|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček implast bolder 3?
29.6.2009 8:14:00   
polimoli
Meni je pa ful všeč ta voziček IMPLAST BOLDER 3. Zanima me kakšen se vam zdi in če ima mogoče katera kakšne izkušnje o njem? Zanima me, ker potrebujem voziček, ki je primeren za makadam in travo? Stanujem namreč bolj na podeželju.
 
Hvala za odgovore.

user posted image
IMPLAST-ov otroški voziček BOLDER 3 je vrhunsko izdelan voziček, ki ga odlikuje uporaba najsodobnejših materialov, ter vrhunske tehnične rešitve.
Hiper moderen voziček premium razreda ponuja tehnične rešitve kot so STOP & GO, SCS amortizacijski sistem z dušilcem tresljajev, (nastavljiv sistem blaženja udarcev naredi vožnjo neverjetno mehko) - to je samo nekaj rešitev, ki navdušujejo.
Izjemno lahka aluminijasta konstrukcija ( okvir tehta samo 6,0 kg!) specifičnega modernega dizajna vas bo navdušila, tako kot 19 barvnih kombinacij, ki so na voljo, da poudarite vašo osebno noto, vaš osebni slog, saj končno lahko izbirate. Implastov slogan »passengers smile and drivers satisfaction« bi lahko preprosto prevedli: nasmešek malega potnika z zadovoljstvom voznika.
To dvoje vas bo vedno spremljalo med uporabo vašega novega vozička Implast Bolder 3.
Voziček je primeren od otrokovega rojstva naprej, saj ga sestavljajo globoki del, ter športni del, ki se začne uporabljati, ko otrok doseže primerno starost (praviloma po 6 mesecih).
Voziček BOLDER je opremljen z vsemi pripomočki, ki poskrbijo za varno in udobno vožnjo oz. uporabo, tako za vašega malčka kot za starše.

TEHNIČNE LASTNOSTI IN OPREMA:
- okvir iz aluminija
- ročka upravljanja nastavljiva po višini
- 5-točkovni varnostni pas
- preprost sistem zlaganja
- možnost prilagajanja smeri vožnje ( naprej/nazaj)
- blokada prednjega kolesa
- STOP& GO zavorni sistem
- SCS shock absorption system – sistem za dušenje tresljajev
- velika nakupovalna košara

KOMPLET ZAJEMA :
- otroški voziček z športnim delom
- globoko košaro
- zaščitno dežno folijo
- mrežo proti komarjem
- torbo za mamo

DODATNA OPREMA PO NAROČILU:
- senčnik
- topla zaščita za nogice
- avtosedež

PODATKI O TEŽI IN DIMENZIJAH:
- teža okvirja brez koles : 6,00 kg
- teža okvirja s kolesi : 8,80 kg
- teža športnega dela: 3,00 kg
- teža globoke košare: 6,30 kg
- širina vozička: 64 cm
- dolžina vozička: 105 cm
- višina sedeža: 55 cm
- višina ročaja: 80-112 cm
- dimenzije zloženega vozička z kolesi :102x64x31 cm
- brez koles : 90x64x31 cm
- mere globoke košare: 86x43x22 cm
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček implast bolder 3?
8.7.2009 10:51:08   
ketixx
živjo!
tudi midva s partnerjem sva navdušena nad tem vozičkom in me zanima če si se ti odločila zanj? v nobeni trgovini tega vozička nisem videla mogoče ti veš kje ga še prodajajo razen na mimovrste.com.
lepo nosečnost še naprej user posted image

(odgovor članu polimoli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček implast bolder 3?
8.7.2009 12:29:17   
polimoli
Na spletni strani http://www.otroski-vozicki.com/si/ lahko naročiš predstavitev na domu. Plačaš 20 eur in v primeru, da ga potem vzameš se ti teh 20 eur odšteje od računa.

Mi imamo predstavitev jutri in ti lahko potem več povem.

LP.

(odgovor članu ketixx)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček implast bolder 3?
9.7.2009 16:21:59   
Misty Scarlet
Živjo,

saj boš napisala še kaj več o predstavitvi vozička? Jaz se sicer zanimam za Implast Clipper, ki je tudi ful podoben, ampak se nisem odločila za predstavitev na domu. Ga imam namen it pogledat v MB.

Prosim sporoči, kako boš zadovoljna.


