|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vaše mnenje,izkušnje
26.4.2010 18:54:33   
dalin
nekako sem se odločila da bom nehala kaditiuser posted image .upam,da mi rata.danes ga še nisem prižgala.kakšne imate kaj izkušnje,predvsem,tiste ki ste nehale kaditi.ste se zredile,kako ste premagovele željo da niste šle še enega prižgate?no,jaz jo danes tako,da za vsako ko me prime kakšen jabolk ali pa hruško pojemuser posted image ,pa tudi že ene tri jogurte sem zmazala.
cel dopoldne sem v službi poslušala da bom namesto cigareta samo po hrani posegala in da bom kmalu takšna kot balonuser posted image user posted image .sicer ena sodelavka je nehala pred meseci kaditi pa se je res zredila za 8 kg,ampak njej je nadomestilo čokolada.jaz zaenkrat z jabolki premagujem željo.trmasta sem toliko in vem da bom vztrajala,dokler me čisto ne mine.
odločila sem se tudi da bom vsak dan,namesto da bi eno škatlico cigaret kupila,dala 2,50€ na stran,s tem denarjem pa si bom potem nekaj kupila,če ne sebi pa otrokom.edino kg me malo skrbijouser posted image ,pa vseeno ne mislim popustiti.

torej.....razpišite seuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
26.4.2010 19:28:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dalin)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vaše mnenje,izkušnje
26.4.2010 19:40:16   
Anonimen
Babi je zamenjala cigarete za bobi palčke in se je ful zredila ... moj oči je dal pa vedno čigumi v usta, ko se mu je cigaret zaluštalo pa s seboj je skos eno žogico nosil, da je roke zaposlil in se ni nič zredil user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vaše mnenje,izkušnje
26.4.2010 19:42:10   
TomTaylor
Jz imam pa kontra problem. Kadit bi začela.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vaše mnenje,izkušnje
26.4.2010 19:44:38   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Kadit bi začela.

Zakaj pa?

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vaše mnenje,izkušnje
26.4.2010 19:50:44   
Ajda A
jaz sem po 8,5 letih nehala kaditi (1-2 škatli Marlboro light na dan), in se nisem zredila popolnoma nič.Sem pa istočasno začela športat ker sem se odločila bolj zdravo živeti in je šlo brez problema, tako da kar pogumno.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vaše mnenje,izkušnje
26.4.2010 19:51:37   
Ajda A
Sem pozabila napisat da če 7 let ne kadim:)

(odgovor članu Ajda A)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vaše mnenje,izkušnje
26.4.2010 20:50:25   
Pia73
Jaz sem se vedno zeeelooo zredila. Sem bila obakrat noseča. user posted image

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vaše mnenje,izkušnje
26.4.2010 21:03:52   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Kadit bi začela.

Zakaj pa?


Ne vem, kar bi. Dišat so mi začeleuser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vaše mnenje,izkušnje
26.4.2010 21:26:04   
buči
uf, srečno, pogumna si! Cigareti so edina zadeva, ki je v naši hiši samo moja! To je edini čas, ki si ga lahko vzamem samo zase. Tistih nekaj minut ne dam stran! te pa moralno podpiram! če ti je kaj lažje ... user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vaše mnenje,izkušnje
26.4.2010 21:27:00   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Kadit bi začela.

Zakaj pa?

Ne vem, kar bi. Dišat so mi začeleuser posted image

Kupi si vanilijeve in jih vohaj. Za začetek. user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vaše mnenje,izkušnje
26.4.2010 21:59:46   
xoxox
Ma samo odločit se moraš in razčistit sama s sabo, da ti ne bo prav nič manjkalo. Veseliti se moraš vsakega dneva (ure, minute, sekunde..) brez cigarete. To naj ti bo motivacija. Dober in najbolj zdrav nadomestek cigarete je šport. Ko ti začnejo neumnosti o tem kako bi enega prižgala hoditi po glavi, naredi par trebušnjakov. Veš kako se boš super počutila. No če pa nimaš vedno časa za to pa pomaga voda. Jaz sem na začetku  non stop flaško z vodo nosila s sabo. In ko te prime narediš en požirek. Jaz sem kadila več kot 10 let. In to 2 škatli na dan. Kot sem že prej rekla. Odloči se in razčisti sama s sabo, da je ta tvoja odločitev samo odločitev na bolje in ti nič ne manjkajo cigareti. Meni je bilo prve tri dni najtežje. Ves čas sem se borila sama s sabo. Potem je pa z vsakim dnem lažje. Po enem mesecu sem že skoraj pozabila, da sem kadila. Sedaj imam pa občutek, da nisem nikoli sploh kadila. user posted image Tako kot si se matrala, da si začela tako se boš matrala, da boš nehala. In če realno pogledaš, da si se zelo hitro navadila boš z enako lahkoto odnehala. Uživaj v svežem zraku. Če imaš pa še kakšno vprašanje pa kar vprašaj. Ti bom z veseljem pomagala. Sem se pa razpisala. user posted image

_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vaše mnenje,izkušnje
27.4.2010 8:39:37   
Urska09
Prvič sem nehala z lahkoto...in po 7 mes. začela spet kaditi. Potem sem doooolga leta kadila. Tudi po 1 škatlo na dan. Pred dobrimi 3 leti pa spet nehasla. Tokrat je bilo izjemno težko. Še po 6 mes. bi eno prižgala. Potem pa se je počasi umirilo. Zredila se nisem nič, ker nisem cigaret nadomestila s hrano. Začela sem športat in ful pazit na zdravo prehrano.

Moram pa priznati, da sem ter tja v družbi tudi kakšnega prižgem. Ampak to je res izjemno redko. Par na leto.

Pogumno! user posted image Boš videla, kako boš ponosna nase. Vsak dan, ko boš brez cigarete.

(odgovor članu dalin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?