|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   supeRR mama
28.2.2010 17:50:20   
Anonimen
sem zdajle gledala oddajo na kanalu A, o vzgoji otrok...
tudi sama se vsak božji večer derem, da naj končno da pižamo gor, pa naj se že spoka spat, sicer bom dobila "cenzurirano besedo na RR". ampak, to kar je bilo pa tu prikazano, me je pa dejansko šokiralo. ob koncu oddaje sem šla do mojega sina, ga objela in poljubčkala in mu rekla, da sem prav vesela, da imam tako dobrega, pridnega, supeRR sina.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: supeRR mama
28.2.2010 17:58:41   
marjetica23
ja vem ja, če maš tako pokoro niti živet nemorišuser posted image hvala bogu, da zaenkrat še nimam otrok, ampak je več lepših trenutkov z otrokom, kot slabihuser posted image  sam morš ga že od začetka vzgajat, da je nežen pa pridenuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: supeRR mama
28.2.2010 18:00:59   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: marjetica23

ja vem ja, če maš tako pokoro niti živet nemorišuser posted image hvala bogu, da zaenkrat še nimam otrok, ampak je več lepših trenutkov z otrokom, kot slabihuser posted image  sam morš ga že od začetka vzgajat, da je nežen pa pridenuser posted image


zdaj tega ni bilo na Akanalu????

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: supeRR mama
28.2.2010 18:02:22   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica23

... sam morš ga že od začetka vzgajat, da je nežen pa pridenuser posted image


Se vidi, da še nimaš otrok.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: supeRR mama
28.2.2010 18:03:32   
marjetica23
ne to je blo na tv3..

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: supeRR mama
28.2.2010 18:04:18   
marjetica23

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: marjetica23

... sam morš ga že od začetka vzgajat, da je nežen pa pridenuser posted image


Se vidi, da še nimaš otrok.

ja vem lahko je govorituser posted image  

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: supeRR mama
28.2.2010 18:14:10   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: marjetica23

... sam morš ga že od začetka vzgajat, da je nežen pa pridenuser posted image


Se vidi, da še nimaš otrok.


user posted image user posted image  na daleč. brez daljnogledauser posted image user posted image

a je kje na netu ta oddaja?



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: supeRR mama
28.2.2010 18:28:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

a je kje na netu ta oddaja?




samo to sem našla. klikni na clip1 ali clip2

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: supeRR mama
28.2.2010 18:32:34   
rija
evo, na youtube jih je več

http://www.youtube.com/watch?v=Z7e6kWuMphQ

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: supeRR mama
28.2.2010 18:36:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

evo, na youtube jih je več

http://www.youtube.com/watch?v=Z7e6kWuMphQ


te so podobne, ja. te, katere sem pa jaz gledala, se morajo pa sami spopadat, brez "supernanny". v originalu se oddaja imenuje Driving Mum and Dad Mad

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: supeRR mama
28.2.2010 18:39:02   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica23

ja vem ja, če maš tako pokoro niti živet nemorišuser posted image hvala bogu, da zaenkrat še nimam otrok, ampak je več lepših trenutkov z otrokom, kot slabihuser posted image  sam morš ga že od začetka vzgajat, da je nežen pa pridenuser posted image


Nasvet meseca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: supeRR mama
28.2.2010 18:53:23   
Rožica I
Samo nekaj- noben otrok ob normalni, dosledni in kvalitetni vzgoji, ne more postat tak. Pa še zdaleč nisem supermama in nimam superpridnega in superubogljivega sina user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: supeRR mama
28.2.2010 18:57:52   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: rija

evo, na youtube jih je več

http://www.youtube.com/watch?v=Z7e6kWuMphQ


te so podobne, ja. te, katere sem pa jaz gledala, se morajo pa sami spopadat, brez "supernanny". v originalu se oddaja imenuje Driving Mum and Dad Mad



jojuser posted image user posted image user posted image  evo naše scene 5/9....danes, pred 2 dnevoma...zadnje časeuser posted image  

