|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sušilo za perilo
29.4.2014 18:29:57   
ronja
Zanima me, kje kupit sušilo za perilo, na katerega lahko potem napneš tiste vrvi, ki se jih kupi. Problem, ki ga imamo, je to, da je balkon na eni strani omejen z zidom, torej tu fiksiranje tega dela ni problematično, ampak na drugi strani pa ni omejen - je pač prazen, samo ograja. Zdaj bi nekak rada napela štrike čez dolžino balkona, ker je pač to nekak najbolj pametno - dobim največ vrvi in je najlažje sušit rjuhe itd... Kje se kupi kaj takega, kar bi lahko montirala na ograjo ali na strop in da bi držalo veliko in da bi bilo cca 2m od tal balkona na koncu (da se mi ne vleče perilo po tleh kot zdaj na navadnem zložljivem sušilu.
Hvala za vse ideje:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sušilo za perilo
29.4.2014 18:38:20   
Plus minus
A niste zdaj v hisi? Naj ti tvoj zunaj na prostem nastima susilo. Kaj ces zdaj to po balkonu vlacit.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sušilo za perilo
29.4.2014 18:44:21   
ronja
Stanovanje v hiši, zgornji štuk (še vedno enako stopnic, haha, sva jih že slišala od babic:D).

Sicer smo se za sušenje zunaj s sosedom že zmenili, samo mi mora lubi še vrvi napeljat, ker tisto je previsoko zame in nekak nisem dovolj močna, da bi jih fejst napela. Ampak v takem vremenu in kadar so tamali gor, je pa malo štorasto ves čas gor in dol nosit in skakat (poleti pustiš in se posuši, zdaj bi mi pa perilo vmes 3x zmočlo:D). Balkon je pa pod streho in se lepo posuši na njem:) Tak da bi imela obe varianti, če se dauser posted image . Pa malo imam občutek, da perilo, ki ga bom sušila v neograjeni bližini peskovnika, ne bo prav pogosto posušeno in čisto hkratiuser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sušilo za perilo
29.4.2014 18:52:17   
Paštetka
Greš k enemu, ki ima varilni aparat in ti naj iz dveh cevi naredi T, ki ga montiraš na balkonsko ograjo. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sušilo za perilo
29.4.2014 19:00:35   
ronja
Ok, pojavita se 2 problema:
- najt nekoga z varilcem (če poznaš koga, se priporočam:) A teh T cevi nikjer ne prodajajo? Pa saj to folk ma za sušila, no... A je to res tako staromodno, da ni več nikjer za dobit?
- kako to montirat na balkon (ne mi rečt, da bo to že "dragi" vedel, ker dragi nima pojma, kako bi to naredil, zato vas pa sprašujemuser posted image ) A obstaja kaj, kar ima kake nosilce, ki jih recimo potem vpneš v strop od balkona? Ali kaj podobnega...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sušilo za perilo
29.4.2014 19:09:40   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

- najt nekoga z varilcem (če poznaš koga, se priporočam:)


Vprašaš spodnje sosede.
Vprašaš prvo sosedo, ki jo srečaš. Ta vse vse.
In če ona slučajno ne ve, vprašaš v prvi gostilni.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sušilo za perilo
29.4.2014 19:15:18   
petea
Kaj pa kakšna takšna rešitev?
http://www.obesi.si/index.htm

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sušilo za perilo
29.4.2014 19:23:40   
petea
morda bi si pa lahko napela vrv na dve palici ob ograji balkona, nekako v tem stilu, a v večji izvedbi:
user posted image



< Sporočilo je popravil petea -- 29.4.2014 19:24:17 >

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sušilo za perilo
29.4.2014 20:20:43   
enea
Kaj pa TOLE
če ne gre drugače pejt v obi ali bauhause ali kaj imate , pa ti bodo znali svetovat,.. pa ni hudič da ne boš našla dva nosilca za vrv,..