Lp, Alenka

_____________________________

Alenka

Trd je svet - a naj! Kar že bo, kodrov zlatih razčesati si ne daj. (J.Glazer)

(odgovor članu polimoli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček implast bolder 3?
13.7.2009 15:29:30   
polimoli

No mi smo imeli predstavitev vozička in meni je všeč. Je razmeroma lahek in lahko je menjavati vse te dele. Rezervne dele in servis imajo oni tako, da glede tega ni panike, nameravajo pa tudi v primeru, da se pokvari, uvesti "nadomestni voziček". Sam ročaj se ne obrača, lahko pa obrneš športni del - po želji. Vsa štiri kolesa so za na pumpat in so kar velika. Kolesa se tudi snamejo s pritiskom na gumb. Je zelo okreten saj ga lahko zavrtiš na mestu za 360 stopinj čisto brez problemov in tudi prostora ne rabi veliko. Zloži se zelo enostavno.MEni je pomembno tudi to, da ima dovolj visok ročaj, katerega višino lahko določaš. Meni se zdi kar super in mislim, da bomo mi najbrž probali. Na predstavitvi je imel bež voziček s krogci. Mi pa bomo najbrž vzeli zelenega s krogci. Mi je pa fajn, da ko dvigneš zadnji del stoji na prvih dveh stabilno in tako kot pri drugih trikolesnikih, ko se vse gunca sem in tja. Zraven dobiš ogrodje, košaro (z delom za nogice pokrit in strešico, ki jo potem uporabiš tudi za športni del), športni del, torbo, mrežo za komarje in prevleko za dež.

Uglavnem meni je všeč, ker je zelo stabilen in malo drugačen.

Če te zanima še kaj pa kar vprašaj.

LP.

(odgovor članu Misty Scarlet)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček implast bolder 3?
14.7.2009 10:04:47   
Nattasha
OJ!

men je tud všeč in sva se z mojim pogovarjala, da greva na sedež te firme pogledat kako in kaj.Zanima pa me, če je zraven prinesel pokazat tud ta avtosedež, Bobby al neki takega in če je omenil, če se ga da priklopit na isofix. Drugače pa jaz tudi navijam za tega.

_____________________________

13022010146331538 (datum, število, lokacija)

(odgovor članu polimoli)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček implast bolder 3?
16.7.2009 15:40:27   
mato85
Oj!

Midva z mojo tudi pričakujeva user posted image  decembra in sedaj iščeva  voziček. Včeraj sem na netu zasledil ta voziček Implast Bolder3 nama je ful všeč in me zanima če se na ogrodje tega vozička da namestit tudi lupinica predvsem naju zanima za lupinico MAXI-COSI.

LP,M

(odgovor članu Nattasha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček implast bolder 3?
23.7.2009 15:05:05   
Alde
Ojla, punce!

z mojim dragim sva šla v MB in bila takoj navdušena. V ožjem izboru je bil Bolder 3 in Peg Perego Skate, a sva se odločila za Bolderja in ga tudi naročila. Pošiljko pričakujeva prihodnji teden! Na ogrodje paše samo lupinica Bobbiway, ki pa je žal ni mogoče pritrditi na isofix bazo in tudi baze se ne da kupiti (sva se pozanimala pri dobavitelju na Poljskem). Zanjo se nisva odločila, ker dobiva Peg Peregovo.

Vse podrobnosti o omenjenem izdelku si lahko ogledate na:
http://bobus.com.pl/account.php/language/en/

Zanimive so predvsem cene: voziček=335,25 €, senčnik=14,63, poštnina za Slovenijo=25,00 €!
Midva se se odločila za direktni nakup in ne preko slovenskega posrednika. Poljaki so izredni prijazni user posted image  (non stop smo viseli na mail-ih) in za vsak njihov korak te obvestijo (od tega, da so prejeli tvoje plačilo, do tega kdaj je bil izdelek oddan in kdaj ga lahko pričakuješ).

LP vsem user posted image



(odgovor članu mato85)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voziček implast bolder 3?
24.7.2009 10:52:32   
evangelie
Alde, pa se da pri njih naročit tudi lupinico in zimsko vrečo? Veš mogoče po kakšni ceni? Pa gre lupinica tudi na voziček? Tega nisem na njihovi strani zasledila...
Pa še nekaj...Na otroski-vozicki.com piše:
''Sedež se pritrdi v vozilo z vgrajenim 3-točkovnim varnostnim pasom v vozilu ali podnožjem z ISOSFIX pritrdili. (opcija).''
lp

(odgovor članu Alde)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Voziček implast bolder 3?
24.7.2009 11:50:45   
evangelie
SEM ŽE NAŠLA!

