|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 11:35:11   
tasha23
user posted image Jao, saj to ne more biti res koliko ste se razpisaleuser posted image , saj vas ne bom utegnila prebrati user posted image user posted image user posted image
V glavnem ta naš zobek je že prava tečnoba, Gael je brav božčet, tako ga boli, da samo user posted image  in jaz ne vem več kaj naj... edino kar pomaga je to, da ga stisnem k sebi in ga cartam... posledica BOLIJO me ROKE in HRBET... zdaj pa posledica tega cartanja: NE ZASPI, razen če ga zibaš user posted image , saj ne rečem, da mi ne paše se stiskat z njim, problem je v tem, da mali je vedno bolj težek ( na srečo napreduje na teži) in ga zaradi tega težje dlje časa držim po rokah...
Pa vreme je spet nikakvo - megla in mrzlo - prava mora... Gael pa ponovno malo višja temperatura in raje ne hodim ven, saj imamo danes teden cepljenje...
Arabela, a vidve z Katarino že plavate? Mi začnemo Aprila.

Gael tudi čez dan veliko spi, moram pa biti bolj pozorna proti večeru, ker če zaspi okoli 18 ure spi vse do 22 in nato noče več zaspati vsaj do 24.00, zato raje vidim, da zaspi nkje okoli 17 do 20,30 oz do 21,00 in potem zaspi  okoli 22,30 in spi vse do 7 ali 8 ure zjutraj...
 
Kar se tiče hranjenja pa je odvisno od dneva: včasi poje ogromno, sicer pa ne vem ali imam jaz manj mleka (dojiva se še vedno enako kot prej) ali je mali bolj lačen, saj mu zdaj dojenje z samo ene dojke ni dovolj, pristaviti ga moram na obe in včasih celo dodati vsaj 60 ml po obeh straneh user posted image  Pri nas tudi imamo raje levo stran, razlog pa je v tem, da imam na desni strani malo bolj vdrto bradavico in moram občasno uporabljati nastavek...

_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 2526
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 11:41:27   
tasha23
Opazila sem,da sem pozabila napisati nekoga:
 
19.09. Arabela,  KATARINA user posted image  14:50, 48 cm/ 3170 g 
27.09. Pikabu, MAKS user posted image    14:10, 52 cm/3260g
28.09. Mojceca,  ZOJA KATARINA user posted image  
22:15, 51 cm/ 2810 g
30.09. Gaya,  GAJA user posted image   04:50, 48 cm/2750g 
03.10. Lu,TIAN user posted image    12:21, 53 cm/3440g

03.10. *lina*. TRISTAN
09.10. beki24,TINKARA user posted image , 4:48, 47 cm/2580 g
09.10. altati,JAŠA user posted image , 14:48, 50 cm/3100 g
10.10. Vava, LUKA user posted image , 15:27, 54 cm/4160 g 
10.10. @lina, MATJAŽ user posted image , 10:21, 52 cm/3110 g
11.10. Amazona, AJDA IZA user posted image   14:10, 52 cm /3400g 
11.10. frrrr, JAŠA user posted image , 0:16, 48 cm/ 2800 g
14.10. mtina, ŽAN user posted image  54 cm/ 3600 g
15.10. Mamica81, EVA user posted image
16.10. tasha23, GAEL user posted image  , 08:55, 51 CM/3330g
17.10. mis, TINA user posted image 5:47, 50cm/ 3180g
18.10. clody, NEJC user posted image , 55cm/3970 g
20.10. Muki1, IVA user posted image   50 cm /3485 g 

22.10. lucika, AIDAN user posted image 50cm/3430g
23.10. Maxica, LAN user posted image 19:19, 51 cm/ 3450 g
25.10. psaša, MIHA user posted image 47 cm/2560g
26.10. Evik, MATJAŽ user posted image 13:44, 51 cm/ 3030g
03.11. naja78, LAN user posted image , 22:34, 55 cm/ 3750 g 



