|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Taj???
21.7.2008 15:25:44   
petra.
meni je že od začetka nosečnosti všeč ime taj in si res želim da bi bilo sinu tako ime. ima pa fant prijatelja, ki ima psa s tem imenom in moj pravi da ne bo imel sina s pasjim imenom.
zanimive se mi zdijo tudi kombinacije maminega in očetovega imena,npr. tina+janez= tijan
nekaj podobnega si želim tudi jaz,ampak pri nama mi še nič pametnega ni padlo na pamet:petra+boštjan=?
dobrodošle so ideje
hvala in lep da
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Taj???
21.7.2008 15:38:19   
brigitaa
Tudi moja znanka ima Taj-a.....psa, pa brez zamere

_____________________________

Kar ne ubije, te samo okrepi

(odgovor članu petra.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Taj???
21.7.2008 15:41:13   
sazi
Če te moti samo to, da ima nekdo psa z istim imenom, potem je res brez veze, da se obremenjuješ. Psi imajo vsemogoča imena. Moji sorodniki so imeli psa z imenom Gal, pa je zdaj polno otrok s tem imenom. Če ne boš dala "tradicionalno-normalnega" imena kot je Miha, Peter ali Jure se bo itak vedno našel nekdo, ki se obo zgražal - njihov problem.
Taj se sliši čisto fajn. Kar se pa kombinacije tiče, mi je tista od nekoga druga predlagana čisto posrečen - Petja(n).

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Taj???
21.7.2008 15:51:05   
kristinaj
brigitaa... tudi jaz sem jo hotela vprašati če izbira ime za zlatega prinašalca user posted image

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu petra.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Taj???
21.7.2008 16:23:42   
timoteja
Moja klegica ima ime Tai, mi ni všeč. Luštkano mi je Tjan.

(odgovor članu petra.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Taj???
21.7.2008 17:17:49   
*Uršula*
To drugače res ni pasje ime, ampak je pa res veliko živali z človeškimi imeni, kar je meni neumno. Moja hči je Ulla pa ima nekdo iz sosednjega bloka tudi psico ss tem imenom. Meni se zdi on čudenuser posted image . To je res bedarija da se bož zarad tega sekirala.

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Taj???
21.7.2008 17:29:19   
Anonimen
nekaj podobnega si želim tudi jaz,ampak pri nama mi še nič pametnega ni padlo na pamet:petra+boštjan=?


Pebo, to je staro dalmatinsko ime. Od kolegice fantek ga ima. Ampak v nase okolje pa ne pase, razen ce ne bi rada izstopala.

(odgovor članu petra.)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Taj???
21.7.2008 17:45:18   
tajtaja
Moj najmlajši sine je tudi Taj in mu super paše, ko je taki bjondo fantičekuser posted image user posted image .

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Taj???
21.7.2008 18:04:20   
ključek
če ti je ime všeč..........user posted image user posted image user posted image user posted image .............je lepo in zanimivo..............


(odgovor članu petra.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Taj???
21.7.2008 18:31:28   
mateyka
petra+boštjan=
Trajan - rimski cesar user posted image
The Roman emperor Trajan (full name Marcus Ulpius Traianus) is considered among the most capable men to have led the Empire. user posted image sposoben dec v glavnem user posted image

petra+boštjan=
Taša

petra+boštjan=
Neja

petra+btjan=
Jošt

petra+boštjan=
Bora (ko Đorđević user posted image ) - lol, sem se spomnila; če dodaš na koncu t pride Borat user posted image user posted image user posted image

ok, več se mi pa trenutno ne da user posted image


< Sporočilo je popravil mateyka -- 21.7.2008 18:35:32 >

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Taj???
21.7.2008 18:32:48   
nuala
No, meni osebno je to ime res zoprno, brez zamere, ne vem zakaj. Enostavno grozno. Še Maj je boljše. Ampak če je tebi všeč...
Kombinacija vajinega imena je npr. Petja ( Petra in Boštjan) kar je čisto lepo ime, vsaj meni je všeč.
Tudi psa ne poznam nobenega s tem imenom, pač pa enega morskega prašička. Ampak naš pokojni maček je bil tudi Jože, tako da za na to se ni preveč za ozirat.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Taj???
21.7.2008 19:00:20   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

brigitaa... tudi jaz sem jo hotela vprašati če izbira ime za zlatega prinašalca user posted image

user posted image Bruhaha, si duhovita. Sicer je pa Taj človeško ime. petra. nikar se ne obremnjuj s tem, saj ne bo tvoj otrok nosil živalsko ime, pač pa žival nosi človeško ime in so njeni lastniki tisti, ki so čudaški.

