|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
27.2.2010 19:33:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A mate res take crkljivčke?
27.2.2010 19:37:29   
Anonimen
ja. mi se res skoz objemamo. user posted image  najbrž zato, ker midva z možem v otroštvu nisva bila deležna tega, pa hočeva nadoknadit. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
27.2.2010 19:42:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A mate res take crkljivčke?
27.2.2010 19:44:00   
mateyka
naša je prvo leto hotla spat sama, zdaj pi nama, samo naju treska z vsemi udi povsod - a to tud šteje kot crkljanje? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A mate res take crkljivčke?
27.2.2010 19:45:20   
ledenaa
pridi malo k nam.vsi pravijo da je ves moj.Poljubov mali milijon,objemov toliko da ne rabiš niti vprašat.Ampak samo mene,očkata pa ne

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A mate res take crkljivčke?
27.2.2010 19:48:15   
TomTaylor
moja tavečja ni bila nikoli carkljiva, še ko je bila bolna ne. Niti zdaj pri 4ih ne. Sej včasih nas objame, ampak tko na brzino. Rabi pa skupno branje, da ji zaželimo lepe sanje ko leže v posteljo, da ji rečem "fajn se imej in pridna bodi" ko jo oddam v vrtcu...če slučajno pozabiva rečt, naju opomne. Očitno se tako počuti varno in ji to čisto zadostuje...čeprav jz bi jo tko rada pomečkala včasih...
Tamala je pa scrkljana še za taveliko zraven


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A mate res take crkljivčke?
27.2.2010 19:49:33   
špelin@
Ne se obremenjevat, čeprav je to lahko reči - tudi moja najstarejša ni bila crkljivka in sem bila včasih pošteno žalostna zaradi tega. Kar trgala se mi je iz objemov. Ampak nekje po petem letu (šele!) je postala huda crkljivka in je še zdaj user posted image

Mlajša dva sta pa kot dva klopa user posted image


< Sporočilo je popravil špelin@ -- 27.2.2010 19:50:17 >

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
27.2.2010 19:50:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
27.2.2010 19:51:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A mate res take crkljivčke?
27.2.2010 19:51:27   
majra
Naša dvoletnica tudi deli objeme in poljubčke za vzorec user posted image  Mora bit res razpoložena za crklanje. Ati je tako žalosten, ker on bi se pa stiskal s punco, ona pa neeeeeeee. On sprašuje in dobi vedno odločen ne, jaz si pa kar vkradem kakega lupčka in objem user posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A mate res take crkljivčke?
27.2.2010 19:52:09   
rija
jauser posted image

mi sm družina cartkovuser posted image

se skoz nekaj dotikamo, objemamo.....poljubčkamo...in meni je to takoooooo lepouser posted image

mene je tega naučil moj predragi papa, mojega moža pa jazuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
27.2.2010 19:53:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A mate res take crkljivčke?
27.2.2010 19:54:14   
liliana
Mi se tudi non stop cartamo.....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A mate res take crkljivčke?
27.2.2010 19:57:08   
marta82
Moj je cartek. Plazi po nama, naju objema. Samo, če ima kakšno resno delo (beri blazno zanimivo igrači ipd.) se brani objema ali lupčka. Tako da je cartek, ko njemu paše.user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A mate res take crkljivčke?
27.2.2010 20:04:09   
Splišni
Zdaj če pravi, da ga boli ... saj verjetno je čist brez veze in čist slučajno tako reče, ampak me je spomnilo na to, da avtiste objemi dejansko bolijo. Saj sigurno nima veze, ampak vseeno povem.

Drugače se pa moj otrok tudi ni hotel crkljat, kot pol leta star je poleg mene na kavču sedel, nikoli pri meni v naročju. Že kot novorojenček se ni hotel lubčkat, to prav začutiš, da mu ni fino. Mama ve.
No, pa se je spremenilo tudi tam nekje pri petih letih mogoče. Ker zdaj je star pa skoraj 8, je pa fuuul crlkjiv in bis e skoz objemal.

