|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ah, imamo pa res smolo
20.12.2009 23:33:45   
blak
...pri nakupovanju zadnje cajte.

Mož si je v začetku novembra kupil softshel jakno v hoferju-60€. Prejšnji teden se mu je strgala zadrga in to tako, da lahko jakno stran vrže. Računa seveda nimamo več, a se bom vseeno šla bunit. Saj ,pišuka, ja ne kupujem jakno za en mesec!!!user posted image

Preurejamo stanovanje in nam gre (skoraj) vse narobe. neresni majstri, velikokrat nesposobni, da ne govorim o tem, da enega vprašaš nasvet, ti svetuje ****, vprašaš drugega in ti reče ravno obratno zyxuser posted image . Pa pol ti bodi pameten!!!

No, in v poglavje stanovanje spada še ena zadeva, ki me muči. Kupili smo kopalniške ploščice pri Mercatorju. Naredili so nam izris in zanj plačali 20€. Ta njihov program nam je izračunal, koliko ploščic rabimo in mi smo to naročili. Dejansko pa se je izkazalo, da je ploščic ogromno preveč. Sem seveda klicala, če jih lahko vrnem (seveda mislim na tiste pakete, ki so še zapakirani), a so mi odgovorili, da ni mogoče. Itak! Meni pa to ne gre ne gor ne dol1 Pi***. pa saj je njihova napaka!!!  Ali se motim?


No, zdaj čakam kuhinjo in samo čakam, da bo še tu kaj narobe in da se še kaj zavleče.

Dajte mi kak nasvet: kako naj rešim Hofer in Mercator zadevo?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ah, imamo pa res smolo
20.12.2009 23:46:39   
Belika
Za Hofer mislim da ne bi smelo biti problema vrniti, če bi imela računuser posted image . Če se ne motim imajo neomejeno možnost vračila blaga. Probi najti koga, ki je kupil isto jakno in ti je pripravljen odstopiti račun. (Magari kopijo, mislim, da bi morala zadostovati, saj je zadnjič sicer res da v Lidlu prodajalka stranki svetovala naj si naredi kopijo računa, ker žal ta ki ga dobiš pri njih kmalu obledi... pa tudi sama sem enkrat v eni trgovini vprašala, če je za garancijo vredu fotokopija računa, pa so mi rekli da je)

Mercator bi pa jaz probala s kakšnim dopisom z fotokopiranim izračunom in vse ostalo. Če ne denarja da bi rada vsaj dobrobis... in kaj v stilu, da si njihova redna stranka, da upaš da boste po mirni poti zgladili sporazum do katerega je prišlo zaradi njihove napake... itd....

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ah, imamo pa res smolo
21.12.2009 6:15:41   
spps
Kaj češ "veseli" december user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ah, imamo pa res smolo
21.12.2009 6:38:55   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: spps

Kaj češ "veseli" december user posted image

user posted image


Ja, jaz sem za božičnico dobila strešnik od sosedine hiše( ki se razpada), v prednjo šipo na avtu. Mega, ker jo moram menjat. user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ah, imamo pa res smolo
21.12.2009 6:59:24   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: spps

Kaj češ "veseli" december user posted image

user posted image


Ja, jaz sem za božičnico dobila strešnik od sosedine hiše( ki se razpada), v prednjo šipo na avtu. Mega, ker jo moram menjat. user posted image
jaz pa prejšnji teden izgubila denarnico z mojimi in hčerinimi dokumentiuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ah, imamo pa res smolo
21.12.2009 7:33:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blak

...pri nakupovanju zadnje cajte.

Mož si je v začetku novembra kupil softshel jakno v hoferju-60€. Prejšnji teden se mu je strgala zadrga in to tako, da lahko jakno stran vrže. Računa seveda nimamo več, a se bom vseeno šla bunit. Saj ,pišuka, ja ne kupujem jakno za en mesec!!!user posted image





Sori stara ampak tole je čist tvoja napaka (oz. njegova). Kakšno kvaliteto pa pričakuješ od oblačil kupljenih v Hoferju?


