|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   90 d- začetek 4.6.
2.6.2007 14:49:22   
njelci
pozdravljene...odločila sm se da v ponedeljek 4.6. ponovno začnem z 90 dnevno ločevalno dieto pa me zanima če se mi katera pridruži?
lp
danjela
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 90 d- začetek 4.6.
2.6.2007 15:26:53   
Anonimen
Mi smo štartale par dni nazaj, lahko se priključiš k nam.

Aja, samo smo se odločile samo za 1 mesec. Toliko namreč je volje, za kaj več pa ne.user posted image

< Sporočilo je popravil Splišni -- 2.6.2007 15:30:53 >

(odgovor članu njelci)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 90 d- začetek 4.6.
4.6.2007 9:12:39   
LIDJOČKA
Jaz se ti pridružim! user posted image

(odgovor članu njelci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 90 d- začetek 4.6.
4.6.2007 10:42:53   
Nea_teja_
ej punce jest bi tud sam rabim jedilnik

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 90 d- začetek 4.6.
4.6.2007 11:48:40   
barbi g
Tudi jaz sem začela danes in se vam pridružujem.Zdaj si grem kuhat čaj ,da ne bom razmišljala o čokoladi.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 90 d- začetek 4.6.
4.6.2007 12:37:23   
njelci
o kako lepo, več ku nas bo lepše bo user posted image  se pravi da smo že v 4, super user posted image
no danes so beljakovine
zajtrk: 2 naktarini
malica kosilo: skuta
Večerja: piščančje bederca nažaru, solata, kos kruha
pa veliko vode čez dan...

lohku  bi naredile tudi eno tabelco , kdo bo hujšal, kakšen je cilj in tedensko poročanje o izgubljenih kg...kaj pravite?

pa eno ime bi si lahko izbralem, da bi blo bolj zanimivo...imate kakšen predlog?

(odgovor članu barbi g)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 90 d- začetek 4.6.
4.6.2007 12:58:45   
Allia
O super, da nas je že toliko. Mi imamo danes danes sadni dan, tako da le pridružite se nam .Jst sem ta teden, kao uvodniuser posted image user posted image user posted image , mal štrajkala, zdaj pa upam, da ne bom več.
Sem pa takoj zato, da se vodi evidenca o izgubljenih ali pridobljenihuser posted image user posted image user posted image kilogramih.Mogoče nam bo to večja motivacija.O imenu pa...hm...nič pametnega se ne spomnim.

(odgovor članu njelci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 90 d- začetek 4.6.
4.6.2007 13:04:05   
njelci
TU SI LAHKO ŠE VEČ PREBERETE O DIETI
http://www.mojplanet.si/forum/

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 90 d- začetek 4.6.
4.6.2007 13:06:42   
njelci
TU JE PA PRAV PREDSTAVITEV:
http://www.mojplanet.si/index.php?page=Predstavitev_diete

(odgovor članu njelci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 90 d- začetek 4.6.
5.6.2007 7:24:41   
njelci
dobro jutro, kako smo kej? prvi dan je že za nami user posted image  danes pa beljakovine
zajtrk: marelice, kava z mlekom (na žalost se kavi z mlekom ne morem upret, tako da je to moj standardni prekršek user posted image )
Kosilo: krompir in tenstano zelje
večerja: mogoče zelena solata

a je dobila že kakšna kakšno idejo za ime?

če lahko predlagam.? danes al pa jutri naredimo tabelco z osnovnimi podatki in potem sporočamo rezultate vsako sredo, k je lih tako na sredini tednauser posted image   
tabečca naj bi zgledala tako:

ime

(odgovor članu njelci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 90 d- začetek 4.6.
5.6.2007 7:26:54   
njelci
IZVIRNO SPOROČILO: njelci

dobro jutro, kako smo kej? prvi dan je že za nami user posted image  danes pa beljakovine
zajtrk: marelice, kava z mlekom (na žalost se kavi z mlekom ne morem upret, tako da je to moj standardni prekršek user posted image )
Kosilo: krompir in tenstano zelje
večerja: mogoče zelena solata

a je dobila že kakšna kakšno idejo za ime?

če lahko predlagam.? danes al pa jutri naredimo tabelco z osnovnimi podatki in potem sporočamo rezultate vsako sredo, k je lih tako na sredini tednauser posted image   
tabečca naj bi zgledala tako:

ime:                           tehtanje ( datum)                          cilj/ŠE

njelci                                                                                 10



kaj pravite? kakšen predlog?

