|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Komu še lahko zaupamo!
12.2.2011 0:06:59   
mala kepica
Pozdravljeni!

Mislim da naslov pove vse.
Z možem preko zavarovalnice ******,varčujeva za otroke in sicer za štipendijo,sama pa varčujem še za pokojnino
vse na dolgi rok.
Pa sva  začela razmišljati ,da bi sve to prekinila vidim da ljudje nimajo več zaupanja, ne verjamejo več prekinjajo pogodbe in jemljejo denar nazaj s polic, še plačo dvignejo takoj ko je plača itd....user posted image

Pa me zanima komu še  res lahko verjamemo  dandanes ko gre država da ne rečem kam... da bomo ta privarčevani denar
dobili čez toliko let nazaj, če ne bo že vse skupaj prej propadlouser posted image
Ali vi verjamete in zaupate ali varčujeteuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Komu še lahko zaupamo!
12.2.2011 8:02:05   
polho3006
IZVIRNO SPOROČILO: mala kepica

Ali vi verjamete in zaupate ali varčujeteuser posted image



Ne!!!! Ke nočem da se lenuhi mastijo z mojim denarjem. In niti malo ne verjamem da boste ta denar ki ga sedaj vlagate, si trgate od ust, kdaj videli, ker ko pes požre klobaso....nobeden je še ni vrnil tako da...

(odgovor članu mala kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Komu še lahko zaupamo!
12.2.2011 8:34:14   
madona77
Saj kmalu ne bomo imeli kaj varčevat. Ne, ne verjamem nikomur, sploh v teh časih ne.
Dvomim, da bomo kdaj videli denar, ki ga nalagamo za otroke, starost, pokojnino......

(odgovor članu mala kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Komu še lahko zaupamo!
12.2.2011 9:03:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mala kepica

Ali vi verjamete in zaupate ali varčujeteuser posted image



Seveda - delo in varčevanje sta se na dolgi rok vedno izšla.
Če gledaš v perspektivi leta, dveh - napačna perspektiva za dolgoročne naložbe.

(odgovor članu mala kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Komu še lahko zaupamo!
12.2.2011 10:40:47   
bubal
IZVIRNO SPOROČILO: mala kepica

Ali vi verjamete in zaupate ali varčujeteuser posted image



Ne, ne zaupamo in tudi ne verjamem, da bi kdaj videla tisti dnar...mi smo že kaki 2 let nazaj vse ven pobral. Mislim, da edina naložba ki je še verodostojna je zlato - vsaj trenutno. Ali pa štunf user posted image , tko k naše prababice...vračamo se nazaj. In zemlja bo naše bogastvo user posted image .

(odgovor članu mala kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Komu še lahko zaupamo!
12.2.2011 10:57:46   
zmajaz
Mi imamo cel kup teh polic in varčevanj in zaenkrat jih nimamo nobenega namena prekinit.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu mala kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Komu še lahko zaupamo!
12.2.2011 11:30:52   
Spark
Jaz še nisem nič prekinila, razmišljam pa da bi prekinila neko pokojninsko varčevanje, ker se mi zdi en tak nateg. Skratka vsi pristavijo svoj lonček zraven.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Komu še lahko zaupamo!
12.2.2011 13:27:36   
branka81
Tudi moj mož varčuje za penzijo preko službe in zdaj,ko je minilo 10 let razmišlja da bi denar dvignil in ga dal raje na račun od hčerkice na vezano vlogo,tko vsaj vemo,da bomo denar lahko dvignili.
Vsi kradejo kokr lahko,tko da se ne splača več nikjer varčevat za penzijo,najboljši je še domači šparovček user posted image

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Komu še lahko zaupamo!
12.2.2011 13:50:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bubal

Mislim, da edina naložba ki je še verodostojna je zlato - vsaj trenutno. Ali pa štunf user posted image , tko k naše prababice...vračamo se nazaj. In zemlja bo naše bogastvo user posted image .



Zgolj in samo trenutno. O naložbah se razmišlja na dolgi rok.
Nekaj desetletna realna donosnost zlata je 0,2%, gotovine - (minus) 5%, zemlja pa ohranja svojo vrednost.

(odgovor članu bubal)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Komu še lahko zaupamo!
12.2.2011 13:58:25   
liliana
Ali vi verjamete in zaupate ali varčujete


Normalno, da varčujem......za pokojnino mi firma plačuje, za hčerko pa plačujem.....poznam že kar nekaj ljudi, ki so prav tako vplačevali otrokom "štipendije" in jih zdaj ti otroci že nekaj let prejemajo.....

To, kar se pa sedaj dogaja z dvigovanjem iz 2. pokojninskega stebra..... pa se ne gre za nezaupanje ampak zato, da je delodajalec (JU) zaposlenim 10 let vplačeval premije in zdaj po 10 letih lahko to dvignejo......in tudi, če ob dvigu plačajo 42 % davek imajo občutek, da se jim to splača, ker dobijo nek keš, ker itak sami niso vplačevali ampak je nekdo drug plačeval za njih.....če bi premije plačevali sami, bi pa pošteno razmislili, če bi plačali toliko davka ob predčasnem dvigu......

(odgovor članu mala kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Komu še lahko zaupamo!
12.2.2011 14:11:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

To, kar se pa sedaj dogaja z dvigovanjem iz 2. pokojninskega stebra..... pa se ne gre za nezaupanje ampak zato, da je delodajalec (JU) zaposlenim 10 let vplačeval premije in zdaj po 10 letih lahko to dvignejo......


2. steber je zasnovan na napanih predpostavkah - gre za skoraj umetno tvorbo in samo faktor sreče ga lahko na dolgi rok naredi finančno zanimivega.

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Komu še lahko zaupamo!
12.2.2011 18:55:48   
liliana
Ja, saj niti v I. steber ni zaupanja.....kaj šele v II......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Komu še lahko zaupamo!
13.2.2011 7:25:39   
mighi
Komu še lahko zaupamo-samo sebi. Ok mogoče še partnerju, ampak še to statistično v vedno večjem % lahko vodi v razočaranje. Kar pa se zavarovanj tiče in naložb, mi jih imamo- z ženo vsak za pokojnino in za otroka za šolanje (ali "doto" ko dopolnijo 18 let).
Prekinjanje zavarovanj je ponavadi drago, in mislim, da so zavarovalnice kratkoročno kar vesele, ko kdo prekine polico (npr. mislim da za Naložbena zavarovanja pri naši največji zavarovalnici za prekinitev pred tremi leti, zavarovalnica zadrži celotna vplačila!!!)...vsekakor ne prekinjat pred 10-leti, če ni nujno seveda (davek na zavarovalne posle se po tem ne plača).

Inflacija (realna je večja od 5%), papca pa vse naložbe...zlato in delnice lahko tudi padejo, depoziti ne pokrivajo niti inflacije...razpršite premoženje (ne nosite vseh jajc v isti košari).

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?