_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 2527
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 11:42:03   
Maxica
Pišuka, babe, 102 strani v dobrih treh mesecih, zihr nas bodo spet brisali.user posted image  Bravo me.
Pri nas je spet tako megleno vreme, da bomo zgleda kar doma. Je pa Lan pravi tečko, od same zaspanosti ne more zaspati in kar tuli. Ga je sedaj mož prevzel, saj če ne, ga jaz samo iz joška na jošk prekladam.user posted image Se mi pa zdi, da se je v zadnjih dneh vidno potegnil, pravi dečko je postal. Me prav zanima, koliko bodo namerili čez en teden, ko imamo posvetovalnico.
Aja, tiste, ki ste rodile v Postojni, ima katera drug teden UZ kolkov v sredo? Mi imamo ob pol dvanajstih, če se ne motim, pa če bo katera tam, se lahko kaj zmenimo.user posted image
Mi imamo drug četrtek cepljenje, pa mi kar smrdi, ker v soboto mož praznuje 30.rojstni dan in ne bi rada, da bi bil Lan kaj tečen zaradi cepljenja. Upam, da ne bo kakšnih reakcij, no.
Lu, hvala za slikice. Moram sedaj prav pri našem vozičku pogledat, kako imamo. Samo še nekaj - a to je potem maksimum, kolikor se lahko zloži voziček? Ker meni se zdi, da ga mi bolj lahko stisnemo skupaj, če ni teh nosilcev gor.user posted image
Kako pa telovadba? Altati? Jaz sem včeraj spet začela s steperjem, trebušnjaki, počepi.
Lina, kaj tako težak je že vaš otroček?user posted image  S koliko se je pa rodil?
Lana sem včeraj dala kravice pasti in se je preobrnil na hrbet.user posted image  Na desno stran. Drugače se pa kar skoz hoče vzdigovati in biti v sedečem položaju. Ali pa v čebričku - on se kar na nogice postavlja, ga moram prav paziti, da mi kar ne vstane.user posted image
Pikabu, a si v BC kupila tisto pokrivalo za tuš, ki je sedaj v katalogu? Sem tudi jaz o tem razmišljala, samo ne vem, kako izgleda. A začne kaj gniti, če je skoz mokro?
Muki, kakšno minutko si že še vzemi za nas.user posted image
Zdaj grem pa kuhat bolonjsko omako, njam njam. Cao.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2528
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 11:49:55   
mtina
Hej!
Ej punce jaz sem spregledala: kakšne pumpice ste si to pošiljale? Žanu danes nekaj brni v nosku, ko sem z navadno pumpo spumpala je bilo bolj redko. Kdaj začneš vnašat fiziološko raztopino?

Danes pa kar notri ... bo že smotan dan.

Jaz pa kuham juho in špinačo ter pire krompir.

Ampak za jutri že imam idejo Maxice. Mnajmi!!! user posted image

Lp, Tina



_____________________________

Sonce!!!

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2529
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 12:49:11   
Anonimen
A ste kle vse na dieti al kaj ?

Pikabu tako pridno telovadi...bravo bravo....user posted image user posted image user posted image user posted image

Jest pa telovadbe še od daleč nočem videti.....edinole če tole šetanje z vozički štejete razgibavanje......

Kako ve tole pumpate ? Meni nič ven ne potegne mater....

No, sem pa dones pihala.....tisto za pljuča, da ne bo kakšne pomote....sem tolk napihala, da je una sestra kar debelo gledala, če je aparatura sploh v delujočem stanje...ja no ni kej, tkole je .... če že cel let živiš zdravo...

Kdaj boste kaj navalile na drugo rundo user posted image user posted image  ???   Mene že kar mal daje heheheheh....


(odgovor članu mtina)
  Neposredna povezava do sporočila: 2530
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 14:40:08   
frrrr
user posted image za Lana in njegov preval user posted image

js dans pripravila krompirjeve svaljke za kosilo.

vprašanje: v Sparovem katalogu sm opazila sedež za v avto  - s kupončkom je neki popusta. no, vglavnem sva z možem po netu pregledala vse o njem in ima dobre ocene. je med najboljšimi, zdej pa ne vem ali sva samo take spletne strani gledala, al je res. ima mogoče katera že tega?  od Condcorda sedež Trimax. ste že kaj slišale o njem? dobre, slabe plati?