(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
24.7.2009 23:41:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu evangelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Voziček implast bolder 3?
29.7.2009 10:01:24   
poli*
Michelle- na you tube sem videla predstavitev bolderja 4 in sprednji kolesi nista vrtljivi 360°, ampaksamo do nekega kota- kar je lahko precej neuporabno.preveri

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Voziček implast bolder 3?
1.8.2009 22:45:07   
Alde
"Poljaki" so se držali dogovora! Po mailu so sporočili, da ga bodo dostavili v torek in točno v torek zjutraj me je čakala pošiljka! user posted image

Vse deluje brezhibno, vse je brez napak ... Z dragim sva izredno zadovoljna user posted image  in niti malo nama ni žal, da sva ga naročila. Komaj čakava, da z njim zapeljeva najino pikico! user posted image

LPA

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Voziček implast bolder 3?
1.8.2009 22:57:06   
Alde
Michelle, Poli ima prav! V katalogu, ki ga imam doma ne piše, da bi bila pri Bolderju 4 sprednja kolesa vrtljiva za 360 st., medtem ko pri Bolderju 3 so!
LPA

(odgovor članu Alde)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Voziček implast bolder 3?
3.8.2009 8:46:40   
evangelie
Alde, super, da si nas obvestila, sem komaj čakala tvoj odgovor user posted image  Prosim te še za 1 info - ko se voziček zloži, bi šel tudi v manjši avto?
hvala in lp

(odgovor članu Alde)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Voziček implast bolder 3?
4.8.2009 15:31:49   
Alde
Če so kolesa pritrjena na ogrodju zavzame kar precej prostora, je pa res, da kolesa zelo enostavno (s pritiskom/klikom) v sekundi odstraniš. Voziček se zelo lepo tudi postavi, tako da samo odtstraniš zadnjo poličko in to je to. Kakšen C3, Clio, Corsa in kaj podbnega sploh ni problem.
LPA

(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Voziček implast bolder 3?
5.8.2009 10:33:28   
evangelie
Potem super! Sem se že čisto navdušila :) Glede na to, da ga potrebujem šele decembra, ga bom šla še 1x pogledat v MB, ampak verjetno te bom kar 'kopirala' pri naročilu. user posted image

(odgovor članu Alde)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Voziček implast bolder 3?
6.8.2009 21:57:39   
Ola1
Tudi jaz sem navdušena nad Implastom in spremljam vašo debato. Sem pa našla eno Poljakinjo (od kolegice kolegica...). Sem prosila, da mal razišče in je rekla, da je šla na njihove forume in so s temi vozički tam vsi ful zadovoljniuser posted image . Naj bi bili tudi kvalitetni. Je pa ironija, ker je rekla, da so dragi. Sem ji rekla, da glede na cene vozičkov pri nas so prav ugodni.

Midva se sicer navdušujeva nad Cliper 4. Bova pa ga verjetno tudi direktno naročila. Gledala sem pa na strani http://www.2o2.pl/index.php?producer_filter=41&lang=en kjer se lahko naroči komplet in tudi dostavljajo v Slovenijo. Moram še na bobus.com.pl vprašat, če imajo Cliperja 4, ker ga ni v ponudbi (je samo Cliper 3 user posted image ). Če pa kakšno zanima, da to Poljakinjo še kaj vprašam, pa ni problema, kar napišite vprašanja. Sicer živi v Madridu, ampak lahko po netu pogleda, kjer ni angleških prevodov, al pa koga vpraša.

(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Voziček implast bolder 3?
8.8.2009 10:03:15   
Nikita_
Mene pa zanima če je tale Cliper 3 možno zložiti v prtljažnik manjšega avta brez da odstraniš kolesa? Sicer mi je bolder 3 lepši-vzorčki, ampak so mere zloženega precej večje kot pri cliperju. No če katera ve. Sicer imam že izbranega favorita-voziček jaguar car, ampak tudi tale cliper mi ne gre iz glave... tako da če ga katera ima ali ve kaj več o njem naj prosim sporoči

