|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: začasna preselitev romov v postojno
5.11.2006 17:39:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Kdo ti kaj hoče in kdo te napada?
Na moje vprašanje oz. prošnjo nisi odgovorila. Ker ne zmoreš, verjetno.
Kar naprej goniš svoje.


In zato grem. Pljuvat čez balkon in si vrtat po nosu, dokler je še dan.user posted image



Tu je govorila karmy
Se opravičujem za to nivess.

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: začasna preselitev romov v postojno
5.11.2006 17:52:00   
žužu
user posted image user posted image user posted image user posted image

glede na to dogajanje tuki, morda so pa cigani ogroženi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: začasna preselitev romov v postojno
5.11.2006 18:00:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nati

IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Kdo ti kaj hoče in kdo te napada?
Na moje vprašanje oz. prošnjo nisi odgovorila. Ker ne zmoreš, verjetno.
Kar naprej goniš svoje.


In zato grem. Pljuvat čez balkon in si vrtat po nosu, dokler je še dan.user posted image



Tu je govorila karmy
Se opravičujem za to nivess.



Hvalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Začasna preselitev Romov v Postojno
5.11.2006 18:04:19   
žužu
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

maja30, žužu je mal nestrpna do drugih plemen, ampak zato pa še vedno rada je pasulj. predpostavljam, da ji gredo tut kaki ćevapi, pljeske al pa ciganski golaž u slast. samo, dragi moji, če ne bi bilo mešanja kultur, bi bilo malo dolgočasno. bi jedli sam apfel strudel, kartofel in sauer kraut - same pristne Slovenske jediuser posted image  če se omejimo na kulinariko, ker je glih čas kosila.


najboljše čevapčiče sem jedla v ljubljani. prave bosanske čevapčiče. ma, takšnih ne naredi noben slovenc. priporočam.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: začasna preselitev romov v postojno
5.11.2006 18:06:06   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: nati

Barbs, a te hormoni dajejo, da ne daš mira?


A se spet vtikaš vame?user posted image  A moji hormoni te dajejo...hm.... no ja, lepo.
Zgleda, da sem ti ful všeč.
Nikoli se ne spuščam v debate s tabo, ti pa prav iščeš. BTW, zakaj pa ti ne daš mir?user posted image

Potem boš pa spet objavljala zasebna sporočila. Ki jih, seveda, ne bo več.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: začasna preselitev romov v postojno
5.11.2006 18:14:17   
Anonimen
In konec pravljice.......

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: začasna preselitev romov v postojno
5.11.2006 19:14:07   
Anonimen
Nekaj me zanima. A katera ve?
Kao obstaja nek zakon, ne dolgo sprejet. Lastniki stanovanj v večstanovanjski zgradbi imajo kao pravico, da prisilno izselijo tistega, ki jim kajpavem, povzroča škodo ali ogroža okolico, ...

Zdaj, če to primerjam z ljudmi v Ambrusu, potem jim dajem še kako prav. No, tudi sicer sem jaz na njihovi strani, a o tem ne bom razpravljala. Je bilo že preveč napisanega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: začasna preselitev romov v postojno
5.11.2006 19:26:42   
Anonimen
Obstaja, sam je še vedno en podzakon, ki ščiti starostnike, invalide, nosečnice....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: začasna preselitev romov v postojno
5.11.2006 19:52:23   
Primoza
Stanovanjski zakon. Seveda opredeljuje natančno proceduro, vključno z opominom pred vložitvijo izključitvene tožbe, potem izključitveno tožbo, pa sodišče melje pa melje.

Če bi bili Romski objekti opredeljeni kot večstanovanjski objekt (npr. skupek barak) bi lahko skladno s Stanovanjskim zakonom ostali Romi izločili po tej proceduri motečega prebivalca naseljauser posted image .

Tukaj bi lahko dosegli le kako razlastitev preštudirajte malo sodno prakso, če se vam ljubi:

http://www.sodnapraksa.si/default.asp?k=doc_content&baza=IESP&oid=3773&highlight=razlastitev 



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: začasna preselitev romov v postojno
5.11.2006 23:28:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Primoza, kaj meni koristijo vsi možni linki pa publikacije, pa nevemžekaj, če pa z lastnega balkona vidim, kako ujame policist bližajoči se avto na radar, spusti loparček, ko pa v avtu zagleda Cigane se obrne stran. Ne vem, pridi, pa si poglej stvari od blizu, ne verjemi le statistikam.