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sušilo za perilo
29.4.2014 21:20:29   
Izabelina
če ti pa nič ne uspe pa mene kontaktiraj...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sušilo za perilo
29.4.2014 21:32:43   
mateyka
italijanski sušilec perila Alberto od Casamanie
user posted image

ok, zdej pa resno - zihr ma to kaka kovinsk galanterija?

ej, tale po moje ziher zna to narest - dela res svašta, še kovinske ograje in rešetke: http://www.kljucavnicarstvo-plamen.com/
samo po moje je lažje da najdeš kakega v šiški..

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sušilo za perilo
30.4.2014 0:05:58   
Plus minus
Aha komot bi ti to user posted image .

Če sta oba takšna ne-tehnična tipa, potem je najbolje, da se na fotra obrneš, on bo ziher vedel.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sušilo za perilo
30.4.2014 8:57:24   
mateyka
ja ekskjuz mi plus-minus, če glih vsak osebno ne pozna enga varilca.
in itak, v sloveniji se mora obvezno osebno poznat vsaj enga varilca, enga tišlarja, enga vodovodarja, enga krovca, enga keramičarja, enga parketarja, enga mehankarja za avto in enga kmeta za jajca, med in mleko ali vsaj met stare starše vrtičkarje al pa kmete (vsaj neko bližnje sorodstvo) - v glavnem, to je minimum. če ne, si itak mal čuden in luzer z dvema levima rokicama.. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 30.4.2014 8:58:19 >

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sušilo za perilo
30.4.2014 9:09:59   
Antilopa
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

italijanski sušilec perila Alberto od Casamanie
user posted image



Takega si pa jaz želim, samo cena je pa user posted image

< Sporočilo je popravil Antilopa -- 30.4.2014 9:10:18 >


_____________________________

Kadar se ti otrok nasmehne, mu zmeraj vrni nasmeh.
Če se ne zmeniš zanj, uničiš njegovo prepričanje, da je svet dober.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sušilo za perilo
30.4.2014 10:36:15   
ronja
Stana, s spodnjimi sosedi smo se o tem že pogovarjali, kako bi lahko naredila (ker je gospod bolj handyman), ampak nimajo varilca;). Zgleda bo treba v gostilnouser posted image - še vem ne, kje je kaka blizuuser posted image .

petea, hvala tole prvo zgleda pa super obetavno. Upam samo, da drži večjo težo (ampak saj verjetno vsi gor sušijo rjuhe in navesijo do zadnjega prostorčka, ne?) Bova šla pogledat:). Tista druga varianta je pa premala in potem mi cel balkon zasede - mi bi pa vseeno kdaj še gor sedeli (nekoč, ko bo ograja ok, da ne bom cvikala zaradi malih:D).

enea, hvala tudi tebi - tako sušilo smo imeli v bloku nad bano, vendar to rabi pritrditev na obeh straneh - jaz imam pa steno samo na eni - če bi imela na obeh, bi iblo tole že gor... Samo imam samo eno steno, na drugi je pa prazen prostor (oz. ograja spodaj). in je treba naštimat nekaj, kar bo držalo to tam v luftu:). Ja, moram it enkrat v bauhaus sama (če gre on zraven, ne dobiva zaboga ne nobenega z kaj vprašat:D)

mateyka, haha, ne, tok placa pa nimamouser posted image , pa mal več vrvi bi rabila - bolj gosto drevo, hehe:D. Varilcev pa res ne poznam, hvala za link. Sem pač čudna, kaj naj. A šteje, da odkar sva obnavljala, poznam zdaj že 2 vodovodarja, enega parketarja in enega monterja kuhinj?user posted image . Pa poznam precej babic v p.user posted image

Plusminus, jaz nisem netehnična, hehe, sem samo švoh in nimam varilca (z njim res še nisem delala, sem pa recimo spajkala (zelo uspešno, še zdaj drži:), žagala, itd... ko je bilo treba vrata odžagat, ker smo menjali tla, sva ugotovila, da je boljše, da jih z vbodno žago jaz odžagam, pa on drži kot obratno:D, skratka ni mi problem to - ampak pri zadevah, ki naj bi držale eno ornk težo, pa morajo bit ornk zašraufane in tle meni mojih 53 kil glih ne pomaga bogvekajuser posted image , ker tudi če se do konca obesim, je to še vedno samo 530 Newtnovuser posted image ). In kadar vem, da bom rabila njegovo pomoč, vem, da bo hitreje, če bo čim bolj komot, ja. Ker vem, da če bova morala sama odžagat železne place in jih zavarit skup, bo to ob svetem nikoli oz. vsaj tam nekje:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sušilo za perilo
30.4.2014 10:42:31   
petea
Ronja,
bolj sem mislila, da bi si v takšnem stilu naredila sušilo na zunanji strani ograje, torej da ti ne zasede balkona;
dve palici, med njima pa doostii dolgih vrvi

