|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj takega
1.10.2008 16:51:09   
tanjusi
ker sem morala nekaj uredit s telekomom sem klicala najprej na eno njihovo številko, kjer pa mi je povedala ena prijazna gospa da naj pokličem na 080 .... pa tam povem svoje stvari vendar me je opozorila da bo trajalo preden se mi bodo javili in da moram počakat, nekaj zaradi ene siolove akcije.
Res je trajalo skoraj eno uro sem poslušala njihovo muziko user posted image potem pa se me je končno nekdo usmilil.
A se vam je že zgodilo kaj takega.


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj takega
1.10.2008 16:55:43   
FORZA
Ja sem jih že večkrat klicala in tudi obupalauser posted image
Nadaljevala sem naslednji danuser posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj takega
1.10.2008 16:59:36   
Anonimen
Ja sem ja. Potem sem izvohala stacionarno št.01 .... in sem jih napizdila.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FORZA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj takega
1.10.2008 17:01:38   
aljuška
meni se je to že ene 2x ali 3x zgodilo pri UPC Telemachuser posted image user posted image user posted image ..Katastrofa..
''Trenutno ste osma v čakalni vrsti'' in muzika..user posted image user posted image user posted image ..Pol pa ti visi na telefonu do onemoglosti..
Banda user posted image

_____________________________





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj takega
1.10.2008 17:06:31   
pomar*ANČA*
ja, sploh kak vikend zna biti problem... 

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj takega
1.10.2008 17:28:20   
cukr07
Kadarkoli sem jih jaz klicala sem vedno pol dneva zabila, da sem sploh kaj zrihtala. user posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj takega
1.10.2008 17:28:24   
vcugmas2
Za siolove storitve si je vedno potrebno vzeti časuser posted image . Prej ko se sploh kdo oglasi te že mine potrpljenje. Zadnje čase smo bili veliko na liniji smo skoraj znoreli.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj takega
1.10.2008 17:32:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: vcugmas2

Za siolove storitve si je vedno potrebno vzeti časuser posted image . Prej ko se sploh kdo oglasi te že mine potrpljenje. Zadnje čase smo bili veliko na liniji smo skoraj znoreli.


user posted image ja al pa ta čas čakanja zašne siol delat brezhibno in nimaš kej povedat, ko jih kooončno dobiš na zvezo.user posted image

(odgovor članu vcugmas2)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj takega
1.10.2008 18:25:38   
puncica
uh zlo velikrat sploh ko kličem glede službenih zadev, pa hočem računovodstvo pa me usmerjo na tole 080user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kaj takega
1.10.2008 22:23:12   
Netopirčy81
Hvalabogu nimam opravka ne s Telekomom ne Siolomuser posted image user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kaj takega
1.10.2008 22:26:33   
lewinsky
To se mojemu večkart dogaja,se naredi da če hoče dobit zvezo z Mb,ga kar sami preusmerijo v Lj. ali pa obratno.Tak da nikol ne veš kam o te vezali.
Pa kako arogantno se obnašajo te  "gospe" ko se oglasijo. Za popi......
Svašta doživiš!

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kaj takega
1.10.2008 22:33:05   
Anonimen
A se vam je že zgodilo kaj takega.


Ja večkrat. Ste 12. v vrsti, ste....user posted image

(odgovor članu tanjusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kaj takega
7.10.2008 20:15:15   
tanjusi
ja sam jaz sem pa vztrajna pa trmasta pa se ne dam kar tako sem si pač  dala njihovo muziko na zvočnik pa ,,uživala,, v njihovi muzki

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kaj takega
7.10.2008 20:17:42   
amaya
itak...standard paket...čakaš kot majmun potem pa moraš imet računalniški fax končan, da ga skapiraš user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?