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 2531
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 14:41:44   
frrrr
*lina*, nobena ni na dieti... samo mau se poskušamo ozdravit od sladkarij... pa nam ne gre najbolje... no, vsaj vsem ne... ene smo bolj pr govorenju user posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 2532
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 14:45:06   
beki24
Frrrr- glih bajadero jemuser posted image

_____________________________



(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 2533
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 14:50:56   
frrrr
hihi, beki... js sm tut glih čokolado mazala, ko sm to pisala user posted image

punce, poglejte tole:
http://ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1211674&mpage=2&key=&#1277985
očitno nas ne marajo, ker ni nikjer seznama naših rojstev user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 2534
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 15:06:42   
tasha23
Frrr a si tudi ti opazila, da manjka samo naš mesec o mamicah in novorojenčkih? Ko sem delala za nas seznam sem ugotovila samo september, 2 v oktobru in ostalo je že novemeber in naprej user posted image , še dobro, da sem imela od prej nekaj zapisanega in sprintanega...

_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 2535
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 15:38:41   
moci
ampak v septembru mene vseen niuser posted image

(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 2536
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 15:39:06   
beki24
Jst sm Alisi zdej naš seznam poslala, bomo videli kaj bodo naredili- to je pa res sramota!!!
PDP jev pa ne vem, greste pa tja na seznam, pa če se vam da, jih same dopišite!!

_____________________________



(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 2537
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 15:44:23   
Maxica
Pišuka no, kaj se pa grejo???user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 2538
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 15:46:25   
beki24
JA TO JE PA DOBRO VPRAŠANJEuser posted image

TUD PDP-JE POSLALA, MAM ŠE ENE STARE, UPAM, DA SO PRAVIuser posted image

_____________________________



(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2539
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 15:51:04   
vava
Punce sori  ker   se tako  malo javljam (vsaj preberem vas skoraj v celoti). Jutri imamo pregled v razvojni ambulanti in potem v petek še uz kolkov. Sem tako slabe volje. Sem klicala za datum v RA (kot berem je čakalna doba dober mesec) in mi je zdravnica rekla, da moramo takoj priti, ker takega otroka mora pa čimprej videti (prebrala sem ji odpustnico in dva izvida uz-ja glave, ki smo ju imeli). In mi je dala datum čez tri dni!!! in še to na koncu njenega delavnika - bo podaljšala službo, ker je tako nujno user posted image . Saj sem vesela, da se bo nekdo zdaj res zavzel (vsaj tako kaže), ampak do zdaj so vsi govorili, da je vse v redu. No zadnjič mi je pediatrinja rekla, da ona ne vidi nobenih nepravilnosti, da je pa od začetka precej slabo kazalo. user posted image  HOČEM DA MI NEHAJO NABIJAT IN DA MI ENKRAT POVEJO PRI ČEM SMO!!! In zdaj me je strah in sem čist konc. V glavnem nočem vam tukaj morit, zato se ne oglašam veliko. Bom jutri pop. napisala kaj bomo izvedeli.
No ja pa čestitke za 3 mesece Žanu, Evi, Gaelu in Tini ter seveda mamicamuser posted image  in Pikabu hvala za namig - sem si komaj zdaj lahko ogledala vse čestitke ob rojstvu Luke. Hvala za čestitke in lepe želje - z malce zamudeuser posted image

(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 2540
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 15:53:57   
vava
pa še dve fotki našega korenjaka

user posted image

user posted image

(odgovor članu vava)
Neposredna povezava do sporočila: 2541
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 16:00:03   
Maxica
Vava, ne bodi slabe volje. Saj te čisto razumem, da te skrbi, ampak brezveze, da si že zdaj pokvariš tri dni. Probaj se sprostiti, pa se posveti Lukcu, pa bo. Jaz mislim, da če bi bilo res kaj hudo narobe z njim, bi to on tudi pokazal in se ne bi tako fajn razvijal. Gotovo bi se non stop jokal, če bi mu kaj falilo in bi se slabo počutil. Tako je pa videti prav fajn dečko. Naj ga pa le fino pregledajo, pa da končno izveste, da je to to in da je z njim vse ok.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu vava)
Neposredna povezava do sporočila: 2542
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 16:00:11   
mis
Hvala hvala za čestitke!user posted image user posted image user posted image  Res rastejo naši sončki.

