|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Okvir za sliko kot poročno darilo
30.4.2009 9:58:11   
blemma
Pozdravljeni,

moja najboljša prijateljica se maja poroči in bi ji želela dati neko simbolično darilo, denar bomo itak prispevali skupaj. Zamislila sem si kak poseben (unikaten) okvir za poročno sliko za približno do 100 evrov.
Mi lahko pomagate s kakim nasvetom?
Hvala in lp

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Okvir za sliko kot poročno darilo
30.4.2009 11:05:13   
muška
ja, ne kupuj ji tega! raje ji daj tistih 100 € v kuverti pa naj si sama kaj kupi po svojem okusu.  Kje pa piše, da boš trofila njen okus?
Jaz sem  (u mater 10 let bo že od tega user posted image   ) svoji najboljši prijateljici budala kupila sliko, za poročno darilo.

Meni je bila slika seveda zelo všeč, samo kaj ko je pa ona ni imela kam potisnit, čeprav sem si jo jaz že predstavljala na eni steni. Ona dva pa niti slučajno! Brezveze! Pa sem bila 100% da poznam v nulo njen okus.  Nope user posted image   , ampak hvala bogu za tako izkušnjo, na napakah se učimo user posted image

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Okvir za sliko kot poročno darilo
30.4.2009 11:34:08   
zimbra
Blemma, tudi jaz se strinjam z Muško... meni so to le "lovilci prahu". Tudi sama se poročim v naslednjem mesecu in upam, da ne bom nobila ničesar takega. Mama od prejšnjega fanta mi je enkrat za rojstni dan podarila kristalno desertno skledo, vso izrezljano in kičasto za moj okus. Pred vsakim njenim obiskom je bila panika, iskanje iste sklede, da sva jo postavila na mizo... v glavnem groza. Če ji že hočeš to podariti, jo en dan pelji slučajno mimo fotografskega studija in si ogleduj okvirje.. če bo za katerega rekla da ji je všeč, potem ji ga kupi. Jaz bi rajši od svoje najboljše prijateljice dobila "skupni čas".. da greva skupaj ma manikuro, nohtke, masažo, prijetno večerjico obujat spomine iz mladosti.


< Sporočilo je popravil zimbra -- 30.4.2009 11:35:22 >

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Okvir za sliko kot poročno darilo
30.4.2009 21:40:21   
mayci
Se popolnoma strinjam s predhodnicama.... Tudi midva sva za poročno darilo dobila neko unikatno darilo, ki gotovo ni bilo poceni, meni pa čisto neuporabna skleda, pladenj...user posted image
Denar v kuverti je veliiiko boljši, čeprav se ti zdi bolj neosebno....user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu zimbra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Okvir za sliko kot poročno darilo
8.5.2009 14:41:13   
ninocka
IZVIRNO SPOROČILO: blemma

Pozdravljeni,

moja najboljša prijateljica se maja poroči in bi ji želela dati neko simbolično darilo, denar bomo itak prispevali skupaj. Zamislila sem si kak poseben (unikaten) okvir za poročno sliko za približno do 100 evrov.
Mi lahko pomagate s kakim nasvetom?
Hvala in lp


Potem ji pa kupi digitalni okvir, da si bo lahko nalozila nanj vec slik iz svoje poroke in se ji bodo nonstop vrtele. So pa tam okorg cca. 100 EUR.


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Okvir za sliko kot poročno darilo
8.5.2009 14:46:51   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka
IZVIRNO SPOROČILO: blemma

Pozdravljeni,

moja najboljša prijateljica se maja poroči in bi ji želela dati neko simbolično darilo, denar bomo itak prispevali skupaj. Zamislila sem si kak poseben (unikaten) okvir za poročno sliko za približno do 100 evrov.
Mi lahko pomagate s kakim nasvetom?
Hvala in lp

Potem ji pa kupi digitalni okvir, da si bo lahko nalozila nanj vec slik iz svoje poroke in se ji bodo nonstop vrtele. So pa tam okorg cca. 100 EUR.


ja, to je res lepo darilo user posted image jaz nameravam sebi kupit tazga. da ne menjam skoz slike od tmale na navadnem user posted image tam se lepo lahko rotirajo na toliko sekund kolikor določiš in lahko maš tud filmček gor. ful kul zadeva user posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Okvir za sliko kot poročno darilo
8.5.2009 14:55:22   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: muška

ja, ne kupuj ji tega! raje ji daj tistih 100 € v kuverti pa naj si sama kaj kupi po svojem okusu. 


se podpišem. bognedaj kaj takega kupovat. Škoda denarja, res.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Okvir za sliko kot poročno darilo
8.5.2009 15:00:15   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka


Potem ji pa kupi digitalni okvir, da si bo lahko nalozila nanj vec slik iz svoje poroke in se ji bodo nonstop vrtele. So pa tam okorg cca. 100 EUR.




samo prej jo vprašaj.

ker meni je ta digitalni okvir user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Okvir za sliko kot poročno darilo
9.5.2009 13:31:03   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ker meni je ta digitalni okvir user posted image


kak pa zgleda?

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Okvir za sliko kot poročno darilo
12.5.2009 18:41:29   
muška
kaj to sploh je????? ŠIT user posted image , in to se kupi, eh še slabše!

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Okvir za sliko kot poročno darilo
12.5.2009 18:44:37   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

IZVIRNO SPOROČILO: rija

ker meni je ta digitalni okvir user posted image


kak pa zgleda?



to je neki okvir, noter pa naložiš nevemkoliko fotk, ki se potem menjavajo kot slideshow....kot en mali dvd player.....

ne vem, meni je to tak kičastouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Okvir za sliko kot poročno darilo
12.5.2009 18:48:59   
muška
in pol sediš za geplom in buljiš v slide al kak? user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Okvir za sliko kot poročno darilo
12.5.2009 18:51:52   
rija
a veš, da se tega nisem spraševalauser posted image

menda že....prav butasto v bistvuuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?