|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
27.12.2008 20:14:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako se obdarujete?
27.12.2008 20:28:24   
benika
Pri nas se obdaruje ožja družina (starši, sestre) ter babice. Malenkostna darila imam pripravljene tudi za najožje prijatelje. Ostalih pa ne obdarujemo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako se obdarujete?
27.12.2008 20:39:37   
Anonimen
OJ ja mi se tut obdarujemo v najožjem družinskem krogu.
Pa za kakega prijatelja oz. prijateljico kaka malenkost.
lp

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako se obdarujete?
27.12.2008 20:44:53   
Majuska
Letos smo se obdarovali le v ožjem družinskem krogu, največ daril je itak dobil naš mali user posted image   kakšno malenkost pripravim tudi za prijatelje, če pridejo na obisk. 

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako se obdarujete?
27.12.2008 21:21:11   
Gina
Dam tistim, za katere čutim, da si želim jim dati darilo. Dam toliko, kot čutim, da si želim dati ali pa toliko, kot imam tisto leto denarja. user posted image Če sem zelo brez denarja, so darila bolj skromna, kaj češ. Kar nekaj v tri dni je pa brez veze. Mi si v bistvu ne menjamo kaj dosti flaš. Edino steklenice olivnega ali bučnega olja, te pa romajo h komu včasih za darilo.user posted image

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako se obdarujete?
28.12.2008 7:06:37   
Kerensa*
Pri nas se obvezno obdarujemo samo v družini (torej jaz, Kamikaza, oba otroka in Gospa Pes - slednja nam ne podari nič materialnega user posted image , ampak samo mi njej), večinoma kupimo kakšno simbolično darilo Kamikazinim staršem (oni pa predvsem otrokoma), svakinja in svak ne dobita nič, ker smo skregani user posted image , drugače pa darila damo samo tistim, ki jih dajo tudi nam. Peščica ljudi pa je, katerim damo, ne glede na vse.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako se obdarujete?
28.12.2008 8:51:38   
tjašun
Samo  otroci, ostali smo že nekaj let zmenjeni, da se ne obdarujemo. Prijatelji pa so se že navadili, da prinesejo le otrokom (malenkost),sladkarije tako ali tako odpadejo, vino pa pride tudi pravuser posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
28.12.2008 9:31:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tjašun)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako se obdarujete?
28.12.2008 10:43:16   
s.
Obdarujem: mamo, očeta, sestro, sestrinega možakarja, nečaka, mrzlo sestrično in njenega, pa 2 kolegice z družinama, pa še šefu kako pozornost.
Ostali dobijo kaj priložnostnega ( vinček, žganje, sladkarije, čajčke)- zavisi od tega, kako naša srečanja nanesejo in kolk dinarčkov prihranim za darička.
Že ene tri leta ne pretiravam ( čeprav kar nekaj nanese, če potegneš črto). Ampak, komu imam namen podarit, me kar potegne in se ukvarjam s tem.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako se obdarujete?
28.12.2008 10:46:47   
CatJa
Darila dobijo samo otroci. V bistvu mi grejo iz leta v leto bolj na živce ti prazniki ravno zaradi te obsedenosti kaj komu dati, kaj bo kdo dobil,... brezveze v glavnem.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako se obdarujete?
28.12.2008 10:48:26   
Shorty_
Obdarujemo se z njegovimi in mojimi starši ter z mojo babico ter moževim dedkom, kaka malenkost (koledar...)nikoli ne pretiravamo z darili.

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako se obdarujete?
28.12.2008 16:12:13   
Marogica
Obdarujemo se samo ožja družina in nekaj prijateljev. Pa zaposlenim dam kakšno malenkost....no, saj so vsa darila bolj simbolična, samo pri otrocih se bolj "izprsimo".

Za "naključne" znance, prodajalke, frizerje, zdravnike...in kaj vem koga še.....pa nimam nič. Saj tudi oni nimajo zame nič, pa tudi potrebe ni, vsaj iz moje strani.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
28.12.2008 18:12:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako se obdarujete?
28.12.2008 18:16:17   
Gina
V tem primeru, valla, dam kaj majčkenega ponavadi tudi jaz nazaj. odvisno od situacije. Rajši kaj poklonim kot ne. To pa zato, ker mi je ful lepo ljudi obdarovat. Nikdar ne računam s tem, da se komu zdi kakšno darilo zanič, pa da ga raje ne bi dobil, kot sem brala tukaj na rr-ju v enih temah.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako se obdarujete?
29.12.2008 9:54:39   
Anonimen
A v takem primeru pa ponavadi ne dam nič nazaj sej doma nimam nobenih zalog.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako se obdarujete?
29.12.2008 10:28:22   
Anonimen
Midva imava vedno "višek" oz. rezervo če kkšn tak slučajno prideuser posted image .
Vino, kofe in čokolada.
Se vsaj tistih miljon flaš cenenga vina k ga dobiva rešimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako se obdarujete?
29.12.2008 10:44:25   
1ksantipa
Kako se obdarujemo?
Vzameš darilo in ga daš dotični osebi, ki jo želiš obdarovat.
No, to je pri nas samo sin. Ostali naj pa si sami kupijo darilo, če ga hočejo. Ne vem, v čem je fora tega obdarovanja????
Pa skoz neke teme o obdarovanju. In tako opevana recesija?
Če bi bil folk malo bolj razumen, bi lahk ogromno privarčeval že tu, madona.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
29.12.2008 21:04:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 1ksantipa)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako se obdarujete?
29.12.2008 22:32:18   
mišk
Ne, jst ne dam nič obiskom ko pridejo. Seveda pa vedno kaj nesem, če grem sama na obisk.
Razen če se mi že prej napovejo kakšni obiski z otroci, grem za niih kupit kakšno malenkost.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako se obdarujete?
29.12.2008 23:25:08   
frutka_
Na veliko obdarujemo otroke.  Med seboj ožji si podarimo kakšno pozornost, prijatelji se ne obdarujemo ampak se že tradicionalno dobimo in si pripravimo en dober žur. Kolobarimo. Vsako leto smo pri drugih. Letos smo imeli grill varianto božičkovanja.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako se obdarujete?
30.12.2008 12:17:31   
čipka
Obdarujemo se samo ožja družina in nekaj prijateljev. Pa zaposlenim dam kakšno malenkost....no, saj so vsa darila bolj simbolična, samo pri otrocih se bolj "izprsimo".


tudi pri nas je tako.

in valla, tvoje vprašanje...ja si pol kr izmenjujemo, ker če kdo "nenapovedan" pride in nekaj prinese, potem damo tudi njim nekaj-malenkost, ker se počutim bed če ne dam nič. ah...bo že..takšna sem.


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?