|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 0:37:31   
frrrr
amazona, Maxica - thx za info kje izračunat ascedent Jaše... mene je tut to morilo... no, pa kamna še nism vpisala v To sem jaz
trenutna moda - js sm kr iz revij mau izrezala in notr prilepila... nč pisala... horoskop, kino, vreme sem tudi iz časopisa izrezala in prilepila

no, drgač sm pa še to hotela povedat... danes smo kr 3 nove igre vpeljali...
 - očka je vpeljal letalo... no, začetki segajo že v vikend, ko sta mau poskušala vzletavat... danes sta ga pa že furala - Jaša full uživa
 - js sm pa končno dočakala, da je Jaša za igrico, ki mi je tk všeč... mojemu možu ne sede in se je ne morm igrat na njemu -> vas zanima, ha? no, tk z nosom mu nt za vrat pihnem... pri Jaši pa še mau nadgradim in mu hočem uho pojest... se full smeje user posted image
 - 3. igra je pa s pleničko - ga pokrijem čez obraz in potem ga odkrijem: ku-ku... ni ga ni... in spet ku-ku... mu je tut všeč in se smejčka... prejšnji teden me je samo še začudeno gledal, danes pa že odreagiral user posted image

aja, še to... beki - zanimivo življenje si imela... jutri (no, danes) še zase preverim in vam sporočim ali sem js tut bila tk nesrečna in sm morala biti ženska user posted image
user posted image

Evik, upam, da si že taprava in nisi več postrani user posted image

punce ne mi menjavat imen, ker bom isto nardila kot Evik... pa boste mele user posted image


zdej pa mislim, da sm vse obdelala in lahk grem perilo obesit user posted image user posted image user posted image
nočko...


< Sporočilo je popravil frrrr -- 17.1.2007 0:38:39 >

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 2501
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 0:39:56   
frrrr
sm pa kr mau šokirana - na 101. strani smo user posted image

pridne, pridne... bi lahko bile za vzgled vsem mamicam user posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 2502
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 0:40:20   
frrrr
aja, beki - boš mela kaj brat met črpanjem mleka user posted image

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 2503
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 1:58:33   
frrrr
mau sm nt padla... ura pa kr teče user posted image

vmes sm že Jašo podojila... danes se je mau hitr zbudil? pa full je prkeal vmes... zgleda, ga neki matra... perila še nism obesila user posted image

no, ascedent si lahk še tu izračunate: http://www.astro-star.net/splosno/izracunascedenta.htm

men na podanih spletnih povezavah (kar sta na 100. strani podale Maxica in amazona) tut različno pokaže
-> enkrat je lev
-> drugič pa rak

user posted image user posted image user posted image

no, bom še to šla še peški izračunat... pol pa perilo in postelja user posted image
nočko!


< Sporočilo je popravil frrrr -- 17.1.2007 1:59:22 >

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 2504
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 7:11:32   
Lu
Jutro!

Sem že od 6 pokonci, Maja pa že od 6.30. Tako da samo še sebe oblečem in greva v vrtec.

muki1 mene tudi še čaka dohodnina.user posted image

Pikabu Tian se obrne na hrbet v desno smer. Leva še ne gre. Je bilo pri Maji isto. Njaprej desna in šele full kasneje leva.

Zdaj pa šibam in se še kasneje oglasim.

Grem potem v H&M zamenjat puloverček za Majo in sigurno bom še kaj kupila.


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 2505
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 7:15:21   
Arabela
Dobro jutro!
 
PA ste se včeraj res načvekale, no sem vsaj imela kaj za brat... Ste bolj aktivne popoldne, tako kot moja Katarina.... takrat pa mami res nima časa za RR:..
 
Malecka je spet celo noč pri meni spala... pa se ves čas nekaj premetava in me žvaka.. pa tako je že lepo spala v svoji posteljici celo noč... Kaj pa zdaj? Kako jo naj spet na to navadimo? Mogoče nisem dovolj trdna in ne vztrajam dovolj...
 
Grem malce telovadit dokler je še mir....