Mislim, pa looba dusha, ti pa bose klatiš! Da bi vsaj imel eno tehtno utemeljitev tvojega "videnja", ne pa samo (neutemeljene) domneve.....ej...a si mogoče tudi slišal kaj sta se policist in cigan pogovarjala? Mogoče je pa cigan le imel registriran avto in prometno dovoljenje in mogoče je bil v tistih 10% kar se še tolerira pri prekoračitvi hitrosti?! Mogoče mu je pa vendarle izročil plačilni nalog?! Če pa smo že pri tem: tudi mene je že ustavil policist zaradi prekoračitve hitrosti, pa sem jo (na srečo) odnesla samo z opozorilom! Včasih samo opozorilo bolj zaleže kot kazen! In četudi je enega cigana pač izpustil, a če bi pa tebe, se pa ne bi pritoževal kajne?!
Socialna pomoč ni visoka. Socialna pomoč je enaka za vsakega. Če je zate okoli 40.000 sit visok znesek.....hmmm....ne vem....jz bi s tem denarjem težko preživela 3 člansko družino...

Statistika in publikacije so pa vendarle nečemu namenjene. Ne bi škodovalo, če vsaj malo pokukaš vanje. ...Seveda! Pozabila sem! Kaj bodo tebi publikacije in statistika! Tebe to enostavno ne zanima....


(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: začasna preselitev romov v postojno
5.11.2006 23:34:32   
Anonimen
Tiste kokoške tukaj user posted image , ki se nikakor ne morte zmenit katera je bolj v PMS-ju kot druga, pejte prosim že na privat, ker tole kar se greste  že zdaleč presega debato o preseljenih romih user posted image

Ali še bolje; nehajte se že kregat, prerekat, zmerjat (ali kakorkoli boste že poimenovale tole vašo interno debato)....danes je polna luna. Babe!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: začasna preselitev romov v postojno
5.11.2006 23:37:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: primoza

Stanovanjski zakon. Seveda opredeljuje natančno proceduro, vključno z opominom pred vložitvijo izključitvene tožbe, potem izključitveno tožbo, pa sodišče melje pa melje.

Če bi bili Romski objekti opredeljeni kot večstanovanjski objekt (npr. skupek barak) bi lahko skladno s Stanovanjskim zakonom ostali Romi izločili po tej proceduri motečega prebivalca naseljauser posted image .

Tukaj bi lahko dosegli le kako razlastitev preštudirajte malo sodno prakso, če se vam ljubi:

http://www.sodnapraksa.si/default.asp?k=doc_content&baza=IESP&oid=3773&highlight=razlastitev 





Primoza, a še ne veš, da je tele publikacije čist tu mač, da bi jo nekateri lahko prebavili? user posted image

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: začasna preselitev romov v postojno
6.11.2006 7:47:27   
kalbo
Caffe, daj no. Meni je jasno, da je tvoj policaj. Sam tko daleč ti pa res ni treba it. Pridi za eno leto malo k nam, pa boš na lastne oči videla, kaj se dogaja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: začasna preselitev romov v postojno
6.11.2006 18:21:01   
CUKRČEK
Za vse zagovornike ciganov: LAHKO JE S TUJIM ****EM PO KOPRIVAH TOLČI.




_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: začasna preselitev romov v postojno
6.11.2006 18:37:04   
Primoza
Za vse zagovornike ciganov: LAHKO JE S TUJIM ****EM PO KOPRIVAH TOLČI.


Nimam izkušenjuser posted image .  Bo že držalo.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: začasna preselitev romov v postojno
8.11.2006 7:23:27   
srki
Ah, nisem vseh odgovorov brala, nekateri so mi prav všeč in prav duhoviti so.

Jaz bi samo rekla, da so dobri in slabi Romi, tako kot mi, dragi Slovenci in Slovenke. In eni se hočejo prilagajat, drugi ne. Eni hočejo delat, drugi ne, eni kradejo, drugi ne, tako kot nakateri naši ljubi državljani-Slovenci, a ne?

Se mi pa res zdi butasto, da za njih ne obstaja noben zakon. In se strinjam s Kalbom, ko je pisal o tisti zaustavitvi Roma, tudi v Kočevju sem doživela nekaj podobnega, ko je policist ustavljal in kontroliral promet, je zagledal napol razpadajoči kombi, se je kar stran obrnil, kao da ga ne vidi-to se mi pa ne zdi prav. Naj že uredijo, da bomo pred zakonom vsi enaki-mi, navadni državljani, Romi, bogataši, predsedniki, politiki, sodniki..... in ostala živina.........!!