(odgovor članu njelci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 90 d- začetek 4.6.
5.6.2007 7:29:14   
njelci
joj kako mi je razmetalo tabelco user posted image  jo bom poskusila še enkrat

ime                tehtanje 5.6.                     cilj/ še       
njelci                     -0,5 kg                            9,5 kg

(odgovor članu njelci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 90 d- začetek 4.6.
5.6.2007 9:48:50   
LIDJOČKA
Pozdravljene!
Prvi dan je bolj ali manj uspešno za nami, a ne?user posted image
Danes je na vrsti škrob, pri nas bo na sporedu ena zelenjavna rižotka, ki jo moj mož naravnost obožujeuser posted image  Ja kaj hočemo, vsi moramo malo potrpet.
Lep dan vam vsem želim in čim manj skušnjav ...user posted image

(odgovor članu njelci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 90 d- začetek 4.6.
5.6.2007 13:13:15   
njelci
kako pa narediš zelenjavno rižoto? kaj daš notr?

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 90 d- začetek 4.6.
5.6.2007 17:52:07   
LIDJOČKA
Jaz dam kar malo mešane zelenjave: bučke, brokoli, cvetačo, korenček, potem jo pa na malo olja malo popražim, zalijem z vodo da se pokuha, dodam še riž in kuham do mehkega, to je to.user posted image

(odgovor članu njelci)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 90 d- začetek 4.6.
5.6.2007 23:00:30   
barbi g
Uspelouser posted image  mi je-že dva dni sem na odvajanju od čokolade.Jaz sem si pa kar riž z grahom in porčkom danes naredila.

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 90 d- začetek 4.6.
6.6.2007 7:29:35   
LIDJOČKA
Ja barbi user posted image , tudi meni zaenkrat uspeva (po moje bo vikend najbolj problematičenuser posted image ).
Kaj imamo danes, OH a ne? Danes so lahko makaroniuser posted image !
Se beremo!

(odgovor članu barbi g)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 90 d- začetek 4.6.
6.6.2007 10:36:31   
barbi g
Mene pa zdajle malo matra-sem že tako zgodaj jedla jabolka da zdaj ne vem več kaj naj naredimuser posted image -pa še tamalimadvema bom zdajle dala banano in češnje za malico-kaj če ne bosta pojedli vseuser posted image ,ali naj kar stran vržem? Saj drugače ne jem za njima(ni najbolj okusno) ampak ,ko je pa huda lakota je vse dobro.

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 90 d- začetek 4.6.
7.6.2007 9:54:30   
barbi g
Kje pa ste -ste že izgubile voljouser posted image ? Pa saj je šele četrti dan? A ni fino ko lahko cel dan smo sadje ješ in ne razmišljaš kaj bi danes jedel?Za kosilo si bom pa privoščila eno veliko skledo solate! Zdaj pa morm kočati ,ena od user posted image  user posted image me že nujno rabi!

(odgovor članu barbi g)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 90 d- začetek 4.6.
7.6.2007 9:57:54   
LIDJOČKA
O ne, volja je še zmeraj, samo časa bolj malo (no ja vsaj pri nama, a ne). Ne vem pa kam so se "sotrpinke" izgubile.user posted image

(odgovor članu barbi g)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 90 d- začetek 4.6.
7.6.2007 12:14:54   
njelci
živjo, jst sm še tu user posted image  včerej me ni blo doma zato se tudi nism nič oglasila...
ja danes je prvi sadni dan ,meni do sedaj kar dobro uspeva, upam da me popoldan ne zlomi lakota...ma sej pri sadnem dnevu je fajn to da lahko cel dan neki ješ ...
drugače pa se tudi jst najbolj bojim vikendov, med tednom že gre, ko si pol dneva v službi, med vikendom pa si cel dan doma in pol skozi neki vohljaš user posted image  ma bomo zdržale ane? user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 90 d- začetek 4.6.
7.6.2007 15:14:56   
Allia
Lahko cel dan ješ, ampak mora med obroki preteči 2 uri. lahko ješ tudi oreščke.

(odgovor članu njelci)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 90 d- začetek 4.6.
8.6.2007 7:16:59   
njelci
živjo kako ste kaj...kako ste preživele sadni dan?meni je kar uspelo user posted image  sem si pa poldan naredila mal bučk tako da je blo lažje user posted image
danes pa mesek in mlečni izdelki...sploh še ne vem kaj bom danes jedla...včerej sm slučajno ulovila, da če danes na to luno ješ samo navadni jogurt da pomaga pri izgubi kg? a mogoče katera kaj ve o tem?

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 90 d- začetek 4.6.
8.6.2007 9:31:19   
LIDJOČKA
Tudi meni je kar uspelo user posted image , to z luno pa meni ni nič kaj znano, navadno se takrat, ko je luna 24 ur nič ne je, se samo pije, to pa zaenkrat še ni zameuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu njelci)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 90 d- začetek 4.6.
8.6.2007 11:36:15   
barbi g
Včeraj sem zdržalauser posted image user posted image -res sem jedla samo sadje za kosilo pa solato! Danes pa imam namen jesti sir ,pa še ne vem na kakšen način.Glede tehtanja sem si pa  jez zadala da se bom tehtala samo v ponedeljkih,ker smo na ta dan žačele.Če se bom tehtala vsak dan lahko še voljo zgubim.
pozdravček

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?