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
27.2.2010 20:06:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A mate res take crkljivčke?
27.2.2010 20:18:15   
valči
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

ja. mi se res skoz objemamo. user posted image  najbrž zato, ker midva z možem v otroštvu nisva bila deležna tega, pa hočeva nadoknadit. user posted image

Podpis,meni je tudi tega v otroštvu fullll manjkalo,sedaj si dozo polnim,jih skoz cartam,lupčkam.Starejšemu več ni-7,srednja še malo-5,najmlajša-2 pa noro,bi se precartala,da joj.In meni to ful paše,ker vem,da čez 5 let to počasi mine,pol mi pa samo mož ostaneuser posted image user posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A mate res take crkljivčke?
27.2.2010 20:21:51   
zmajaz
Naša 2 sta oba crtljivčka - ta večja (zdaj je bila stara 2 leti) že od nekdaj in še zdaj, ta mali (10 mesecev) pa tudi - seveda se tudi zgodi kdaj, da nista pri volji, ampak ju hitro mine. Sploh če sta utrujena, bi se kr stiskala. Ta mali najraje vidi, da ga objamem, in mi glavico nasloni na ramo pa se lepo carta - ali pa da kar leži na meni tako. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A mate res take crkljivčke?
27.2.2010 20:24:18   
Rožica I
Moje dete bo zdaj zdaj 8 in se še ful carta user posted image . Ko ga pa "pomotoma" poljubim v šoli pred sošolci, pa me prebode s takim pogledom user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A mate res take crkljivčke?
27.2.2010 20:41:27   
Anonimen
lumpa, uketi k meni pa pohopsaj tadeja alpa nino iz pojstle!

to bi se sam cartali. domen pa ne!
nina je stara pol leta, pa mi zavesto leze za vrat. ko mlada mačkauser posted image
tadej je zadnjic prijavil, da zakaj tolko nino cartam, njega pa ne. in se vrine med mano in tamalo. in se maziiiimo......user posted image

domnu pa je odvec. jbg. otroci so razlicni.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A mate res take crkljivčke?
27.2.2010 20:58:13   
gita10
Moj je nekje od 5 leta naprej neverjetno crkljiv- tako, da že možu ni več všeč- pravi, da ne bo nikoli pravi moški, če se bova toliko crkljala- ko je bil pa mali pa sploh ni bil.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A mate res take crkljivčke?
27.2.2010 21:48:52   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

[
Čakamo, da bo star 5 let user posted image



Mogoče bo še prej, tako kot našauser posted image .
Ona se tud niti slučajno ni hotla cartat. Mi je tud blo malo čudno, pa tu gor sem prebrala, da se nekateri otroci nočejo cartat in mi ni blo ravno prijetno ob takšni informaciji.
Malo pred 4. letom pa jo je prijelo. In sedaj sama pravi, da bi se stisnila k meni, pa pocartala in polubčkala. Ob vikendih poležimo v postelji in se caaaaaaaaartamo in cmokamo do onemoglostiuser posted image ...fajn ji je tud ko jo žgečkam in se režimo.....

prej...đizs, takoj ko je odprla oči, akcija...kakšno cartanje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A mate res take crkljivčke?
27.2.2010 22:36:19   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Moje dete bo zdaj zdaj 8 in se še ful carta user posted image . Ko ga pa "pomotoma" poljubim v šoli pred sošolci, pa me prebode s takim pogledom user posted image .

Moj pa 11, pa se še vedno ful rad stisne k meni. Vsak dan. Doma, na samem, jasno! Naša 1-letnica? Ja pajade! Najvišja stopnja cartanja je ljubezenski ugriz v lice ali brado user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A mate res take crkljivčke?
27.2.2010 23:47:00   
mateyka
Že kot novorojenček se ni hotel lubčkat, to prav začutiš, da mu ni fino. Mama ve.


res je. jaz sem skoz vedela. itak ti nardi štalo ko jo samo malo pocrkljaš.. enkrat sem slišala uber dretje iz sobe, ko je bla tašča not in pridem pogledat in se dela da nič ni, ko vprašam kaj je pa blo (sem sumila kaj se je zgodilo user posted image ). kasneje jo vprašam še enkrat in mi končno prizna, da jo je lupčkala in objemala user posted image samo ok, takrat sva se selile s tamalo 3000km stran in je nekak hotela rečt adijo tamali - tako da na nek način razumem njeno nujo user posted image
ampak kakor sem rekla, naša do enega leta - no way hose. zdaj pa malo po malo gre na bolje. samo je v fazi "noče" atm, in sem spada tudi lupčkanje in objemanje. mora bit prav pri volji..

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A mate res take crkljivčke?
28.2.2010 10:15:54   
ninca19
moja je stara 10 mesecev in ko jo hočem stisnit ali dati lupčka, se začne odrivat, dret ... user posted image ni šans, da bi se malo pocrkljala. tudi ponoči spi v svoji postli, zaspi sama, spanje na rokah je pri nas znanstvena fantastika.
samo da je dogajanje okoli nje, cartanje pa bo očitno kasneje prišlouser posted image


_____________________________

Nina

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?