|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obvestilo o prekršku Mestnega redarstva MOL
28.6.2010 13:12:48   
blemma
Živjo,
rabim pomoč. Dobila sem obvestilo, da se izjavim o dejstvih oz., okoliščinah prekrška napačnega parkiranja. V 5 dneh moram dat izjavo ali pa plačat polovičen znesek.
Ali se splača pritožit (glede na možnosti uspeha) in kakšen izgovor bi palil? Prekršek je bil narejen pred več kot enim letom, in najbrž sem res sama narobe parkirala.
Hvala za nasvete.
lp

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obvestilo o prekršku Mestnega redarstva MOL
28.6.2010 13:15:33   
Oceania
Po mojem mnenju se ne splača.  Ampak da so šele po enem letu poslali obvestilo... so si pa vzeli čas.

< Sporočilo je popravil Oceania -- 28.6.2010 13:18:16 >

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obvestilo o prekršku Mestnega redarstva MOL
28.6.2010 13:36:51   
mojamura
če veš, da si narobe parkirala ne zgubljaj časa, ker ti bodo samo še kake stroške poleg osnovne kazni zaračunali. lepo plačaj pa ende

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obvestilo o prekršku Mestnega redarstva MOL
28.6.2010 13:53:07   
čebelica01
IZVIRNO SPOROČILO: blemma

Živjo,
rabim pomoč. Dobila sem obvestilo, da se izjavim o dejstvih oz., okoliščinah prekrška napačnega parkiranja. V 5 dneh moram dat izjavo ali pa plačat polovičen znesek.
Ali se splača pritožit (glede na možnosti uspeha) in kakšen izgovor bi palil? Prekršek je bil narejen pred več kot enim letom, in najbrž sem res sama narobe parkirala.
Hvala za nasvete.
lp



če veš , da si napak parkirala zakaj bi se potem pritožila ???????????????????????????????????

res ne razumem na podlagi česa bi se ti zdaj pritožila ??? rok zastaranja je pa 2 leti . tko , da so imeli še leto lufta

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obvestilo o prekršku Mestnega redarstva MOL
28.6.2010 14:32:04   
blemma
Nisem čist sigurna, da sem. 
Me je pa šokiralo, da sem po tok časa prejela obvestilo, predvsem zato, ker na avtu nisem dobila ničesar.
Bom pa najbrž kar plačala in upala, da ne dobim nobenega presenečenja več od njih.
user posted image  

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obvestilo o prekršku Mestnega redarstva MOL
28.6.2010 14:40:15   
čebelica01
na avtu nisi dobila obvestila mestnega redarstva ??? rdečo nagravžno folijo ???
tudi fotografije po pošti ne ???

to pa je čudno , da ti kar tako pošljejo nekaj brez dokazil, to je pa drugo. za to se pa imaš kaj pritožit

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?