|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otekanje rok
4.1.2011 17:12:45   
Brinčika
Že  en teden ko se zbudim imam čisto otečene roke in prste na njih, tako da komaj premikam prste in jih nemorem niti stisnit v pest, sem polna vode , nevem kaj naj pijem razen vode kaj bi mi pomagalo odvajat vodo, saj bi sla k zdravnici ampak tam res potrebujem en dan dopusta, tudi če sem  takoj zjutraj med prvimi tam. A  je imel(a) kdo- katera od  vas podobne probleme in kako ste to rešili- odpravili vodo iz telesa, so kakšne tablete  ali čaj  da res kaj učinkuje? A kdo pozna tablete  Diuresix 10 mg?, namreč ena gospa ima te in je rekla da  ko jo spije   v roku dveh ur pa da gre iz nje 2 l vode ven , lahko bi probala eno to spit pa nevem  ali imajo kake večje stranske učinke.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otekanje rok
4.1.2011 17:22:34   
Felicita
tablete so zadnja rešitev za tak problem... vsekakor pejt k zdravniku, ker tako močno zatekanje lahko kaže na kako presnovno težavo in/ali težavo z ledvicami - vztrajaj na pregledu krvi.

diuretiki so sicer peteršilj, šparglji, sveže kumare, kopriva, zelena, vsaka mešanica čaja ki jo kupiš v trgovini kot 'shujševalna' deluje diuretično, kava, pivo...pa seveda, čim manj (najboljš skoraj nič - vsaj dokler se stanje ne izboljša) soli.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otekanje rok
4.1.2011 17:33:14   
Dashenka
Nujno pojdi k zdravniku, da najde vzrok za zatekanje. Zadeva namreč ni prav nič nedolžna, v bistvu je še kar nevarna.
V nobenem primeru pa ne začni s samozdravljenjem z nekimi **** tabletami - pa naj bodo to zdravila na recept od sosede ali pa neki kvazi domači zvarki.

Do obiska zdravnika pa popolnoma eliminiraj sol in vse slane jedi (od salam in sirov dalje).

Naravni diuretiki so tisti, ki jih je navedla Felicita (razen piva, ki ima pri meni prav obraten efekt). Uživanje teh ti ne bo škodovalo.

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
4.1.2011 21:01:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Dashenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otekanje rok
5.1.2011 17:19:09   
Brinčika
Nisem noseča, sem pa šla danes k zdravnici, so mi vzeli kri in vse štima, čakam še na izvide ščitnice  ki bodo jutri,  ne verjamem pa da bodo kaj najdli, ker se mi je že lani isto pojavilo pa niso našli vzroka.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otekanje rok
6.1.2011 18:41:55   
carbene
To res ni nujno nedolžna zadeva. Prim.: http://www.wrongdiagnosis.com/symptoms/arm_swelling/causes.htm

Vztrajaj na različnih testih in ne nujno samo na preiskavah krvi.

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?