|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi rojstni dan
25.4.2006 21:10:12   
Pingvinčica
Še slab mesec nas loči ko bo Tia praznovala 1.rojstni dan. Povabila bova samo prijatelje ki imajo majhne otroke, bolj feštica za take micene. Pa me zanima kako ste ve organizirale 1. rojstni dan. Kaj ste pripravile za jesti za otročke? Za odrasle bomo priredili piknik. Samo za male mi pa zmanjkuje idej. Kaj pa vabila? Imate kakšno dobro idejo. Pa kako ste kaj okrasile? Skratka čim več idej. Hvala 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvi rojstni dan
25.4.2006 21:19:32   
cmokec
Pri nas so bili za 1. rojstni dan samo odrasli in še to večinoma sorodniki. Jaz prisegam na kosilo in vedno manj na narezek. Tako jiih najbolj pocrtljaš, da jim ni treba kuhat. Ker potem se pa vsi tako radi izgovrjajo, da sem tolk pripravla, oni so pa še od kosila siti. Najbolj enostavno in praktično je, da pri mesarju naročiš (vsaj jaz delam tako) pečena rebra, ali odojka, sama pa narediš priloga, kar je zelo enostavno in ti ne vzame veliko časa. Jaz že dan prej nardim npr. kruhov cmok in ga nato samo skuham, s krompirjem itak nimaš dela, en dan prej lahko skuhaš govejo juho, potem ti pa samo še solate manjkajo. V eni uri imaš vse narejeno. S sladicami se nisem ukvarjala, ker je itak torta. kakšne dobre piškote sem kupila, še raje pa postregla s sadjem, sladoledom, kavico.

Prav krasili nismo nikoli, ker smo praznovali zunaj. Par balonov smo napihnili, pa kupili praznične lončke za sok (iz kartona), pa serviete z motivi za rojstni dan, za take krožnike iz kartona za torto. Sredi mize pa en lep šopek rož, da se ve, da ni navaden dan.

Pa lepo praznovanje. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvi rojstni dan
25.4.2006 21:21:42   
cmokec
Aja, za otroke: krompirček je že tudi zanje, malo zelenjavce še skuhaš in zabeliš, pa vsakemu spečeš eno kurjo nogico. Saj naši se je super zdelo, če je dobila svoj kos mesa, čeprav je pojedla samo dva mala koščka od dobljenega.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvi rojstni dan
25.4.2006 21:32:12   
tinatona
Hej!

Mi smo praznovali pred 14dnevi. Povabila sem pa sosedove in pa teto od malega. Jaz sem samo par balonov napihnila in jih nalepila na vrata in luči nad kuhinjo... Za pogostitev sem pa kupila od Pečjaka mini žepke z nadevom pizze, pa pijačo smo imeli in torto...  Narezki sosedovim otrokom namreč niso preveč povšeči. Je bilo prav fino. Jaz sem imela en, dva, tri vse pripravljeno; gostje pa vsi zadovoljni, saj sem se lahko njim posvetila.

LP

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvi rojstni dan
26.4.2006 8:30:51   
Anonimen
Mi smo meli pa kar halo Tivoli v najemu.. user posted image

(odgovor članu tinatona)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?