_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 2506
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 8:01:34   
štorkljica
Jutro!
Frrrr in Pikabu meni pa pri obeh linkih isto ven pride- kozorog! Daj bom še onega tretjega probala.

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 2507
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 8:06:44   
štorkljica
Frrrr tudi po tem tvojem linku mi pride kozorog. Tak, naša je v podznaku kozorog, trikrat se pa ja ne morem zmotituser posted image

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2508
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 8:13:16   
štorkljica
Naša Ajda tut uživa pri tem, ko se gresta z atijem letalo, atija že ponavadi roke bolijo ona bi pa kar še in še.
Sem vam včeraj čisto pozabila povedati tako pester dan je bil, zgodil se je prvi resem mejnik v Ajdinem fizičnem razvoju: Ko je ležala na ležalniku se je začela s trupom dvigovat!!!user posted image  Meni je kar žlica iz roke padla ko sem to videla. Mala se je štirikrat zaporedoma cela do pasu dvignila za 15 cm, kot da bo hotela trebušnjake delati. NORO! Pa to čisto mimogrede, sam dvogovat se je začela. Nevem če je to cepivo na to vplivalo, pa še drugače je bla včeraj zvečer super razpoložena, po kopanju se je smejala, sem jo komaj umirila do devetih za spanje.
Moram iti, se je zbudila!

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2509
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 8:22:25   
moci
joj frrr, ti si pa faca. kako pa ****cioniraš če si celo noč pokonci? kdaj pa spiš?user posted image
lahko prideš še moje perilo obesit.user posted image user posted image

no, a lahko samo jaz nik zamenjam? je toook dolg. sej vam bom povedala novega, noooo. user posted image

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2510
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 8:33:49   
@lina
Arabela, bravo za uspešno plavanje...user posted image user posted image

Muki, Lu, a ni dohodnina ena luštna stvar... se tudi jaz ukvarjam z njo user posted image
 
Evik, čimprej odšraufej glavo v drugo stran...user posted image

Tasha, z zamudo čestitke za tri mesece! Pa danes čestitke Tini in mis!user posted image user posted image

Lina, pri nas je posvetovalnica 1. in 3. mesec, ob 2. mesecu je pa samo kontrola teže in rasti.

Pikabu, a se ti da kakšne te podatke iz leta 2004 posredovati še meni, nisem vodila takšne knjigice za svojega starejšega, pa mi je žal... Enkrat ko boš imela čas, samo tako na kratko? Prosim!
 
Amazona, a Ajda telovadi namesto mamice ali samo mamico posnemauser posted image ? Bravouser posted image
 

 
 
 

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 2511
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 9:05:14   
beki24
ascendent-
na lunin. net morate paziti, ko uro vpisujete, ker potem, ko pritisneš potrdi, jo rad sam spremeni in jo moraš popraviti!!!!

_____________________________



(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 2512
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 9:06:04   
beki24
Frrrr- res je, si črpam in berem!user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 2513
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 9:08:52   
gaya
Jutro čvekice moje

noro, samo en dan me ni na spregled, pa mam za eno uro dela user posted image , sem kr namesto časopisa tole prebirala, je bl zanimivo user posted image .

Čestitke Tashi in Gaelu, malo pozno, ampak iz srca.
Tasha pa ti si cela umetnica. Če boš za, bi prosila eno tvojo umetnino in jo odkupim, res brez heca, ker so prav lepe. Moja mami pa ma ful rada slike in bi ji eno podarila za rojstni dan.

altati in evik če se ne motim sta se vidve včeraj dobili, ane? Mal poročajta kako je blo.... user posted image

Midve sva se včeri zmenile za krst in ga mamo 4 marca. Pol sva ble pa cel dan pri Gajini prababici. Mami se je spočila in najedla, Gaja pa nacrkljala.user posted image  Pol sva pa ob 18 obe zaaspali. Pa okol 11 sva se zbudili, da sva jedli in spet pali do 5, pa jedli in ob 7 auf. user posted image  Jst sem ko rožca.