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Taj???
22.7.2008 7:17:26   
Anonimen
Men je Taj eno iz lepših imen za otroka. Bo vsekakor v mojem ožjem izboru.

Drugače pa to, če ima sosed psa s tem imenom, se nikar ne sekiraj. Pri nas imamo v naselju otroke z imeni: Gaj, Gal in Pika. Prav tako pa tud pse z istimi imeni. Pa je čist ok.user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Taj???
22.7.2008 7:34:02   
jolly123
Taj v Kitajščini pomeni sonce ;) 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Taj???
22.7.2008 8:12:09   
sakuL
kaj pa mogoče PEtra+bošTJAn. se pravi PETJA ? 

_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Taj???
22.7.2008 9:06:34   
Claudi
Meni je tudi Taj lepo imeuser posted image


(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Taj???
22.7.2008 9:14:36   
CHICA 83
taj je zakon, men je tud ta fuuuuul dobr.
Zaradi imena psa pa; če gledaš tako, majo tk al tk psi človeška imena, razen fleki, rex, piko.... nam se je isto zgodlo, mi smo meli psico z isti imenom ko od znanke hčerka, pa si nihče sekeral.

(odgovor članu Claudi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Taj???
22.7.2008 10:31:19   
mateyka
res je - moj maček je bil Filip (ker je frajersko ime za mačka imho, pa še pasalo mu je) user posted image .
a zdaj pa ne bomo več tega imena za ljudi uporabljali ali kako? user posted image

(odgovor članu CHICA 83)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Taj???
22.7.2008 15:58:04   
mayci
Meni je tudi TAJ čisto v redu ime!user posted image

Sosedje pri nas so imeli pa psico Saro, a potem to ni ime za ljudi...user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Taj???
22.7.2008 20:03:56   
mišk
Mi imamo Dono, pa ne vpraš kolk psic ima enako ime!user posted image user posted image  Me ne moti. Al pa Sare, Kaje,... Vse to so tudi psice, a men so lepa imena. Ka češ.
Ne obremenjuj se s tem. Jst si to razlagam takole: Vsak ima rad svojega ljubljenčka, zato mu nadane lepo ime.user posted image user posted image user posted image  
Tudi jst sem imela mačka Mirkota, pa Sandija,... Ampak to je lahko ljudem, ki nosijo taka imena samo v čast!user posted image

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Taj???
23.7.2008 9:57:38   
Izabela_
IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Mi imamo Dono, pa ne vpraš kolk psic ima enako ime!user posted image user posted image  Me ne moti. Al pa Sare, Kaje,... Vse to so tudi psice, a men so lepa imena. Ka češ.
Ne obremenjuj se s tem. Jst si to razlagam takole: Vsak ima rad svojega ljubljenčka, zato mu nadane lepo ime.user posted image user posted image user posted image  
Tudi jst sem imela mačka Mirkota, pa Sandija,... Ampak to je lahko ljudem, ki nosijo taka imena samo v čast!user posted image


Točno tako. user posted image  Moja starša sta imela najprej mačko, ki sta ji dala "moje" ime, ko sem se pa rodila jaz, so pa še mene poimenovali tako. Meni se je to vedno zdelo kul. user posted image

Drugače mi pa ime Taj sploh ni všeč. Verjamem, da ima lep pomen, ampak sliši se mi pa tako prazno, brez značaja. Mi je Petja bolj všeč. user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Taj???
23.7.2008 12:49:36   
Lianna
Meni je imel zelo všeč. Poznam enega navihanega blond fantka po imenu Tai. Ime mu res paše.

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Taj???
23.7.2008 21:04:07   
petra.
hvala z te odgovore. res ste se potrudile z izpeljankami,ampak nobena ni žal ni tako všeč kot Taj. počasi tudi mojega pregovarjam da bi sinku dala tako ime,če ne najde kakšnega drugega ki bo obema všeč. pozdravček od srečke nosečke

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Taj???
24.7.2008 10:52:59   
Nina00
Ti ga kar pregovori user posted image
Važno je, da je vama všeč. Vsi ostali se bodo pa navadl. Bo vsem všeč, ko se jim bo mali navihan fantiček nasmejal.

(odgovor članu petra.)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Taj???
24.7.2008 12:02:02   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

No, meni osebno je to ime res zoprno, brez zamere, ne vem zakaj.


Enako. Pa tud ne vem zakaj. Pač tako je.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?