|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   barbi torta
30.10.2008 11:08:33   
156sw
Zivjo,
zanima me kako se pritrdi oz. da, barbi v torto, in pa ce jo date prej ven, ko zacnete torto rezati.
Lpuser posted image  in hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: barbi torta
30.10.2008 11:53:54   
Čupka
Jza sem barbi od pasu navzdol ovila v prozorno gospodinjsko folijo. Na sredini torte sem naredila luknjico z ročajem od kuhalnice in potisnila barbi vanjo. Šele potem sem torto okrasila.
Torto sem naredila v polkrožni pvc skledi, ki sem jo prav tako obložila s prozorno folijo, da sem jo kasneje lažje zvrnila na podstavek za torto.
Če rabiš še kak nasvet, kar vprašaj!

(odgovor članu 156sw)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: barbi torta
31.10.2008 13:37:26   
MID
Jaz sem barbi ovila do pasu v prozorno folijo in jo kar direkt zapičila v torto.Preden sem začela rezat,sem jo potegnila ven,kupolo(krilo)sem prerezala na polovico,to polovico sem razazrezala počez še na pol(če je večja lahko na tri dele)in potem rezala na rezine.
Upam,da sem kaj pomagalauser posted image .

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?
Izbirčen otrok: nasveti, ki delujejo
Z neješčostjo se sreča večina otrok, le da je pri nekaterih izrazitejša kot pri drugih in v teh primerih je prehranjevan...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?