Kar se ploščic tiče pa itak ne bo problema. Predloži njihovo kalkulacijo na podlagi izrisa, predloži dejansko porabo in vrni presežek naročenih ploščic (jasno z original računom).


(odgovor članu blak)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ah, imamo pa res smolo
21.12.2009 7:39:06   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: blak

...pri nakupovanju zadnje cajte.

Mož si je v začetku novembra kupil softshel jakno v hoferju-60€. Prejšnji teden se mu je strgala zadrga in to tako, da lahko jakno stran vrže. Računa seveda nimamo več, a se bom vseeno šla bunit. Saj ,pišuka, ja ne kupujem jakno za en mesec!!!user posted image





Sori stara ampak tole je čist tvoja napaka (oz. njegova).


kot prvo..je že skoraj 2 meseca user posted image

in glede na to, da pri nas menjujemo zadrge, mi res ni jasno, kaj je delal z njo, da je jakna zaničuser posted image

ker lahko se pokvari samo zadrga....pa  se jo pač menja...kvaliteta zadrg je res v riti in to pri večini jaken..tudi pri dragih....ampak da je zaradi tega zanič jakna, mi je pa malo manj jasnouser posted image

prinesi ti to k nam...naša gospa vse urediuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ah, imamo pa res smolo
21.12.2009 7:42:10   
ALWAYS LARA
s tem se pa ne bi strinjala, da je hoferjeva in lidlova roba zanič. imajo zelo visoko kvaliteto izdelkov!!!
jaz pač če ne bi spravla računa, bi šla dat zamenjat zadrgo, kaj pa češ.

za mercator, pa napiši pisno reklamacijo, priloži račun in njihov izračun in povej kok je dejansko ostalo in povej da pričakuješ, da vzamejo nazaj iz njihove strani preveč naročene robe.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ah, imamo pa res smolo
21.12.2009 8:00:11   
TomTaylor
a glih včeraj sva se z mojim pogovarjala in nama ni jasno ali obdobje recesije dela to, da je vsaka storitev 3x za preplačat, šušmarji računajo več od registriranih podjetnikov, karkoli kupiš v trgovini, moraš nujno shranit račun, ker je v 40% stvareh sam pofl, pa čeprav se gre samo za flomastre za 3,00 evre (kupila v Mullerju, račun pa izgubila)....

Eh, sej je BV...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ah, imamo pa res smolo
21.12.2009 8:32:02   
Fleka
Ja,res povsod vse računajo-do sedaj je LOGO imel brezplačen prevoz kurilca pri nakupu nad 1000 l,........prejšnji teden so mi pripeljali toliko in prevoz je bil okroglih 20 eur(za cca.6 km).user posted image Jaz mislim,da marsikdo izkorišča recesijo.user posted image


_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ah, imamo pa res smolo
21.12.2009 9:12:36   
asso
Hoferjvo jakno bi morali menjati tudi brez računa. Sej vedo kaj prodajajo. Drugje takih jaken načeloma ne moreš kupit oz. jih ne prodajajo.

Ploščice pa z dopisom...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ah, imamo pa res smolo
21.12.2009 9:54:44   
koala
AnjaPH geled kvalitete Hoferjevih oblačil bo, rekla tako da sem z body-ji ki jih kupujem malemu tam veliko bolj zadovoljna kot recimo z tistimi iz BC, tudi moje nosečniške kavbojke so se dosti bolje obnesle kot neke druge za katere sem plačala občutno več.

blak meni so zadnjič v Hoferju menjali žarnice brez računa, poskusi. Glede ploščic pa bi jaz predložila njihov izračun in zahtevala da jih vzamejo nazaj.



_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ah, imamo pa res smolo
21.12.2009 11:05:23   
ninocka
Kaj pa naj jst recem, kaj je slo nam vse narobe - dobi tavelik za RD CDplayer, hrescijo zvocniki.
Se nama pokvari pralni stroj, kupimo novega, opere eno zehto in ne dela vec. Javlja napako, da SW sploh ni nalozen. KLicemo trgovino, uvoznika, pripeljejo novega, ga prizgemo - ista napaka (pa ni to en pralni stroj za 200 EUR). Kupimo kavc, pripeljejo z napacnimi blazinami, narociva porocne prstane, jih 1 teden pred proroko dostavijo napacne, kupim skornje imajo pokvarjeno zadrgo...