ne najdem nobene slike česa takega

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sušilo za perilo
30.4.2014 10:56:13   
ronja
Aha, si predstavljam - edino potem zadeva ni več pod streho, to je pa zaželjeno za take deževne dni, da mi ni treba po 10x obešat in pobirat perila:D. Sem pokazala lubiju tisto sušilo s škripcem in je čisto navdušen, tako da - res hvala:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sušilo za perilo
30.4.2014 11:03:44   
petea
prosim

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sušilo za perilo
30.4.2014 12:52:59   
Plus minus

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja ekskjuz mi plus-minus, če glih vsak osebno ne pozna enga varilca.
in itak, v sloveniji se mora obvezno osebno poznat vsaj enga varilca, enga tišlarja, enga vodovodarja, enga krovca, enga keramičarja, enga parketarja, enga mehankarja za avto in enga kmeta za jajca, med in mleko ali vsaj met stare starše vrtičkarje al pa kmete (vsaj neko bližnje sorodstvo) - v glavnem, to je minimum. če ne, si itak mal čuden in luzer z dvema levima rokicama.. user posted image


user posted image



Si mal zgrešila point? user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sušilo za perilo
30.4.2014 13:04:41   
Plus minus
Plusminus, jaz nisem netehnična, hehe, sem samo švoh in nimam varilca

Sej te noben ni imel za varilca ;).
Sprašuješ sledeče:
Zanima me, kje kupit sušilo za perilo

Če ne veš kje kupiti, vprašaj fotra on ziher ve.
Glede na to, da te zadeve zanimajo
- najt nekoga z varilcem

- kako to montirat na balkon

sem sklepala, da bi rada sama montirala.
Ampak glede na ta odgovor:
Plusminus, jaz nisem netehnična, hehe, sem samo švoh in nimam varilca (z njim res še nisem delala, sem pa recimo spajkala (zelo uspešno, še zdaj drži:), žagala, itd... ko je bilo treba vrata odžagat, ker smo menjali tla, sva ugotovila, da je boljše, da jih z vbodno žago jaz odžagam, pa on drži kot obratno:D, skratka ni mi problem to - ampak pri zadevah, ki naj bi držale eno ornk težo, pa morajo bit ornk zašraufane in tle meni mojih 53 kil glih ne pomaga bogvekaj , ker tudi če se do konca obesim, je to še vedno samo 530 Newtnov ). In kadar vem, da bom rabila njegovo pomoč, vem, da bo hitreje, če bo čim bolj komot, ja. Ker vem, da če bova morala sama odžagat železne place in jih zavarit skup, bo to ob svetem nikoli oz. vsaj tam nekje:D.

Sploh ne vem kaj bi ti rada user posted image .

< Sporočilo je popravil Plus minus -- 30.4.2014 13:05:33 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Sušilo za perilo
30.4.2014 13:11:43   
Plus minus
Tu so ga celo podarjali. Včasih je fajn, da se net uporablja tudi za kaj drugega, kot samo za RR. user posted image
Samo potem bo pa spet problem, kdo ga bo zmontiral user posted image .


https://www.google.si/search?q=kovinsko+dr%C5%BEalo+za+perilo&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=xNZgU6K1KqmN7Aa0noCICQ&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=922&bih=609#q=drog+za+obe%C5%A1anje+perila&tbm=isch&facrc=_&imgdii=_&imgrc=av61aCEAK__UaM%253A%3BjN-mlJXdz5NxBM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.podarimo.si%252Fslike%252Fslika31272201625.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.podarimo.si%252F54991-drog-za-obesanje-perila%3B600%3B800

