tko čudno?!), kislo smetano in poper. Dobro premešamo in omaka je gotova.
Ko je na špagetkih še malo peteršilja po vrhu.....

V hipu in res neverjetno dobro.

LP
požrešna :nosecka:

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Osvežilna velikonočna torta
Kako na hitro pripravimo sadno, osvežilno in obenem slastno torto?
Ali so ta živila res nosečnici škodljiva?
Marsikatero živilo naj bi bilo za nosečnico prepovedano oziroma je pri uživanju potrebna previdnost. Pri prehranski stro...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?