|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
3.4.2008 21:52:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč na ebay-u
3.4.2008 22:03:34   
Naja31
Piše da pošiljajo po celem svetu.
Glede poštnine pa kar pošilji mail prodajalcu. klikni desno na Frage an den Verkäufer in vprašaj.

Način plačila izbereš potem, ko se odločiš za nakup, ponavadi je to paypal. A imas odprt racun na paypalu?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
3.4.2008 22:09:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomoč na ebay-u
4.4.2008 7:43:15   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

ne, paypal še nisem odprla.
aja a ga lahk odprem na UK ebayu k je angleški al moram na tem k je nemški/avstrijski? pa ga moram prej al šele ob nakupu?



Ga lahko odpreš na UK ebayu in je boljše, da ga odpreš prej, ker traja enih tri dni, da ti ga aktivirajo oz. pošljejo na tvoj račun neko številko, kjer potem paypal uporabljaš za večje zneske. Mislim, da je začetni znesek, katerega lahko uporabiš 500€ user posted image
Če ne obvladaš nič nemščine je najboljše, da greš na UK ebay (kjer je angleško) in tam utipkaš v iskalnik številko izdelka iz nemškega ebaya. Moral se ti bi prikazati izdelek v angleščini.
Vsaj tako jaz delam, vendra dajem v italijanski...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
4.4.2008 7:53:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
4.4.2008 8:19:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomoč na ebay-u
4.4.2008 8:26:20   
Spark
Mislim da Maestro kartica ne velja. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
4.4.2008 8:32:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
4.4.2008 8:57:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pomoč na ebay-u
4.4.2008 16:59:29   
tinatona
Hej!

Sam prvi dve lahko uporabiš. Ta tretja je da plačaš, ko greš voziček iskat (bi ga mogla ti it tja iskat).

LP Tina

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pomoč na ebay-u
4.4.2008 20:05:50   
LoCa
samo to je ful zamudno....to nakazovanje dnara. če poznaš koga k ima paypal ga raje prosi če lahko prek njega plašač. plus, meni še noben na noeni pošti al banki ni znal povedal, kaj je money order, ker niso vedli....kao user posted image

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pomoč na ebay-u
4.4.2008 23:06:07   
Spark
Money order mislim da je nakazilo v tujino. In to bi v banki morali vedeti kaj je. Samo v tem primeru moraš imeti podatke od prejemnika (njegov ime in priimek, naziv banke, swift, iban). 

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pomoč na ebay-u
4.4.2008 23:34:07   
fusia
Saj lahko tudi preko klika nakažeš. Ni treba več na banko. Imeti pa moraš res vse podatke.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pomoč na ebay-u
5.4.2008 11:09:15   
LoCa
aha, res je. to sem tudi že počela, in sicer preko klika. ti to izvedeš, pol banka preveri nekaj (najbrž če tista banka res obstaja pa to) in pol steče prenos denarja.  poteče pa kar precej časa preden pol dobiš robo.

sem pa enkrat iz gb neki hotla naročit pa unemu k je probajal ni blo pol pašte jasno, kaj so te iban in swift kode. tako da nisem nabavla zaradi njegove ignorance, ker se mu niti tolko ni dalo premaknit, da bi se pri lastni banki pozanimaluser posted image


< Sporočilo je popravil LoCa -- 5.4.2008 11:13:04 >

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pomoč na ebay-u
5.4.2008 12:21:18   
Adelina
A plačilo po povzetju pa nobena ne uporablja. A je pol to sploh možno ali ne?

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pomoč na ebay-u
5.4.2008 13:40:32   
pravljica
po mojih izkušnjah plačilo po povzetju iz tujine ni možno...paypal je itak najboljša varjanta, drugače pa bančno nakazilo (traja 2-3 dni, rabiš pa domači naslov, naslov banke, iban in swift kodo)...če želiš nakazat preko interneta, lahko nakažeš kamorkoli v eurih, za drugo valuto pa je treba odpret nov račun za le-to...provizija za nakazilo je na banki za par eur dražja, kot če nakažeš sama prek interneta

vsem ni čist jasno, kaj so to za ene kode, tako da jaz kar kak star primer skopiram in pošljem, da vidijo in ni problemov user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?