|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 9:45:47   
Ištar94
Pozdravljeni!

Pri nas se že lep čas pojavljajo v babyphonu motnje. Ima 4 kanale in tudi če prestavim na drug kanal se slišji najprej šumenje, potem zavijanje in na koncu besede, ki jih ne razumemuser posted image . Včeraj se je najprej slišal ženski glas, potem pa moški. prvič v življenju me je pri tem spreletel srh. Sliši se pa tako kot da bi trak dal na slowmotion.


Zanima me kako se slišijo motnje pri vas, če so.
Itak se pri nas dogajajo grozljivo čudne stvari, pa vseeno. zato tudi pišem pod drugim nickom, da ne bi kdo mislil, da se mi je odpeljalouser posted image . Lahko mi pišete tudi na ZS.

Hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 9:51:11   
Kerensa*
Najbolj verjetna oz. logična razlaga je, da si slišala soseda, ampak če se pri vas, kakor praviš, že na splošno dogajajo čudne stvari (s tem si najbrž mislila nerazložljive), pa se na to ne zanašaj. Poišči podobne primere na Internetu oz. se pozanimaj, koga konkretno v tem primeru poslušaš, nato pa poišči primerno rešitev.

(odgovor članu Ištar94)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 9:52:25   
*miska.mcc*
kaksne grozljivo cudne stvari? daj napisi. me res zanima.
drugace pa sem jaz poslusala po baby fonu pogovore tovornjakarjev, ki so se peljali v blizini. pac je bila CB postaja na isti frekvenci kot baby fon.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Ištar94)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 9:56:54   
Čebel@
pri nas BF ne lovi drugih frekvenc

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 9:58:09   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

kaksne grozljivo cudne stvari? daj napisi. me res zanima.
drugace pa sem jaz poslusala po baby fonu pogovore tovornjakarjev, ki so se peljali v blizini. pac je bila CB postaja na isti frekvenci kot baby fon.



Pri našem starem BF je bilo enako - tovornjaki, gasilci, policija... Enkrat smo "ujeli" tudi sosedovega dojenčka, ker so imeli enak BF.

Zdaj imamo pa BF z digitalno frekvenco (al kako že) in teh motenj več ni, občasno, recimo na vsake 2 uri samo glasno zahrešči. To je edina motnja.




_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 9:58:20   
ribica.
jaz sem ravno pred kratkim pisala kako je pri nas. Pri nas se je namreč gor posnel en naš večer, ko sem dajala otroke spat. Pa naš baby phone sploh nima kakšne snemalne funkcije. Ima 2 kanala in to je to. Ko je nekaj časa prižgan, se začne samodejno ponavljat ta posnetek. Splh ne več če tisti čas baby phone normalno dela.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 10:00:49   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ribica.
Pri nas se je namreč gor posnel en naš večer, ko sem dajala otroke spat. Pa naš baby phone sploh nima kakšne snemalne funkcije.

A pa je kaj posebnega na tem posnetku?

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 10:02:55   
Ištar94
Miš, sem pričakovala, da se boš oglasilauser posted image ...kakšna CB postaja...sori, ker ne vem. Pisat pa nekako ne morem, ker ta oseba, ki želi moje življenje(moža, otroka, hišo, psa....), ve da sem na RR in pišem pod drugim nickom.

Kerensa, sem že poiskala pomoč, tudi po netu sem prebrala vse možno, ampak sem se po tolikšnem času 'boja' , ko mi je pomoč pomagala, preveč sprostila in dejansko pozabila nato kar ne bi smela in se je 'vrnilo'.

vseeno bi rada neko  razložljivo razlago, ker mi ni všeč v kakšnem fa*king svetu smo se znašli.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 10:06:56   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Ištar94
vseeno bi rada neko  razložljivo razlago

Mislim, da si jo že dobila:
oseba, ki želi moje življenje

Če bi pa rada "zemeljsko" razlago, pa... saj sama veš, da bi bila to nesmiselna tolažba.

A to pa ne bi šlo, da poskusiš na enak način, kakor si prejšnjič? Ker tole meni smrdi na črno magijo.

(odgovor članu Ištar94)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 10:16:50   
*miska.mcc*
CB-jke so tisti "voki tokiji po katerih se pogovarjajo gasilci, policaji, kamionarji itd itd....
ce me imas na FB-ju me klikniuser posted image

pri nas  se pa spet neke sence pojavljajo, pa zarnice pokajo....ful dobruser posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 10:21:07   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
CB-jke so tisti "voki tokiji po katerih se pogovarjajo gasilci, policaji, kamionarji itd itd....

To, kar ti omenjaš, so UKV postaje. CB postaje pa so tiste za t.i. domače radioamaterje.
Baby-phone lahko lovi frekvence obojih - odvisno, katerim frekvencam (UKV ali CB) je bližje in odvisno od oddaljenosti (UKV "nese" bistveno dalj, kakor CB).

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 10:21:45   
Ištar94
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

A to pa ne bi šlo, da poskusiš na enak način, kakor si prejšnjič? Ker tole meni smrdi na črno magijo.


Tako je, žal. Sem že dogovorjena.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 10:23:07   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Ištar94
Sem že dogovorjena.

S hodžo? Čisto za info... kakšne pa so sedaj kaj cene?

(odgovor članu Ištar94)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 10:24:58   
Ištar94
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
CB-jke so tisti "voki tokiji po katerih se pogovarjajo gasilci, policaji, kamionarji itd itd....