Ne vem, zgleda je zdaj treba v trgovini vsako stvar 10 pogledat, z lupo, da kaj ne spregledas, preverit, stesirat...najbolj pa sovrazim, ko prodajajo stvari z rokom uporabe se 1 dan in ponavadi vmes med izdelki z normalnim rokom.... grrr...

Za jakno pejd vprasat v Hofer, mogoce boste lahko brez racuna uredili, drugace pa naj nese popravit zadrgo nekam.
Ploscice - dopis, kopija izrisa in vztrajat na tem, da ti vzamejo nazaj...

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ah, imamo pa res smolo
21.12.2009 11:26:35   
robinzon
Glede jakne bi bilo mogoče najbolje, če bi poklicala v Hofer,  razložila problem in se dogovorila, kaj ti je storiti in če je možno vračilo denarja brez računa.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ah, imamo pa res smolo
21.12.2009 13:55:46   
majch
tudi midva mava cel seznam...

omarica za kopalnico brez okovja
pikado brez puščic
dvd player, ki po 3 servisih še vedno ni delal prav
narobe verzija predsobe
pisalna miza brez navodil za sestavljanje-ok je pač šlo več časa
kinderpet brez podna
voziček brez parih dodatkov
napačen visoki stolček -ok to smo rešli že v trgovini

ironija je, da veliko preverima v trgovini - pa še vedno naju nekaj zafrkne. Mislim, da se vsem gladko slika za potrošnika - boš pa že nazaj prišel. Samo mi gre počasi na notranje organe, da moram pazit, da me ne nasankajo še v štacuni s hrano - kot zadnjič, ko sem dobila dekorativne čokoladne srčke, kjer sta dva manjkala. Šmorn...glih zdaj še rezancev ne bom znala več kupit.user posted image

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ah, imamo pa res smolo
21.12.2009 14:24:32   
zvesta
moj je v sredo kupil otroško sobo in šele včeraj pri sestavljanju ugotovil, da so mu dali smao 4 pakete od petih... zanimivo, da so manjkali samo šraufi user posted image

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ah, imamo pa res smolo
21.12.2009 14:43:13   
**Tinkara78**
Naj ti za tolažbo napišem kar je nas doletelo v enem letu:
- med isto točo je na en avto padla streha vrtne hišice, na drugi avto oreh,
- med neurjem pred dopustom mi je šla kombinirana hladilno zamrzovalna skrinja in pralni stroj,
- počil je radiator - potrebna zamenjava parketa,
- sosedovim zateka kuhinja- napake ne moremo odkriti - bo potrebno sanirati,
- dva dni po garanciji je pralni stroj crknil,
- crknila mikrovalovna,
- dva radia v otroški sobi,
- ....

majhnih stvari sploh ne štejem. Smo pa na srečo zavarovani.user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ah, imamo pa res smolo
21.12.2009 14:45:35   
witch
ja zadrgo pa lahko popravi vsaka ženska ki ima vsaj malo šiviljskih sposobnosti. Mi še nobene jakne nismo vrgli, če je šla zadrga. Vse se da menjati. Poišči kako šiviljo pa kupi novo zadrgo pa ti jo menja.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ah, imamo pa res smolo
21.12.2009 19:28:48   
poli*
Včasih si mislim, da imam smolo, samo sedaj vidim, da se vas nekatere kar drži user posted image .
Če razmišljam za nazaj.... hmmm.... zaenkrat je največja smola, da nam VEDNO zmanjka plin ob nedeljah user posted image  user posted image  (pa še to ga lahko gremo kupit- v malo bolj oddaljen kraj, kot običajno).
Aja, pa kakšen stroj cunj po pomoti obarvam in je potem vse vijolično user posted image ... ampak zaradi tega se res ne sekiram.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?