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Sušilo za perilo
30.4.2014 17:19:29   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja ekskjuz mi plus-minus, če glih vsak osebno ne pozna enga varilca.
in itak, v sloveniji se mora obvezno osebno poznat vsaj enga varilca, enga tišlarja, enga vodovodarja, enga krovca, enga keramičarja, enga parketarja, enga mehankarja za avto in enga kmeta za jajca, med in mleko ali vsaj met stare starše vrtičkarje al pa kmete (vsaj neko bližnje sorodstvo) - v glavnem, to je minimum. če ne, si itak mal čuden in luzer z dvema levima rokicama.. user posted image


user posted image

Si mal zgrešila point? user posted image


ironičen joke nikoli ne zgreši pointa, če le nisi brez trohice le tega user posted image

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Sušilo za perilo
30.4.2014 17:22:28   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus
Sploh ne vem kaj bi ti rada user posted image .


sej je rekla, da zbira informacije že v prvem postu (citiram: hvala za vse ideje).

IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus

Tu so ga celo podarjali. Včasih je fajn, da se net uporablja tudi za kaj drugega, kot samo za RR. user posted image
Samo potem bo pa spet problem, kdo ga bo zmontiral user posted image .

https://www.google.si/search?q=kovinsko+dr%C5%BEalo+za+perilo&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=xNZgU6K1KqmN7Aa0noCICQ&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=922&bih=609#q=drog+za+obe%C5%A1anje+perila&tbm=isch&facrc=_&imgdii=_&imgrc=av61aCEAK__UaM%253A%3BjN-mlJXdz5NxBM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.podarimo.si%252Fslike%252Fslika31272201625.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.podarimo.si%252F54991-drog-za-obesanje-perila%3B600%3B800


mislim, da tole ne gre na balkon. za na vrt ja, ne pa za na balkon?

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Sušilo za perilo
30.4.2014 17:27:29   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Stana, s spodnjimi sosedi smo se o tem že pogovarjali, kako bi lahko naredila (ker je gospod bolj handyman), ampak nimajo varilca;). Zgleda bo treba v gostilnouser posted image - še vem ne, kje je kaka blizuuser posted image .


Potem pa poštarja vprašaj.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Sušilo za perilo
30.4.2014 19:11:17   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Stanovanje v hiši, zgornji štuk (še vedno enako stopnic, haha, sva jih že slišala od babic:D).

Sicer smo se za sušenje zunaj s sosedom že zmenili, samo mi mora lubi še vrvi napeljat, ker tisto je previsoko zame in nekak nisem dovolj močna, da bi jih fejst napela. Ampak v takem vremenu in kadar so tamali gor, je pa malo štorasto ves čas gor in dol nosit in skakat (poleti pustiš in se posuši, zdaj bi mi pa perilo vmes 3x zmočlo:D). Balkon je pa pod streho in se lepo posuši na njem:) Tak da bi imela obe varianti, če se dauser posted image . Pa malo imam občutek, da perilo, ki ga bom sušila v neograjeni bližini peskovnika, ne bo prav pogosto posušeno in čisto hkratiuser posted image .


Za take deževni dni, kot je zadnjih nekaj dni, si pač omisliš na balkon navadno samostoječe, zložljivo sušilo za perilo.....glede na to, da imaš spodaj normalen štrik.....saj ko grmi in dežuje in je vetrovno ter hladno zunaj tudi ne boste ravno na balkonu sedeli.......

Ni treba zdaj cel balkon zvariti z nekimi železnimi stojali, ker moraš ravno tisti dan, ko ful dežuje posteljino prati.......sicer si je pa za sušenje posteljine v blokih in takih hišah, kjer je dolga pot do štrika, lepo omisliti električni sušilec......pa še varilca ne rabišuser posted image

P.s.: Mi smo imeli tudi štrik v neograjeni pližini peskovnika (dva metra od peskovnika je bil del štrika)......pa ne vem, če je kdaj bilo kaj grozno umazano......pač razložiš otrokom, da mačejo na druge tri strani (oz. mi smo našo celo učili, da je fajn, da ne meče peska iz peskovnika, da ga potem v peskovniku več ne bo in se ne bo mogla več igrati)......


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?