|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avgustke 2010
1.12.2009 21:02:33   
arruba
Živjo,

sem še čist nova med vami, s pravkar ugotovljeno user posted image  in (doma) zračunanim PDP okrog 15. avgusta 2010..saj sva planirala, pa me je vseeno čist iztirilo..k sreči mi ni PRAV NIČ slabo..zdaj pa že komaj čakam, da kaj trebušček zraste user posted image

Avgustke, na plan!!



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avgustke 2010
2.12.2009 9:53:10   
Mateja4
joooooj kako čas beži, kar ne morem verjet da je že leto okoli

Vsem avgustovkam želim prelepo nosečnost in zdrave otročkeuser posted image


AVGUSTOVKA 2009



(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avgustke 2010
2.12.2009 10:33:27   
hel32
Še ena ki je imela rok avgusta, pa rodila septembra, madonca, ko čes beži, počasi bo eno leto, odkar sem zagledala 2. +
na testu, zdaj pa že zraven mene aja malo bitjece.
Počasi bomo na 3.+ začeli delat!

Lepo nosečnost, brez zapletov in težav vsem AVGUSTOVKAM 2010!!!!!!!!

AVGUSTOVKA 2009

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu Mateja4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avgustke 2010
2.12.2009 11:02:37   
vitabella
evo še ena avgustovka 09!

vsem avgustovkam želim lepo in nepozabno nosečnost, meni je bilo tako lepo, da bomo v kratkem spet pričeli na enem + delat! uživajte vsako minutko posebej, slabosti niso niti približno tako grozne kot se zdijo, pozabljene so takoj ko minejo, porod pa tako ali tako!

vas bom pa še kaj spremljala, da malo podoživim, pa verjetno ne bom edina user posted image user posted image !


lepo se mejte pa fajn čvekajte!

(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avgustke 2010
2.12.2009 13:24:16   
mateja30
No tudi midva sva včeraj zagledala user posted image ! Po mojih izračunih naj bi bil rok 13.8.2010. Upam da se sedaj obdrži kajti za mano je že en ss. Doma pa imamo že enega navihanega 5 letnika.

(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avgustke 2010
2.12.2009 19:17:43   
arruba
Hvala vsem za lepe želje, upam da bo vse super tudi pri meni.
Zdaj čakam na prvi pregled - upam, da se bo že slišal srček pa da najino pikico prvič zagledava user posted image

(odgovor članu mateja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avgustke 2010
2.12.2009 21:47:06   
Anonimen

Pozdrav vsem user posted image avgustovkam 2010! Tudi sama sodim zraven. Da bo le vse dobro in po sreči! Lepih user posted image vsem!

Sem že nekaj dni kukala sem, če se je katera srečka nosečka že opogumila in začela to temo. Danes pa z velikim veseljem opazim, da je tema že odprta in se tudi kar prijavim zraven. Čeprav je še malo hitro - bi bilo dobro počakati najprej na prvi pregled.........

Moj PDP naj bi bil 3. avgust 2010, bo pa to naše tretje sončece......

Lp, user posted image




(odgovor članu arruba)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avgustke 2010
3.12.2009 7:35:05   
Anonimen
Dobro jutro nosečke user posted image

Končno se je tema odprla in lahko čvekamo user posted image
Moj PDP naj bi bil 1.8., čeprav mislim, da bo lahko tudi malce kasneje, zaradi nerednih M. Prvi pregled imam 17.12.
To je moja druga nosečnost, doma imam že enega falotka starega skoraj 17 m.

Do pregleda bom anonimna.

LPuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avgustke 2010
3.12.2009 14:53:08   
Anonimen
Se vam pridružim še jaz, bom še malo anonimna tudi jaz...user posted image

Predvideni pdp je 13.8., prvi pregled imam 5.1.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avgustke 2010
3.12.2009 20:39:00   
Anonimen
Pozdravcek!

Upam da se vam kmalu pridruzim tudi jaz,danes sem nardila test,sicer endan pred predvbideno user posted image in sem imela zelo rahlo crticouser posted image (delala sem baby check mini)...sedaj sem kupila first sing kaseto in pise da pokaze ze zgodaj ugotovljeno nosecnost...po mojih izracunih bi naj bil PD 13.8.2010...vam sporocim do takrat pa ostanem anonimna...vceraj in danes sem imela rahel rjav izcedek...mogoce pa bo le uspelo..sedaj ze dajem tretji krog skozi in to bi bil moj prvi user posted image ....DRZTE PESTIuser posted image

Vsem zelim lepo nosecnost in uzivajte100/h...user posted image mesecev hiter mineuser posted image

ANONIMNA T

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avgustke 2010
3.12.2009 21:44:18   
K_a_t_j_a
Lepo in nepozabno nosečnost vam želi avgustovka 2008! user posted image

Pri meni je danes točno 2 leti, odkar sem zagledala +. Zdaj me pa že razveseljuje doma najin 16-mesečnik Jan.


< Sporočilo je popravil K_a_t_j_a -- 3.12.2009 21:46:17 >


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avgustke 2010
4.12.2009 11:36:22   
Anonimen
Pozdravljene!

Sporociti vam moram da nebom med vami avgustovke,ker je test danes pokazal negativno...user posted image user posted image user posted image Gremo novim zmagam naproti in upamo da v 4 krogu pa uspeuser posted image user posted image user posted image ...Lepo nosecnost vam zelim...