To, kar ti omenjaš, so UKV postaje. CB postaje pa so tiste za t.i. domače radioamaterje.
Baby-phone lahko lovi frekvence obojih - odvisno, katerim frekvencam (UKV ali CB) je bližje in odvisno od oddaljenosti (UKV "nese" bistveno dalj, kakor CB).


Nihče blizu nas se s tem ne ukvarja. kamioni pa tud ne vozijo mimo nas....glasovi se začnejo takoj po 21 ali 22 uri.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 10:27:05   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Ištar94
glasovi se začnejo takoj po 21 ali 22 uri.

Poskusi se spomniti, če se ti je kdaj kaj pomembnega zgodilo ob tej uri (ali kasneje).

(odgovor članu Ištar94)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 10:28:13   
*miska.mcc*
o, hudiča!
a to vsak vecer, al kako?user posted image

jst vem, da bi babyfon zabrisala dalec dalec stran,,,


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Ištar94)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 10:28:29   
Ištar94
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Ištar94
Sem že dogovorjena.

S hodžo? Čisto za info... kakšne pa so sedaj kaj cene?


Ne s Hođo. Z osebo, ki je dala ta pekel skozi in je življenje posvetila odklanjanju ČM. Cena pa je toliko, koliko lahko daš...

OMB, kje sem jaz to pristalauser posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 10:28:47   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
jst vem, da bi babyfon zabrisala dalec dalec stran,,,

Če gre pri njej res za črno magijo, ne bi to čisto nič pomagalo.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 10:29:36   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Ištar94
OMB, kje sem jaz to pristalauser posted image .

Za biti, da je bolj pravo vprašanje, kje je pristala oseba, ki se je spravila nate.

(odgovor članu Ištar94)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 10:32:59   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
jst vem, da bi babyfon zabrisala dalec dalec stran,,,
 
Če gre pri njej res za črno magijo, ne bi to čisto nič pomagalo.


MJA, SJ VEM....SAM TKO.... ups crke


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 10:36:34   
Ištar94
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

o, hudiča!
a to vsak vecer, al kako?user posted image

jst vem, da bi babyfon zabrisala dalec dalec stran,,,


mir je bil 3 tedne, dokler nisem pozabila na to kar ne bi smela. Niti potegnilo mi ni. zadnja dva tedna vsak večer in včeraj je bilo najhuje. Itak ne morem verjet, da je vse to res, ampak ko sama naredim zaščito je takoj mir. Včeraj sva z možem hotela razumezi kaj govori in nisem takoj 'pregnala' in je total popizdil, da sem se ustrašila-prvič. takoj ko sem naredila zaščito je izginil.
Tudi mož je rekl, da BF ne bi uporabljala več, ampak potem ne bom vedela, če je prisoten al ne. In v 'moji ' hiši sem jaz gospodar in ne neke fa*ing gnoj, ki si ni sposoben uredit življenja in bi rad prišel na gotovo. Ej .......besna sem kot ris. Prijelo me je, da bi šla do teuser posted image  in jo premlatila, da bi izgnala hudiča iz nje. Pa ne smem. Vse se vrača vse se plača in tud ona bo dobila svoje.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 10:38:32   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Ištar94
Prijelo me je, da bi šla do teuser posted image  in jo premlatila, da bi izgnala hudiča iz nje.

Torej veš, kdo je? Pa se ti kaj sanja, zakaj hoče tvoje življenje (na tak način)?

(odgovor članu Ištar94)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 10:39:50   
Ištar94
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Ištar94
OMB, kje sem jaz to pristalauser posted image .

Za biti, da je bolj pravo vprašanje, kje je pristala oseba, ki se je spravila nate.



Ma ne morem verjet da taka golazen sploh obstaja. Glede nato, kake muke sem dala skozi, ko sem dejansko mislila, da umiram in da se vrača vse 3x....lahko rečem samo naj se ji Bog usmili.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 10:45:00   
Ištar94
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Ištar94
Prijelo me je, da bi šla do teuser posted image  in jo premlatila, da bi izgnala hudiča iz nje.

Torej veš, kdo je? Pa se ti kaj sanja, zakaj hoče tvoje življenje (na tak način)?


Ja, sreča v nesreči je, da je priznala. Ne morem povedat kako in zakaj, ker  še preveč boli, pa tudi če bere zdaj to, bi lahko po pisanju sklepala kdo sem in da vem.   Ampak če ne bi priznala, jaz ne bi pojma imela, da gre za ČM.
Tako kot so se stvari odvijle oz. se je klobčič odvijal po vrsti....da sem sebe toliko spravila vred, da sem videla, da je nkeaj hudo narobe in kako so si sledili dogodki, lahko rečem, da me je dejansko nekdo zgoraj čuval.

Ko bo pa konec...res konec, bom pa napisala celo zgodbo.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Glasovi iz babyphona????
28.12.2010 10:50:27   
Kerensa*
Počasi, pa ziher.
Je pa tako, da gre pri črni magiji izključno za psiho. In če imaš oz. če boš imela ti dovolj močno psiho, potem se lahko tista oseba dobesedno z glavo zaleteva v zid, pa ti ne bo nič mogla. In slej ko prej (če ne prej, pa takrat, ko se nabere dovolj negativne energije, usmerjene proti tebi) se zgodi obratni učinek. Energija se nabira pri tebi oz. pred tabo, do tebe oz. vate pa ne more. In ker je energija nekaj premičnega, pač ne more v nedogled "stati" poleg tebe in čakati, da se boš zlomila. Čez čas se bo obrnila in odšla nazaj po isti poti, po kateri je prišla, torej tudi po edini poti, katero sploh pozna - do pošiljatelja.
Pa da potem vidimo vraga. user posted image

(odgovor članu Ištar94)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?