(odgovor članu Ola1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Voziček implast bolder 3?
8.8.2009 13:14:04   
marantz
Tudi meni je vizualno zelo všeč  Implast Bolder3, mam pa par vprašanj za uporabnice Ker mam bolj majhen avto me zanima če se ga da zložit v 206-ko, twingota in cliota? Zanima me tudi če so prevleke snemljive in se jih lahko opere v stroju? Kaj pa strehica pri športnem delu? A je na zadrgo in se da njen položaj spreminjat? Koliko stopenj ima naslonjalo? Od ležečega do popolnoma sedečega? Kakšen je pa sistem za reguliranje naslonjala? S trakci al na klik? Kaj pa velikost košare? Kolk mesecev ste imele dojenčke v njej? Pa če mi lahko katera kar mere pove user posted image

(odgovor članu Nikita_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Voziček implast bolder 3?
9.8.2009 14:48:50   
mali mercedes
Mdva s fantom sva tudi šla gledati Bolderje v Maribor, res me je navdušil. Naročila sva ga kar pri uvozniku čeprav veva za poljsko varianto, kjer se da neki pršparat.Ampak mislim da je rizik prevelikuser posted image če se kaj pokvari
v garanciji kam naj to pošiljam?v MB bodo servisirali samo to kaj so sami prodali.Kolegica je naročila neki voziček na ebay-u, po nekaj mesecih se je zaskoču, zdaj pa ne ve ali ga naj pošlje v Nemčijo nazaj ali kupi drugega.
Potem se ti profit hitro izniči pa še brez voza si.Zato punce pametno. mislim da je boljee kupiti pri nas te ne boli glava če se kaj pokvari.user posted image

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Voziček implast bolder 3?
10.8.2009 14:17:34   
Alde
Bolder 3 "gre" v manjši avto, je pa res, da potem v prtljažniku ne ostane prostora za kaj drugega. Tako pač je pri tem oz. podobnih vozičkih. Za minimalno zasedbo prostora so zagotovo najbolj primerne kakšne "marele" (npr. Peg Perego Pliko)!
Določene prevleke so snemljive in se jih da oprati v pralnem stroju na 30 st.user posted image  (notranji del globoke košare, prevleka za noge, celotni športni del, tudi strehica bi šla, ampak nisem poskusila). Strehica ni na zadrgo in je ista za globoko košaro in športni del, njen položaj se da spreminjati! Naslonjalo ima 5 stopenj (upam, da sem prav preštela - zagotovo jih ni manj) in se regulira z gumbom na klik (enako kot del za stopala) user posted image

Velikost košare in ostale dimenzije so objavljene v teh debatah (glej polimoli). Ponavadi so dojenčki v globoki košari cca 3 mesece (izkušenj nimam, ker oktobra pričakujem prvo pikico) user posted image

LPA 

(odgovor članu marantz)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Voziček implast bolder 3?
11.8.2009 22:05:48   
mandie
Ojla, tut mene je zamikal ta voziček in prav preko tega foruma, sem se odločila da ga kupim... pri Poljakih, tako kot je svetovala Alde user posted image . Pravkar so me obvestili, da so prejeli naročilo in sporočili stroške, pa me zanima Alde če si ti plačala vse vnaprej preko banke. Malo me skrbi, ker sem naročila tudi lupinico in senčnik in so glih mal "popravili " cene, tako da me bo prišlo okrog 500 evrov, da bi plačala vse vnaprej user posted image . Sicer so se mi zdeli zanesljivi, smo si tut mi kar nekaj mailov izmenjali, tko da mislim da ne bo problemov... me pa zanima tvoja izkušnja Alde, glede plačila.

Drugače pa pričakujem svojega drugega sončka konec septembra user posted image . Komaj čakamuser posted image .

(odgovor članu Alde)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Voziček implast bolder 3?
16.8.2009 8:21:38   
šmentanamuha
pozdravljene!
mene pa zanima- a se vam ne zdi ta voziček zelo težek? sploh skupaj z lupinico? Prosim napišite kaj tiste, ki ga že imate.
hvala že vnaprej in lp



(odgovor članu mandie)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Voziček implast bolder 3?
17.8.2009 12:22:43   
Alde
Mandie, mi2 sva plačala vse v naprej ... Res je, da sva prevzela določen riziko (drugače namreč ni šlo), ampak saj veš, ... Kdor ne reskira, ne profitira!user posted image

Sva pa poleg vozička tudi mi2 naročila še senčnik in posteljnino, tako da je bilo tudi cca 400 € ...

(odgovor članu mandie)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?