|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   goveji golaž
13.4.2012 9:05:09   
mini86
a mate pri kuhanju golaža kšne svoje trike ki izboljšajo golaž

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: goveji golaž
13.4.2012 10:10:06   
MioBambino
Moj trik je mogoče to, da ga kuham v voku- ima čudovit okus, posebno aromo.user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: goveji golaž
13.4.2012 11:05:07   
*miska.mcc*
jaz zmixam cebuli in vso živo zeljenjavo, ki jo imam pri bajti. in to prazim slabo uro. počasi. pol, ko je golaž skoraj gotov, dodam 1 cajno žličko gorčice in 1 čajno žličko kisle smetane.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: goveji golaž
13.4.2012 11:26:35   
Hope2
Kuham ga v litoželezni pokriti posodi v pečici (neprodušno in ne odkrivam pokrovke). Čas kuhanja se mi je tako prepolovil in meso je tak mehko, da kar razpada. Prej sem vsaj pol ure pražla čebulo, pa kuhala 1,5 uro na šporhetu, zdaj pa je v 40minutah končan in meso je še bolj mehko kot prej. Okus pa je tudi boljšiuser posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: goveji golaž
13.4.2012 15:20:23   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: MioBambino

Moj trik je mogoče to, da ga kuham v voku- ima čudovit okus, posebno aromo.user posted image


uuu tole se pa sliši zanimivo..bom probala..zravn pa dodala še vso zelenjavo kot miškauser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: goveji golaž
13.4.2012 15:20:59   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Kuham ga v litoželezni pokriti posodi v pečici (neprodušno in ne odkrivam pokrovke). Čas kuhanja se mi je tako prepolovil in meso je tak mehko, da kar razpada. Prej sem vsaj pol ure pražla čebulo, pa kuhala 1,5 uro na šporhetu, zdaj pa je v 40minutah končan in meso je še bolj mehko kot prej. Okus pa je tudi boljšiuser posted image


prav žal mi je da nimam take posode ker pomoje more bit res božanskouser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: goveji golaž
17.4.2012 10:24:32   
Norigarač
Poanta je seveda v količini čebule, torej, čebule toliko kot mesa, počasi pražiš na blagem ognju, malo pred koncem dodaš česen, da lepo zadiši, dodaš meso, nastrgan korenček (obvezno), malo paradižnikove mezge, pa čim manj začimb, samo vegeto, poper in lovor. Zalivaš pa obvezno s toplo vodo, kuhaš počasi (trik pri golažu) na koncu še podmedeš. Sem ga ravno prejšnji teden kuhal, pa je bil enkraten.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: goveji golaž
17.4.2012 21:56:53   
onka
Ali čebulo kaj prej prepražiš ali samo zmečeš not?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: goveji golaž
18.4.2012 6:50:43   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: onka

Ali čebulo kaj prej prepražiš ali samo zmečeš not?


Čebula se vedno praži. Naj bi se tako dolgo, da razpade- s tem se tudi jedi zgostijo. Trik da prej prideš do te stopnje je, da dodaš kako kapljico kisa ali ščepec soli. Še prej pa prideš do te stopnje, da s paličnim zmiksaš.

Se strinjam z norigaračem, da je potrebno toliko čebule kot mesa. Ampak pri nas ne pride v poštev ne vegeta ne podmetenje, ne paradižnikova mezga. Stvar okusauser posted image

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?