|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo?
4.9.2009 22:57:48   
ona
Oj,
se opravičujem,ker meni se res ne da iskat po RR glede daril....user posted image
Torej potrebujem nasvet kaj kupit moji teti za 50 rojstni dan,kaj ste kaj kupovali ostali za take obletnice...?
Odpadejo kakšne stvari kot so zlato,ure,kič,adrenalinski športi,masaže....torej,prosim idejeuser posted image
hvala!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darilo?
4.9.2009 23:38:39   
Anonimen
fotič user posted image

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darilo?
5.9.2009 7:31:31   
urška76
Izlet v benetke za dve osebi. :)

Moji teti smo kupili uro s kukavico (ker si jo je že dolgo želela)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darilo?
5.9.2009 7:32:42   
nanč
polet z balonomuser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Darilo?
5.9.2009 8:01:40   
*alja*
Če je možno se skup zmenite pa kak teden toplic plačajte, ali pa kako stvar večjo ki si jo želi skup kupite. Mi smo mojemu boteru za 50 kupili vrtno mizo+stoli (skup), ker si jo je že dolgo želel. 

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Darilo?
5.9.2009 12:50:21   
matejchy
Mi smo zbrali denar pa ga dali slavljencu naj si kupi sam kar si želi, če je pa imel kako posebno željo se je pa tisto  kuplo.

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Darilo?
5.9.2009 16:44:12   
doroteja23
Pri nas zadnje čase vžge slika domačije! Pri nas pač riše en gospod in pol poiščemo kakšno fotografijo in pol nam on naslika!

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Darilo?
5.9.2009 17:31:55   
Splišni
V kakšni vrednosti more pa to bit? Če ni treba preveč, greš lahko v L'Occitane in tam kaj kupiš.

Lahko pa greš tudi v Swarovski in tam kakšn lepo ogrlico ali kaj podobnega kupiš.

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Darilo?
5.9.2009 18:02:11   
Tjašy
Jaz sem svoji teti kupila 3 bone v vrednosti 20 eur za salonuser posted image .Šla je na masažo in manikiro,ter bila zeeelo zadovoljna.user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Darilo?
5.9.2009 22:04:54   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Oj,
se opravičujem,ker meni se res ne da iskat po RR glede daril....user posted image
Torej potrebujem nasvet kaj kupit moji teti za 50 rojstni dan,kaj ste kaj kupovali ostali za take obletnice...?
Odpadejo kakšne stvari kot so zlato,ure,kič,adrenalinski športi,masaže....torej,prosim idejeuser posted image
hvala!!


IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

V kakšni vrednosti more pa to bit? Če ni treba preveč, greš lahko v L'Occitane in tam kaj kupiš.

Lahko pa greš tudi v Swarovski in tam kakšn lepo ogrlico ali kaj podobnega kupiš.


IZVIRNO SPOROČILO: Tjašy

Jaz sem svoji teti kupila 3 bone v vrednosti 20 eur za salon .Šla je na masažo in manikiro,ter bila zeeelo zadovoljna.


Če slučajno nista prebrale, te stvari odpadejo.


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Darilo?
5.9.2009 22:21:55   
NevenkaP
Ma večno enaka vprašanja in še bolj enaki odgovori. Vikend paket v toplicah, polet z balonom, bon za masažo...
Težko je predlagati, če ne veš, kakšen tip človeka je slavljenec. Naš naslednji 50 letnik si recimo želi nove rolerje. In jih bo dobil. Če bi ga pa osrečili z vikend paketom v toplicah bi pa mislil, da se delamo norca. Pač, tako to je.

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Darilo?
5.9.2009 22:39:43   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

IZVIRNO SPOROČILO: ona

Oj,
se opravičujem,ker meni se res ne da iskat po RR glede daril....user posted image
Torej potrebujem nasvet kaj kupit moji teti za 50 rojstni dan,kaj ste kaj kupovali ostali za take obletnice...?
Odpadejo kakšne stvari kot so zlato,ure,kič,adrenalinski športi,masaže....torej,prosim idejeuser posted image
hvala!!


IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

V kakšni vrednosti more pa to bit? Če ni treba preveč, greš lahko v L'Occitane in tam kaj kupiš.

Lahko pa greš tudi v Swarovski in tam kakšn lepo ogrlico ali kaj podobnega kupiš.



Če slučajno nista prebrale, te stvari odpadejo.



Matejči, kaj od L'Occitana ali Svarowskega je zlato,ure,kič,adrenalinski športi,masaže?

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Darilo?
6.9.2009 10:03:12   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

IZVIRNO SPOROČILO: ona

Oj,
se opravičujem,ker meni se res ne da iskat po RR glede daril....user posted image
Torej potrebujem nasvet kaj kupit moji teti za 50 rojstni dan,kaj ste kaj kupovali ostali za take obletnice...?
Odpadejo kakšne stvari kot so zlato,ure,kič,adrenalinski športi,masaže....torej,prosim idejeuser posted image
hvala!!


IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

V kakšni vrednosti more pa to bit? Če ni treba preveč, greš lahko v L'Occitane in tam kaj kupiš.

Lahko pa greš tudi v Swarovski in tam kakšn lepo ogrlico ali kaj podobnega kupiš.



Če slučajno nista prebrale, te stvari odpadejo.



Matejči, kaj od L'Occitana ali Svarowskega je zlato,ure,kič,adrenalinski športi,masaže?

Ne rečem da tam prodajajo kič, sam kolk sm js zastopla gospa ni navdušena nad ogrlicami, kar sm štela pod zlato user posted image


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Darilo?
6.9.2009 11:41:26   
Splišni
V Swarovski nimajo smao ogrlic, imajo še ure, obeske in še veliko drugih res lepih stvari, zelo primernih za take večje obletnice.

Kaj pa je v L'Occitanu od tega, kar je naštela, da ne bi?

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Darilo?
6.9.2009 12:14:09   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

V Swarovski nimajo smao ogrlic, imajo še ure, obeske in še veliko drugih res lepih stvari, zelo primernih za take večje obletnice.

Kaj pa je v L'Occitanu od tega, kar je naštela, da ne bi?

Gospa tud za ure ni user posted image , ne vem kaj se tak vpikuješ v vsako mojo besedouser posted image , js sm sam rekla da malo preberi kaj človek napiše, ne pa kr odgovor podat!


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Darilo?
6.9.2009 13:47:22   
muška
pri nas je moda, da slavljenec pove al direkt al po "pošti" kaj si želi, pol pa al se zbira denar in se mu ga da za tisto stvar v kuverti, al se pa kar kupi.  Moja oče si je npr. omislil smučarsko opremo. So zbrali denar, on pa je šel v svojo omiljeno trgovino in tam izbiral na dolgo in široko.  Teta npr. je nekaj kolebala, pa smo ji dali spet denar v kuverti češ kupi si kaj bi rada, in na koncu sta šla z možem nekam na morje v en luksuzni hotel, mož si je pa moral sam plačat user posted image  user posted image

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Darilo?
6.9.2009 19:18:04   
jakaracman
IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

V Swarovski nimajo smao ogrlic, imajo še ure, obeske in še veliko drugih res lepih stvari, zelo primernih za take večje obletnice.

Kaj pa je v L'Occitanu od tega, kar je naštela, da ne bi?

Gospa tud za ure ni user posted image , ne vem kaj se tak vpikuješ v vsako mojo besedouser posted image , js sm sam rekla da malo preberi kaj človek napiše, ne pa kr odgovor podat!


V L Occitan tudi ne moreš kupiti ure.user posted image Tvoj zadnji stavek naj te vodi naprej.

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Darilo?
6.9.2009 22:17:06   
sneguljčica
ja, težko je nekaj kupiti, pa ne sme biti našteto. Če želite nekaj pametnega, da bo ona zadovoljna, potem je vsekakor bolje, da vprašate njo ali njene bližnje, bojo vedeli bolje. Če pa morate pač nekaj kupiti, ker se spodobi, pa lahko elegantno rešite tudi z eno sliko ali grafiko.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?