|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Grožnje
26.12.2007 21:19:54   
Anonimen
A bi ve resno jemale grožnje človeka, ki grozi ko je pijan, da me bo zaklal, da naj v časopisu berem, me je pa že večkrat fizično maltretiral? Ful me je strah, cela se tresem, ker ne vem kaj naj. 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Grožnje
26.12.2007 21:22:46   
blue sky
Upam, da ne misliš s tem svojega partnerja, saj mi potem res ni jasno, kaj še sploh delaš z njim user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Grožnje
26.12.2007 21:23:12   
Anonimen
 
Kaj pa je on tebi?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Grožnje
26.12.2007 21:27:27   
Anonimen
Ujej. Resnično upam(tko, kot sta napisala prejšnja dva), da to ni tvoj partner. Vrjamem, da se ne počutiš dobro. Ustvari grožnje še preden pride do dejanj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Grožnje
26.12.2007 21:27:54   
Anonimen
Kdo je ta clovek? Mislim v kakem razmerju sta?
In pa kako to mislis fizicno matretiral??? Udaril, pretepel....?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Grožnje
26.12.2007 21:31:03   
Anonimen
Ne znam ti odgovoriti, saj ne poznam tega moškega.. Možno, da bo uresničil grožnje, možno, da niti ne... Kdo pa je ta človek? Sem firbec, srčno pa upam, da ni to tvoj partner...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Grožnje
26.12.2007 22:05:09   
Anonimen
Ja bi mu verjela.
Ker enkrat bo spil še kkšn glaž več.....in takrat ne bodo samo besede.

Če moreš, čim dlje stran. Takoj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Grožnje
26.12.2007 22:12:43   
Anonimen
Oče najinega otroka in ve, da med nama ni več nič, samo trenutno še živim pod njegovo streho, čeprav ne v skupnih prostorih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Grožnje
26.12.2007 22:14:34   
Anonimen
ja udaril, pretepel, posredovala je policija... vem, trapasto da sem še znjim ja. Saj sem že pisala ampak še vedno iščem prostor, kamor bi lahko šli. Jutri grem na csc, pa če bo treba tut v varno hišo, ker ne zdržim več takšnega pritiska.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Grožnje
27.12.2007 0:15:26   
lelaval
Anonimna - tvoj partner in oče otroka -  grozno. user posted image

Čimprej pojdi v varno hišo. Jaz bi se bala za svoje, še bolj pa za otrokovo življenje. Kot je že Karin napisala - ne bo dolgo, ko bo prešel iz besed na dejanja. Beži čimprej stran - za svoje in otrokovo dobro.
Koliko pa je otrok star?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Grožnje
27.12.2007 0:51:37   
soncek28
Pojdi čimprej stran,v dobro sebe in otroka.a k starsem ne mores it?srečno

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Grožnje
27.12.2007 9:37:24   
arabela*
bi zelo resno vzela.Najboljše da ga čimprej prijaviš,saj se ni za igrat.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Grožnje
27.12.2007 10:18:02   
Teya*D.
Če nimaš drugam kam pojdi v varno hišo. Nikoli ne veš kaj lahko pijanega človeka vtrga, ki te je že pretepal.
Včasih ostanejo samo grožnje-hvala bogu-, včasih se zgodi najhujše.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Grožnje
27.12.2007 10:19:05   
Anonimen
Čisto možno bi bilo, da bi grožnjo uresničil. Če te je pretepat že navajen, bo mogoče hotel še kaj več.

(odgovor članu Teya*D.)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Grožnje
27.12.2007 10:22:22   
dory
Sorry res,da za iskanje bivalnih prostorov včasih malce traja, ampak da bi sebe,še posebej pa otroka izpostavljala takim akcijam..oprosti, tole mi je pa zelo neodgovorno. Varna hiša bi bila zame prva opcija in to pod nujno in hitro, potem pa od tam naprej iskala prostor zase in otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Grožnje
27.12.2007 10:29:16   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
A bi ve resno jemale grožnje človeka, ki grozi ko je pijan, da me bo zaklal, da naj v časopisu berem, me je pa že večkrat fizično maltretiral?


Seveda bi to vzela resno!
 
Polagam ti na srce, da za dobro sebe in svojega otroka poiščeš zavetje v varni hiši, če druge opcije (starši,...) ni.
 
Pokliči semle za pomoč: http://www.drustvo-sos.si/
 
Želim ti, da ti prihajajoče leto prinese same lepe reči in da boš imela svoj mir user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Grožnje
27.12.2007 14:47:00   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

A bi ve resno jemale grožnje človeka, ki grozi ko je pijan, da me bo zaklal, da naj v časopisu berem, me je pa že večkrat fizično maltretiral? Ful me je strah, cela se tresem, ker ne vem kaj naj. 