Zdajle je šla moja mami mal ven s Tino, jaz pa hop na RR. Namesto da bi šla ležat in počivat. Ti ti mami!

Ene sprašujete za pumpice. To je pumpica, ki deluje tako, da smrkeljček ven s svojo sapo potegneš. Res gre vse ven, jaz sem noro zadovoljna. Zdej bodo pa še ostale povedale. Je pa to firma novartis.
http://www.babymarket.it/babymarket/narhinel/usa.htm
Tole je link pa si poglejte. jaz sem to naročila iz Francije, baje je pa tud v Italiji. Ne vem. Če vpišete v iskalnik novartis, so tudi že teme na to stvar tukaj na RR.

Mi mamo pa v soboto UZ kolkov, pa v sredo cepljenje. Me prav zanima kolk zdrži naša Tina.user posted image

Mejte se!

(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 2543
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 16:11:36   
mis
Huh! Naša Tina je pa tudi po ascendentu tehtnica.

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 2544
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 16:26:09   
beki24
Mis- hvala za pumpico!

Vava- jst čist razumem, da te skrbi! Verjetno je zdravnica iz RA tako reagirala, ker je veliko takih primerov, kot je bil pri tebi, kjer otroci ne napredujejo tako lepo kot Luka! Držim pesti, da bo vse vredu!!

Sem pa danes brala tisto temo razvojna.....jst potem takoj začnem paničariti: Ja naša se tudi preveč pokončno nosi in premalo v obliki lupinice( kao bi jih tako moral nositi do 5 meseca),, pa nič kengurujčkov, ležalnikov....
Pa ko ji kaj ne paše, se usločiuser posted image - pa dviguje se z glavo.........ma najdeš en kup stvari, ki bi lahko bile narobe- no jutri imam pediatrinjo in jo bom mal zaslišala, kaj in kako ( sem si že cel spisek vprašanj naredilauser posted image )



_____________________________



(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 2545
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 16:27:38   
beki24
Naša je pa v ascendentu Devica, a je še kdo??

_____________________________



(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 2546
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 16:34:15   
vava
Hvala Beki24 in Maxica. Saj vem .... tudi jaz sem brala o razvojni tukaj na RR in na med over net in potem sem itak vse narobe našla tudi pri Luki user posted image ....
Pa še avatar mi neki šteka user posted image

(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 2547
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 16:35:10   
vava
aja pa Luka je vodnar v ascendentu. Tako kot mami user posted image

(odgovor članu vava)
Neposredna povezava do sporočila: 2548
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 16:46:13   
beki24
Še malo slikic od naše pupe!

Jst pa kravice pasem 1

user posted image

kravice2

user posted image

popoldanski počitek

user posted image

Jutranje prebujanje

user posted image

moj metuljček

user posted image

_____________________________



(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 2549
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 16:56:15   
moci
o beki, ful je cortikauser posted image user posted image

vava, mene tud v razvojni strašijo. pa nič določenega ne povejouser posted image
sam moja mami pravi, da so njej rekli, da bo moj brat invalid, pa da ga zdaj vidišuser posted image

(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 2550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Pojav bolezni pri obisku vrtca
endrina

Kaj menite, da je najpogostejši vzrok, da so otroci prvo leto, ko obiskujejo vrtec tako zelo veliko bolani?

stres,ki ga ob tej spremembi doživlja otrok (26%)

premalo preventivnih (higienskih) ukrepov s strani vzgojiteljic (6%)

ker drugi starši vozijo bolane otroke v vrtec (58%)

ne vem (11%)


Število vseh glasov: 179

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!