|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Meteorski dež
12.12.2012 18:01:25   
LuLu
http://www.dnevnik.si/magazin/znanost-in-tehnologija/1042546351
Je to že bilo ponoči, ker sem na eni drugi astro strani vidla, da bo komaj danes ali jutri.

Ta lepoto vesolja pa upam, da se bo res zgodila in bo vidna mojim očem user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Meteorski dež
12.12.2012 18:08:47   
Colt
Nekje v 80's je bil posnet film ''Noč kometov''....

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
12.12.2012 19:49:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Meteorski dež
12.12.2012 19:54:53   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Vespazijan


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

http://www.dnevnik.si/magazin/znanost-in-tehnologija/1042546351
Je to že bilo ponoči, ker sem na eni drugi astro strani vidla, da bo komaj danes ali jutri.

Ta lepoto vesolja pa upam, da se bo res zgodila in bo vidna mojim očem user posted image


Lulu, to je bilo že avgusta. Roj Perzeidov dosže svoj vrh 12. avgusta. Imaš pa sedaj v decembru Geminide, ki dosežejo svoj vrh 14. decembra.

http://sl.wikipedia.org/wiki/Geminidi
Ups ja... sem imela več strani odprtih in napačno stran prilepla. Ni čudno, da je nastala zmeda. user posted image
no, ampak bo pa.. to pa drži.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Meteorski dež
12.12.2012 20:55:21   
josephine27
Mi smo Avgusta ležali na terasi na blazinah in čakali ta dež zunaj kaki 2 dve uri pa mi je uspelo videti natanko en utrinek. Zdaj me ne spraviš ven. Poleti pa z veseljem še kdaj ponovim. V dobri družbi seveda user posted image

_____________________________



(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Meteorski dež
12.12.2012 21:02:34   
Tippi
Nikoli ne pozabim najlepše noči (takrat - zdej so se zgodile mnogo lepše user posted image , nekje v okolici Metaponta. To je res deževalo! Pa še prav na frišn sem bila zatreskana user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 12.12.2012 21:03:53 >

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Meteorski dež
12.12.2012 23:09:42   
LuLu
Katera gleda veni? Naj javi, če je kaj za videt, da ne zmrzujem brezveze...

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Meteorski dež
12.12.2012 23:41:48   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Katera gleda veni? Naj javi, če je kaj za videt, da ne zmrzujem brezveze...

jaz sem na bolniški, tko da ne hodim ven, če ni glih nujno. sorč lulu, boš morala zmrzovat, al pa se sprijaznit, da si ga zamudila user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
13.12.2012 10:11:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Meteorski dež
13.12.2012 10:21:53   
LuLu
Včeraj nič od deža... je pa bilo ogromno megle. Tudi pojav, ki je sicer pogost ,ampak zelo redko mi pride na balkon user posted image  Nepozabno in v sekundi me več ni bilo na balkonu. Mrzlo in grdo.

Vaspazijan, zelo všečno... hvala user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Meteorski dež
14.12.2012 22:23:12   
TomTaylor
Gre dež ja, samo meteorski ne.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?