Ja. Čimprej stran!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Grožnje
27.12.2007 15:22:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ja udaril, pretepel, posredovala je policija... vem, trapasto da sem še znjim ja. Saj sem že pisala ampak še vedno iščem prostor, kamor bi lahko šli. Jutri grem na csc, pa če bo treba tut v varno hišo, ker ne zdržim več takšnega pritiska.


Mislim, da sploh nočeš iti stran, da si zatiskaš oči, da se bo popravil... Kajti, če ne bi bilo tako, bi takoj vzela otroka in šla... In ne bi se ozirala zanj... Tako pa raje si tam, in čakaš, če bo kdaj bolje...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Grožnje
27.12.2007 15:26:47   
Strawberrie Cherrie
AR,bolj kot berem tvoje poste,bolj bluziš sama zase in dejanskega problema sploh prebereš ne

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Grožnje
28.12.2007 7:42:03   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

AR,bolj kot berem tvoje poste,bolj bluziš sama zase in dejanskega problema sploh prebereš ne


V bistvu ima AR še najbolj prav. Čakaš in upaš, da bo kdaj bolje - ko se zaveš, da ne bo nikoli bolje - šele takrat greš. Žal. In tudi čakanju na bolje je prilagojeno obnašanje nasilneža - danes udarec, jutri solze in obžalovanje.

In ko bo anonimna resnično hotela oditi, bo odšla - takoj. Ne jutri, ne pojutrišnjem, ne ćez 2 uri - ampak takoj. Ve, da je trapasto, da še vztraja, a vztraja. 'Išče' prostor kamor bi lahko šli - dejansko zbira pogum, da si bo rekla - gremo, zdaj takoj.

Anonimna - prej kot boš spznala, da bolje ne bo, prej boš šla in prej se bo tvoje življenje (brez njega) obrnilo na bolje.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Grožnje
28.12.2007 21:08:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

A bi ve resno jemale grožnje človeka, ki grozi ko je pijan, da me bo zaklal, da naj v časopisu berem, me je pa že večkrat fizično maltretiral? Ful me je strah, cela se tresem, ker ne vem kaj naj. 

Ja, bi. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Grožnje
28.12.2007 21:14:07   
Anonimen
Jaz sem mojemu tud grozila,da ga bom s sekirko po glavi,ko bo spal pa me ni vzel resno.
Ps.sem bila trezna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Grožnje
28.12.2007 21:27:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ja udaril, pretepel, posredovala je policija... vem, trapasto da sem še znjim ja. Saj sem že pisala ampak še vedno iščem prostor, kamor bi lahko šli. Jutri grem na csc, pa če bo treba tut v varno hišo, ker ne zdržim več takšnega pritiska.


Prosim te vzami njegove groznje zelo resno!!!!
Odpravi se cim prej nekam na varno...ali nimas nobenih sorodnikov,ki bi ti priskocili na pomoc???
Starsi?, Prijatelji?
Pa na socialno si kaj povprasala? Ali ni njihova dolznos da ti pomagajo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Grožnje
29.12.2007 9:54:41   
Anonimen
Pozdravljene!
Najprej, AR zelo se motiš, da nočm stran. Kakor  lahko iz tvojih postov razberem, si ti še sama, brez otrok, brez izkušenjo takšenem življenju (hvala bogu) torej težko razumeš, da z otrokom pač ne moreš kr na cesto. In ne morem tudi kar nekam, kjer ne bi bila varna, da ne bi prišel do nas. Si tudi slabo prebrala, saj jaz z njim nimam več nič, ''le'' še pod njegovo streho živim v svoji etaži, tko da ne pričakujem, da bo kaj boljše kdaj, ker to vem, da ne bo in po vsem, kar nam je storil si tega tudi ne želim.
Drugače pa lahko sporočim, da intenzivno rešujemo problem, se je malo upočasnilo, ker sva bila zaradi bolezni z otrokomv bolnišnici.Se je pa našla rešitev prej kot sem si upala pričakovat, tko da jo bomo v naslednjih dneh realizirali, samo malo birokracije je prej potretno ampak bo.
Pa hvala vsem, ki ste brale, svetovale, mi je veliko pomagalo.
In vsem srečno v letu 2008!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Grožnje
29.12.2007 10:19:01   
Marogica
Anonimna, dosti sreče pri realiziranju tvojih načrtov in da bi se zgodilo čimprej.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?