|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Neplačan dopust
19.1.2010 21:57:59   
MušiM
Ker tudi mi ne dobimo vrtca ...sredi leta...se ubadam z mislijo, da bi ostala doma do septembra od junija (takrat imamo obljubljeno mesto) in me zanima kako se na to odzovedo delodajalci in koliko kaj stane mesečno taka varianta (prispevki, zavarovanje)?? Če mogoče katera zna kaj pomagatuser posted image

Hvala in lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Neplačan dopust
19.1.2010 22:05:15   
PC Baby
Jaz bom verjetno na istem. Razmišljam, da bi delodajalcu predlagala, da mi kr oni plačujejo prispevke in zavarovanje še naprej, jaz jim bom pa denar nakazala. Od kod nama bo denar za to z eno samo plačao pa bomo še vidli... user posted image

S to razliko, da jaz tudi za september nimam vrtca. Oz. bomo zvedli komaj aprila, aampak so mi dali zelooooo malo upanja ko sem bila na razgovoru v 9tih vrtcih :(

(odgovor članu MušiM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Neplačan dopust
25.1.2010 14:30:33   
jajula
prispevki so kr visoki, a se ne splača bolj privat varstvo?

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Neplačan dopust
25.1.2010 21:58:24   
zmajaz
Kot mamica, ki doma varuješ otroka, mlajšega od 7 let, si lahko prostovojno plačuješ prispevke in imaš celo ugodnost, da plačuješ v tem primeru samo POLOVICO prispevkov za izbrani razred. Plačevati moraš najmanj polovične prispevke od 60% povprečne plače (kar je trenutno 105 eur mesečno), po želji pa lahko seveda izbereš tudi višji razred.

Aja - je pa pogoj, da imaš v zadnjih 10 letih najmanj 5 let delovne dobe, da lahko greš v varianto prostovoljnega plačevanja prispevkov.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 25.1.2010 22:06:01 >

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Neplačan dopust
25.1.2010 22:02:05   
ema111
oče otroka bi lahko koristil neplačan očetovski dopust 52 dni ali 75 dni, odvisno katero vrsto je ob vložitvi vloge za očetovski dopust 15 dnevni, takrat izbral.
tu, država plača prispevke.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Neplačan dopust
25.1.2010 22:07:48   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: ema111
oče otroka bi lahko koristil neplačan očetovski dopust 52 dni ali 75 dni, odvisno katero vrsto je ob vložitvi vloge za očetovski dopust 15 dnevni, takrat izbral.
tu, država plača prispevke.

Ja - tako je - v tem primeru so prispevki plačani, ni pa nadomestila plače. Ampak je pa to neplačan očetovski dopust - mamica pa tega ne more koristiti. Pa še tako je, da če te pravice ne določiš v vlogi, ki jo oddaš za plačan očetovski dopust, tega pozneje ne moreš več spreminjati.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 25.1.2010 22:08:48 >

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Neplačan dopust
26.1.2010 13:56:50   
itata
Sem pogledala sicer v našo Kolektivno pogodbo, ampak je verjetno na več koncih tako urejeno, da se lahko vzame neplačan dopust samo do 30 dni v enem letu. Ne vem katera je napisala, ampak se ne da bit 3 mesece na neplačanem dopustu... žal.

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?