|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hlače namesto poročne obleke
19.3.2008 9:33:42   
pikica78
Ker se bom poročila v ožjem družinskem krogu, brez ohceti, se mi ne zdi primerna bela obleka. Ker drugač kril ne nosim, pridejo v poštev samo hlače. Poroka bo v začetku maja, tako da je velika verjetnost, da bo še mrzlo. In sedaj nimam pojma kaj naj oblečem, kakšne barve, nič še ne vem. Pa nekaj takega bi oblekla, da bi lahko pol še nosila. Sma se pa ta teden odločla, tako da moram zdaj vse na hitro zrihtat.
Prosim za ideje, jaz sem čist brez user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hlače namesto poročne obleke
19.3.2008 9:50:46   
76suza
Mogoče kakšen lep hlačni kostim v barvi šampanjca. Zraven pa kakšno bluzico, ki se barvno ujema s kravato tvojega bodočega moža. 

(odgovor članu pikica78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hlače namesto poročne obleke
19.3.2008 9:52:55   
Anonimen
Jaz bom tudi v hlačah. Poroka bo poleti.
Verjetno bodo sive hlače, gor pa tunika, še ne vem kakšne barve.
V bistvu čist vsakdanje, sam mal "boljš".

(odgovor članu 76suza)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hlače namesto poročne obleke
19.3.2008 10:01:18   
srki
Al pa bel kostimček.

Pa četitke za poroko, tudi tebi, Karinuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hlače namesto poročne obleke
19.3.2008 10:58:56   
NinKa
Jaz sem se poročila v belem, malo bolj elegantnem kostimčku. Pa je blo čist fajn. Sem tut praznovala sam v ožjem družinskem krogu in se mi je zdelo brezveze nabavljat belo obleko. Mož je imel obleko, čist navadno, nič posebnega.

Pa je blo čist kul. Poroka je pa bila konec aprila.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hlače namesto poročne obleke
19.3.2008 11:03:59   
aluš
Jaz sem tudi za en svetel lepši hlačni kostimeč. Ker jaz tudi nikoli ne nosim krila in je to pol odklop da daš ne vem koliko eurov, da ga imaš potem v omari, pa še tisti dan se čudno počutiš, ker nisi navajen kikle nosit. Pa ta idejo z kombinacijo kravate in bluzce mi je tudi super.

Pa lepo poroko ti želim.

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hlače namesto poročne obleke
19.3.2008 11:06:18   
Anonimen
A mislte da tip more bit v obleki na poroki?
K midva sva mislna da bi imel pač hlače pa eno boljš srajco gor. Tko nč posebnga. K se mi zdi bebasto obleko kupvat, pa še polet bouser posted image

(odgovor članu aluš)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hlače namesto poročne obleke
19.3.2008 11:44:13   
tikatoka
Karin 24, jaz mislim naj ima moški oblečeno kar mu paše, ampak malo bolj elegantno. Meni je ful žal, ker sva mojmu kupila novo obleko, ki jo je oblekel na poročni dan in najbrš jo nikoli več ne bo ker se v obleki in kravati ne počuti dobro.
Konec koncev je to le vajin dan in naredita si ga udobnega in sproščenega, ker če se že v obleki ne počutiš dobro, mah ne vem no mora bit kar bed filing.

srečno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hlače namesto poročne obleke
19.3.2008 14:39:21   
Balonchy
Pikica78, če želiš - mi posreduj na ZS mail...
Ti bom par fotk poslala...

Pa nekaj predlogov... skic...

(odgovor članu pikica78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hlače namesto poročne obleke
19.3.2008 14:50:44   
Anonimen
http://images.google.si/imgres?imgurl=http://www.therosedress.com/dresses/0-ad-wedding-dresses-gowns-alyce.jpg&imgrefurl=http://www.therosedress.com/dresses/dresses-pg12.html&h=386&w=409&sz=34&hl=sl&start=1&um=1&tbnid=vprMzdLHSRTohM:&tbnh=118&tbnw=125&prev=/images%3Fq%3DWedding%2BDresses%2B%26um%3D1%26hl%3Dsl 

user posted image


Izberite Dress/Pant Sets  in bodo prikazani hlačni kompleti



< Sporočilo je popravil ***Želva*** -- 19.3.2008 14:51:39 >

(odgovor članu Balonchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hlače namesto poročne obleke
19.3.2008 16:37:46   
Hans
Ojla, moja kolegica je imela svetlo modro - podobno kot je na sliki zgoraj - hlače ter zgoraj tuniko z dolgimi rokavi - super je izgledala.

_____________________________

Nikoli ne obupajte! Če vam ne uspe v prvo, bo mogoče v drugo ali pa v tretjo! UPAJTE !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hlače namesto poročne obleke
20.3.2008 14:55:46   
pikecpokec
midva sva seporočila letos januarja. oblečeno sem imela tuniko od Urške Draž, spodaj pa hlače in eno malo bolj svetlečo majičko. Če hočeš, ti pošljem kako sliko, samo tvoj mail mi sporoči na ZS.

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Hans)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?