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: supeRR mama
28.2.2010 19:59:36   
Anonimen
hvala bogu, da zaenkrat še nimam otrok, ampak je več lepših trenutkov z otrokom, kot slabih sam morš ga že od začetka vzgajat, da je nežen pa priden


se strinjam, da se lepši trenutki bolj vtisnejo v spomin in izbrišejo tiste bolj težavne dni.
sicer oddaje nisem gledala, a si predstavljam, kakšni so bili predstavljeni otroci... tisti najbolj vražji, ne?

ampak, se moram malo spotaknit ob to, da še nimaš otrok_in da si za to hvaležna... meni je včasih izredno težko vzgajati pa načeloma veljam za milo in ljubeznivo osebo. otroci zelo zelo radi preikušajo meje.
no, pa vidim, da so se tudi ostale spotaknile_user posted image

sicer mi zadnje čase hodi stavek pred oči: "otroci si želijo biti dobri, če le to znajo" torej jih naučimo.

(odgovor članu marjetica23)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: supeRR mama
28.2.2010 20:37:57   
Moyca_
ravno poslušam našo malo, ko ju ati spravlja spat. Mali gre v posteljo, ona: Ti pa nehaj ati, ti nisi glavni, jaz semuser posted image

Ampak vredu, jo nekako obvladujemo in se zavedamo da nas čaka še zelo težko delo.
Naša ima vse pogoje za enega hudičeka, ampak se strinjam s predhodnico, v veliki meri so krivi starši. Ja imaš težavnega otroka,.... ampak ene družine, ki sem jih gledala, toliko kletvic, pa otrokom "bitch", pa same sočne in kričijo,... Ni se kaj za čudit

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: supeRR mama
28.2.2010 21:02:49   
sanasan
Ti pa nehaj ati, ti nisi glavni, jaz sem

pri nas je pa zadnje čase izredno popularno pri naši 5letnici....'mami, v moji sobi jaz odločam, jaz sem glavna, ne ti!' ....'mami, ne more biti vedno po tvoje, tudi jaz moram odločat in me moraš ti poslušat'....ampak je sedaj angelček v primerjavi, ko je imela 18 mesecevuser posted image
je treba najti prave prijeme za vsakega otroka....npr.doma, v vrtcu, na dejavnostih, zunaj je angelček...pri mojih pa pogosto pravi tiran....ker ve, da si lahko to privoščiuser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: supeRR mama
28.2.2010 21:08:05   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

Ti pa nehaj ati, ti nisi glavni, jaz sem

pri nas je pa zadnje čase izredno popularno pri naši 5letnici....'mami, v moji sobi jaz odločam, jaz sem glavna, ne ti!' ....'mami, ne more biti vedno po tvoje, tudi jaz moram odločat in me moraš ti poslušat'....ampak je sedaj angelček v primerjavi, ko je imela 18 mesecevuser posted image
je treba najti prave prijeme za vsakega otroka....npr.doma, v vrtcu, na dejavnostih, zunaj je angelček...pri mojih pa pogosto pravi tiran....ker ve, da si lahko to privoščiuser posted image

ja se strinjam, otroci točno vedo pri komu lahko do katere mere

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: supeRR mama
28.2.2010 22:30:32   
Anonimen
zdajle je na kanaluA ena takšna oddajauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: supeRR mama
28.2.2010 23:35:42   
živa
Zvečer sva z možem gledala eno oddajo na Kanalu A (v smilsu starševske resnice ali nekaj takega) in tudi nisva mogla verjeti. Otroci so bili čisto povprečni, kot sem jaz gledala, ena mama v trgovini sicer ni obvladala situacije, sicer pa so otroci, kot sem že rekla, počeli stvari, kot jih večina otrok. Midva sva bila najbolj presenečena nad tem, kako so starši jamrali, razlagali, kako je hudo z otroki, kako se ne razumejo med seboj (mož in žena), kako pogrešajo življenje brez otrok ipd.

In vse to na n-to potenco.

Ok, saj sem jaz tudi čisto blažena, če ju kak dan počuvajo babice, ampak mi je pa tudi hitro dolgčas po njima. In nikoli se mi ne zdi, da je bilo življenje brez otrok boljše od življenja z otroki, kot je izpadlo iz pogovorov v tej oddaji.

Je pa res, da sem jo gledala bolj po odlomkih.