ANONIMNA T

(odgovor članu K_a_t_j_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avgustke 2010
4.12.2009 12:00:35   
Anonimen
Anonimna, žal mi je, upam da vama kmalu uspe zagledat magičen plusek user posted image user posted image user posted image

LP user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avgustke 2010
4.12.2009 12:37:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Gremo novim zmagam naproti in upamo da v 4 krogu pa uspeuser posted image user posted image user posted image ...Lepo nosecnost vam zelim...

ANONIMNA T



pa sej 4.krog ni veliko... zdrav par ima na mesec oziroma v enem ciklusu 25 % možnosti da zanosi...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Avgustke 2010
4.12.2009 19:11:43   
biba77
Ojla,
nisem vas prej opazila, ker prebolevam gripo.
Mislim, da bo PDP 3.8. - čakam še potrditev od G.
Sicer imam 14.12. UZ v okviru postopka OBMP, pa bomo videli, ali je vse OK (upam, da ne bo zaradi gripe oz. vročine kaj narobe).
Lp in se beremo,
biba77
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Avgustke 2010
5.12.2009 10:10:57   
spacebaby
Pozdravljene!
Se še jaz prijavim tukaj! Zdaj sem v 6. tednu, PDP pa sem doma izračunala, da pride na 1.8. Prvi pregled imam šele v začetku januarja, ampak bom poskusila malo stišati prej, saj me je prejšnji teden zelo prestrašil rjavkast izcedek, ki je trajal en dan. Sedaj pa čakam, da bo v našem ZD končno začela delati moja G. Sem že zadnjič prav panično klicala na dežurno v sosednjem večjem mestu, pa so mi samo rekli naj ne paničarim, počivam in počakam na mojo G.
Tako da držite pesti....

Lep dan vsem nosečkam!

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Avgustke 2010
5.12.2009 10:36:49   
Anonimen
Spacebaby, tudi sama sem imela v prvi nosečnosti rjav izcedek in je bilo vse ok. Sam pa ej, imaš pa nekam full pozno prvi pregled user posted image

(odgovor članu spacebaby)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Avgustke 2010
5.12.2009 13:14:00   
arruba
ooooo koliko se nas je že nabralo user posted image
vidim, da bo drugo leto polno malih levčkov user posted image

a mislite, da je dober znak, če mi zaenkrat še ni nič slabo - a to pomeni, da mi sploh ne bo, ali pa se še prezgodaj veselim in me lahko še doleti? Vsem mojim prijateljicam je bilo namreč ful slabo že od tretjega - četrtega tedna naprej, jaz se pa še vedno super počutim???


(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Avgustke 2010
5.12.2009 13:23:45   
danana
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_j_a

Lepo in nepozabno nosečnost vam želi avgustovka 2008! user posted image

Pri meni je danes točno 2 leti, odkar sem zagledala +. Zdaj me pa že razveseljuje doma najin 16-mesečnik Jan.




Tudi pri meni je danes točno 2 leti od prvega + in prav danes je test tudi v drugo pokazal +.  Komaj čakam na prvi UZ, da se prepričam, da je vse ok.


(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Avgustke 2010
5.12.2009 13:40:15   
Anonimen
se ena bivsa augustovka 2009....
vsake tolko, bom pokukala na vaso temo in podozivljala trenutke izpred 1ega leta.
jooooj, kako se je leto hitro obrnilo!

vsem avgustovkam pa zelim lepo nosecnoat in cimmanj nosecniskih tegob!

danana, tebi pa posebej cestitke!user posted image

(odgovor članu danana)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Avgustke 2010
5.12.2009 15:49:58   
BarbiG
Pozdravček še z moje strani. Po mojih izračunih imam PDP 3.8.2010, vendar moram še počakat na pregled pri G-u. Sicer pa pričakujem tretjega otročka. Prvi UZ imam v okviru postopka umetne oploditve - tako kot Biba 16.12. in takrat bomo vedeli na čem smo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Avgustke 2010
5.12.2009 16:09:20   
eee35
Ej punce! Držite se in naj vas bo čim več! Za zdaj vidim, da nas je tukaj cel kup Avgustovk 2009, a že pogrešate user posted image ?user posted image .
Arruba: meni je bilo slabo mogoče 2x v celi nosečnosti, pa še to takrat, ko sem se preveč napokala s hrano, tako, da mogoče boš ti tudi imela takšno srečo! Je čist normalnouser posted image

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Avgustke 2010
5.12.2009 16:13:43   
Anonimen
eee, vcasih pa red pogresam moj busi!
sploh takrat, ko se pogledam v ogledalo in vse nek cudno visiuser posted image

(odgovor članu eee35)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Avgustke 2010
5.12.2009 18:46:03   
spacebaby
Oj, anonimna! Ja, tudi meni se je zdelo precej pozno za prvi pregled user posted image
Do takrat te res že preveč skrbi, pa polno enih dvomov.....
Drugače mi je bilo pa slabo samo prvi teden ali dva, potem sem pa začela lepo čez cel dan po malo jesti, pa je bilo boljše. Kaj drugega me pa ne muči, razen to da sem vsakih 5 minut na stranišču user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Avgustke 2010
5.12.2009 19:03:05   
Anonimen
Jaz se tudi dobro počutim, si ne predstavljam kako bi blo, če bi cel dan objemala s školjko user posted image . Že trkam user posted image
Edino špikanje me spominja, da sem noseča.

Bomo naredile kakšen seznamček? Ga je katera pripravljena prevzet? Jaz na žalost nimam časa.

Lp user posted image

(odgovor članu spacebaby)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?