(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: začasna preselitev romov v postojno
8.11.2006 8:31:12   
Anonimen
Ko sem jz imela eno zeeelooo staro Lado Samaro (njena tehnična izpravnost je bila vprašljiva) se mi je zgodilo popolnoma enako. Ko sem zagledala policaja ki preverja promet sem si rekla: "U, mater, zdej sem pa u piuser posted image . Pa se je samo obrnil stran user posted image
gotovo je mislil, da sem Ciganka?! user posted image user posted image user posted image

Se pa takole zamislim...imam pa kar srečo, da se jim večkrat izognem. (trkam na les)

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: začasna preselitev romov v postojno
8.11.2006 9:21:12   
Klarita
Dobri in slabi romi? Jaz bi rekla izobraženi in socializirani ali pa nič od tega. Imam prijateljico, romkinjo, ki je izobražena, s stalno službo, fant slovenec in imata dva luštna otrokca. Na drugi strani živi blizu mene (ogromno)romov (mislim, da so tri ali štiri družine in vsaka ima ..... kaj vem koliko otrok), ki so katastrofalni. Načeloma me ne motijo, dokler ne posegajo v moj življenjski slog, to se pa odkar so tu, dogaja vsak dan. Tako da tisti, ki živite daleč proč od njih in jih videvate samo na kakšnih tržnicah - nimate pojma kako je živeti blizu njih ali pa z njimi...... Toliko o vseh teh debatah.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: začasna preselitev romov v postojno
8.11.2006 10:17:02   
Anonimen
Jaz sem živela v isti stanovanjski hiši kot romi, pa so bili čisto v redu sosedje. Tak da obstajajo zdaj tudi dobri in skabi sosedi oz. izobraženi in socializiraniuser posted image

(odgovor članu Klarita)
  Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: začasna preselitev romov v postojno
8.11.2006 16:51:51   
dulcinea
Potem imaš pa malo stika z ljudmi. Kakšen rom se pa tut najde, da pošteno dela in plačuje davke.


Ja, sam iskat ga je pa treba kot iglo v senu user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: začasna preselitev romov v postojno
9.11.2006 8:12:33   
Klarita
Se strinjam dulcinea, ne poznam nobene-ga. Še "prijateljica " (znanka-romkinja) vedno nekaj šušmari s kakšnimi stvarmi pa ima redno službo.......


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: začasna preselitev romov v postojno
9.11.2006 12:47:56   
karmy
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

IZVIRNO SPOROČILO: karmy

- ti jih lahko naštejem, saj sem bila v klubu študentskih družin


Ti si kdaj študirala?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image


user posted image user posted image ja celo študiram... ne moreš verjet user posted image  ne boš ti mene pa če se na trpalnice vržeš... pejt gnoj raj kidat.. bo več uspehauser posted image  sorry za tako pozn odgovor...veš nekateri delamo user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: začasna preselitev romov v postojno
9.11.2006 13:27:21   
Barbs
Nič hudega, če si mi tako pozno tako zelo prijazno odgovorila.user posted image
A sem kje rekla, da te bom? Nisem. Zato se mi ne bo treba na treplanice metat.user posted image
Tudi gnoj bom skidala, ko si bomo nabavili kravico ali dve. Zaenkrat pa kaže, da bomo ostali pri hišnih ljubljencih in ostalih malih živalih, ki se potikajo okrog naše hiše.user posted image
Pa veliko sreče pri študiju ti želim. Potrebovala jo boš.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: začasna preselitev romov v postojno
9.11.2006 14:02:40   
karmy
hvala za srečo ampak je ne rabim. mi gre zelo dobro od rok. sem redno v 2. letniku user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: začasna preselitev romov v postojno
9.11.2006 17:18:51   
karmy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image oh kak sem se nasmejala temu komentarju... user posted image

"Top Shop:)

Ste si od nekdaj želeli, da vam država podari električni priključek?
Ste si od nekdaj želeli, da vam država podari vodovodni priključek?
Ste si od nekdaj želeli prejemati državno pomoč?
Vas moti, ker vas ustavlja policija in morate plačevati prekrške?
Vas moti, ker morate registrirati avto? Bi radi šotorili na tuji zemlji?
SPREMENITE SVOJO KULTURO OBNAŠANJA IN POSTANITE ROM!!!



če se prijavite v pol ure dobite še neregistriran avto in zloženko Kako se nasmejati policaju "

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?