LP,

živa 

< Sporočilo je popravil živa -- 28.2.2010 23:37:15 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: supeRR mama
28.2.2010 23:40:18   
Anonimen
živa, si konec ujela? se mi zdi, da je lepo zaokrožil oddajo.

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: supeRR mama
28.2.2010 23:52:11   
živa
Ne, nisem - zato pa sem rekla, da sem gledala bolj po odlomkih ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: supeRR mama
1.3.2010 7:17:32   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: živa

Zvečer sva z možem gledala eno oddajo na Kanalu A (v smilsu starševske resnice ali nekaj takega) in tudi nisva mogla verjeti. Otroci so bili čisto povprečni, kot sem jaz gledala, ena mama v trgovini sicer ni obvladala situacije, sicer pa so otroci, kot sem že rekla, počeli stvari, kot jih večina otrok. Midva sva bila najbolj presenečena nad tem, kako so starši jamrali, razlagali, kako je hudo z otroki, kako se ne razumejo med seboj (mož in žena), kako pogrešajo življenje brez otrok ipd.

In vse to na n-to potenco.



groooooooooozno
teh oddaj ne morem gledat. Sem jih nekaj časa poskusila, ampak bi tem materam najraje primazala focn. Otroci so si prav bogi poleg njih. In ko slišim otroško cviljenje, aaaaajoj, preklopim program.
Tudi naša je imela pogoste izpade, ki smojih odpravili. Tu pa tam še poskusi, ampak dobro ve, ko mislim resno. Da bi ji pa takole pustila, da mi hodi po glavi, pa ni šans. Žalostno je to, da imajo ponavadi več otrok in nobenega reda. otroci zgledajo prav nesrečno, dokler ne vstopi varuška in celo družino usmeri na pravo pot.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: supeRR mama
1.3.2010 8:25:57   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: živa

Zvečer sva z možem gledala eno oddajo na Kanalu A (v smilsu starševske resnice ali nekaj takega) in tudi nisva mogla verjeti. Otroci so bili čisto povprečni, kot sem jaz gledala, ena mama v trgovini sicer ni obvladala situacije, sicer pa so otroci, kot sem že rekla, počeli stvari, kot jih večina otrok. Midva sva bila najbolj presenečena nad tem, kako so starši jamrali, razlagali, kako je hudo z otroki, kako se ne razumejo med seboj (mož in žena), kako pogrešajo življenje brez otrok ipd.

In vse to na n-to potenco.



groooooooooozno
teh oddaj ne morem gledat. Sem jih nekaj časa poskusila, ampak bi tem materam najraje primazala focn. Otroci so si prav bogi poleg njih. In ko slišim otroško cviljenje, aaaaajoj, preklopim program.
Tudi naša je imela pogoste izpade, ki smojih odpravili. Tu pa tam še poskusi, ampak dobro ve, ko mislim resno. Da bi ji pa takole pustila, da mi hodi po glavi, pa ni šans. Žalostno je to, da imajo ponavadi več otrok in nobenega reda. otroci zgledajo prav nesrečno, dokler ne vstopi varuška in celo družino usmeri na pravo pot.


točno tako, v večini primerov rabijo starši vzgojo ne pa otrociuser posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: supeRR mama
1.3.2010 9:33:12   
Anonimen
v tej oddaji zvečer je bilo pravzaprav bolj govora o tem, kako se življenje spremeni s prihodom otroka in ne toliko o sami vzgoji otrok.
je pa v tem času, ko imajo posamezniki dobro razvit osebni potencial težko vse zavreči in se kar naenkrat podrediti samo malemu bitjecu... to je proces.

na koncu so vsi starši "priznali", da jih ne bi zamenjali oz. popokali nazaj od koder so prišli...
menim, da je bilo zelo realistično prikazano.

glede vzgoje otrok pa: niso vsi dobri vzgojitelji kot tudi niso vsi dobri zdravilci ali trgovci... vsak ima svoj talent_ otroka v današnjih časih ni lahko vzgojiti, ker mu moraš dati ogromno, zahteva pa še več! in potem vsem postaviti mejo in ga ne zatreti... ogromno knjig je napisanih, resnica pa je nekje vmes... med vrsticami.

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?