|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Šolta
7.8.2007 21:36:50   
BLAŽIKA
Mene pa zanima, če je bila katera v kakšnih apartmajih na šolti ali, če katera ve za kakšne. Bi rada vedela iz prve roke, ker se že dogovarjamo za naslednje leto in dobri apartmaji so ponavadi hitro oddani in vem da tudi po eno leto naprej. Iščemo pa apartma z dvema spalnicama. Preko spleta in časopisov ne zaupam preveč-slaba izkušnja.
Bom vam hvaležna za vse odgovoreuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Šolta
8.8.2007 21:25:46   
Anonimen
Mi na šolto hodimo že 4 leta. rezerviramo v kompasovi poslovalnici in moram priznati, da smo z apartmaji zelo zadovoljni. Ker smo redne stranke, nas na recepciji že poznajo in nam nudijo dodatne ugodnosti (zadnji dan smo lahko do 16 ure v apartmajih). edina težava, ki jo vidim na šolti (nečujam) je ta, da so apartmaji zgrajeni v hrib in z otroškim vozičkom je hrib in stopnice težje premagati. ta privatne apartmaji ne znam povedati nič določenega. vem da edino v stomorski so apatmaji blizu vode.

uživajte na dopustu.

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Šolta
8.8.2007 23:16:46   
BLAŽIKA
Pa kaj je v Nečujamu velika gužva na plaži, ker kolikor sem gledala je tam kar fajn apartmajčkov.- Hrib me sploh ne moti, ker smo skoraj brez vozička. Kakšne pa so kaj možnosti, da dobiš apartmaje v prvih vrstah? Pa še nekaj me zanima-koliko pa ste kaj plačali za apartmaje, ker imajo na agencija malo pretirane cene za te zadeve ali sem jaz samo napačno agencijo mogoče gledala?

Hvala ti za odgovoreuser posted image user posted image , se zanimamo že za naslednje leto in ker smo bili zdaj dve leti v tujini se nam že malo toži po dalmaciji.user posted image


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Šolta
9.8.2007 14:53:03   
Anonimen
Glede apratmajev v prvi vrsti: odvisno od katere agencije so. Mi smo bili do sedaj v različnih vrstah. V prvi še nikoli. Okvirno smo do sedaj za 10-14 dni plačevali okoli 130.000 sit (najemali smo studio) saj je bil otrok še majhen in je spal v svoji posteljici (stajici). Letos sem gledala kompasov katalog in so cene močno dvignilil. Šolta je bila do pred kratkim dokaj nepoznan otok in cene so bile temu primerno nizke. Plaže v nečujemu res ni veliko in kmalu nastane gneča. 

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Šolta
9.8.2007 17:25:16   
BLAŽIKA
Zasavka res ti hvala za odgovoreuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?