|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čokoladna glazura
24.5.2010 7:37:37   
zvesta
Kakp pripravite čokoladno glazuro za torto?

Kako potem oblijete, da pride lepo gladko, predvsem pa da pride lepo oblit tudi obod torte?

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čokoladna glazura
24.5.2010 11:05:29   
pomlad08
jaz jo naredim iz mešanice masla in čokolade za kuhanje. razmerje približno 50:50, al pa mal več čokolade (ne vem, ne tehtam). je lepa, da se rezat in meni tud zelo okusna. za oblit pa nimam kakšnega pametnega nasveta. jaz jo kar veliko naredim in fejst polijem po vrhu, potem pa malo obračam (nagibam) torto in tisto, kar itak samo steče dol po obodu, s čopičem razmažem, da je tudi po obodu povsod enakomerno.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čokoladna glazura
27.5.2010 20:33:33   
suzolinka
Jaz pa naredim iz čokolade in kisle smetane. Mi je daleč najboljša. Pride lahka in lepo mazljiva. Torej stopiš čokolado in nato vanjo vmešaš (z žlico) kislo smetano. Razmerje je ena velika čokolada in en majhen lonček kisle smetane (morda malo več), kar je dovolj za eno torto.
Ni pa to tista trda glazura kot npr. pri Sacher torti. se jo pa da ob strani fino namazat

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čokoladna glazura
28.5.2010 9:41:50   
lonja
Jst pa maslo zamenjam s kokosovo maščobo, nobenih grudic in lepo mazljiva. Mnjami...user posted image .

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čokoladna glazura
28.5.2010 10:09:43   
noranate
v sparu se kupi gotova lešnikova al pa čokoladna glazura v vrečki, ki jo potopiš v vrelo vodo, mal počakaš, potem pa iztisenš iz vrečke kolikor rabiš. Ostalo ohladiš in shraniš v hladilniku za naslednjič. Odkar sem to najdla, je več ne delam doma.user posted image

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čokoladna glazura
28.5.2010 12:32:45   
Saša27
IZVIRNO SPOROČILO: lonja

Jst pa maslo zamenjam s kokosovo maščobo, nobenih grudic in lepo mazljiva. Mnjami...user posted image .


Jaz tudi user posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čokoladna glazura
2.6.2010 20:49:35   
bubu_bibi
IZVIRNO SPOROČILO: Saša27

IZVIRNO SPOROČILO: lonja

Jst pa maslo zamenjam s kokosovo maščobo, nobenih grudic in lepo mazljiva. Mnjami...user posted image .


Jaz tudi user posted image


kje pa dobita kokosovo maščobo? iščem in iščem... user posted image

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čokoladna glazura
2.6.2010 21:11:53   
baja*
kopiram link iz sosednje teme, če slučajno nisi videla...

http://www.mercator.si/_files/40177/cokoladne_glazure.pdf

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čokoladna glazura
2.6.2010 21:56:51   
Lejči
Spar

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čokoladna glazura
2.6.2010 22:01:05   
Sacherca
IZVIRNO SPOROČILO: bubu_bibi

IZVIRNO SPOROČILO: Saša27

IZVIRNO SPOROČILO: lonja

Jst pa maslo zamenjam s kokosovo maščobo, nobenih grudic in lepo mazljiva. Mnjami...user posted image .


Jaz tudi user posted image


kje pa dobita kokosovo maščobo? iščem in iščem... user posted image



kokosovo maslo imajo tako v Hoferju kot Mercatorju tudi

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čokoladna glazura
3.6.2010 8:56:13   
dana
Jaz dam pa 50:50 sladke smetane in čokolade. Smetano segrejem, ampak ne sme zavreti, potem pa noter nalomim čokolado. Glazura se lepo razmaže, pa tudi ko se shladi se lepo reže, se nič ne lomi.

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...
Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?