Danes bova pa doma, ker moram mal pospravit. Vreme je pa tud pogojno, tko da kot naročeno. Pa še atija mava doma, da bosta mal harala okol user posted image

Pikabu user posted image  da se vama je stanje umirilo. Pa eno prošnjo mam. Če v iskalnik vtipkaš svoj nick ti bo vrglo tud čestitke ob rojstvu vn. Men jih ne, k nisem na svojo temo nič odgovorilauser posted image , pa če bi mi skopirala v vord in poslal po mailu. Ful bi rada to mela. Častim kavico user posted image . Hvala

zdaj moram it, Gaja hoče jest.

_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu @lina)
Neposredna povezava do sporočila: 2514
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 9:17:22   
mis
joj, jaz ne vem. naša tina je tud že lepo spala, zdaj pa kar nekaj. zaspala je pred deveto, polse je pa vsako uro neki zbujala, jedla ob dveh, bla do treh pokonc... noro

kakša je ta igra letala?

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2515
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 9:34:46   
mtina
Ma tudi naš se zadnja dva dneva več premetava po postelji in zbuja. Kaj je zdaj to? Danes je želele celo 2x jest???? Pa saj vem, da od nekaaterih to še večkrat, sam naš se je zbujal že samo enkrat okoli treh-štirih. Danes ima celo malce zamašen nos, pa samo cartal bi se. user posted image

Jutri pa cepljenje, če ga sploh bodo, ker ma malo zamašen nosek - lahko pa brez problema diha. Pa danes se spet slini kot polž.

danes bova raje kar notri. Me že zdaj skrbi kako bo s opoldanskim spancem.

Lp Tina

< Sporočilo je popravil mtina -- 17.1.2007 9:36:07 >


_____________________________

Sonce!!!

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 2516
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 9:37:36   
Pikabu
Čestitke za tri mesece:

user posted image Miš in Tini user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu mtina)
Neposredna povezava do sporočila: 2517
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 9:40:39   
Pikabu
Samo na hitro, nas že čas preganja, pa še Emo moram dvigniti.

Gaya, lahko vtipkaš tudi moj vzdevek in ti vrže ven, vse, kar sem jaz pisala in tudi tisti link, kjer smo tebi čestitale. Pazi pa, da označiš, naj išče samo na forumu Rodili smo, ker sicer ne potegne tako daleč nazaj. Ti pa prilagam še link, da ne bo potrebno tebi iskati, upam, da bo delal.

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1120446&mpage=1&key=

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 2518
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 10:08:16   
Maxica
user posted image user posted image user posted image Čestitke Tini in njeni mamici Mis!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 2519
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 10:15:07   
gaya




Pikabu havala hvala hvala hvala,....... user posted image

Zdaj se bova pa mogli počas spet dobit za kavico, ane. Se že od lanskega leta nisva user posted image .

Punce moje, kako kaj kaže vremenska napoved? Kaj pravite da se v primeru lepega vremena spet dobimo na Bledu. No altati vem da pride user posted image , zdaj bi blo fajn da se ostale pridete....

Zdajle se že eno uro pripravljam, da se lotim pospravljanja, pa mi nekako ne leži. Kr prekladam se, igram z Gajo na blazini. Vmes gledam Beverly Hills(obujam stare nasjtniške čase user posted image ) in premišljujem, kaj naj kuham za kosilo.


 user posted image MIS IN TINA ČESTITKE user posted image
 
No zdaj spet šibam, pa se kasnej oglasim






_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 2520
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 10:20:39   
moci
punce, spreminjam nik.
samo krajšam, ok. ker je res predolg. še vedno ostaja izpeljanka iz imena. namesto mojceca MOCI.
 
da me ne izgubite. okuser posted image user posted image

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2521
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 10:23:26   
moci
jaaaa bled.
samo ne ta teden. izpit....

gaya, pri nas bo musaka, če kaj pomaga

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 2522
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 10:35:53   
štorkljica
Mis in Tina ČESTITKE ZA 3 MESECEuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 2523
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 10:39:16   
gaya
MOCI se navajam user posted image , hvala za idejo. pr nas tud. Grem packat user posted image .

_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 2524
   RE: Oktober 2006
17.1.2007 11:35:11   
frrrr
bravo za Ajdino telovadbo user posted image

čestitke častni oktoberki in njeni Tini za 3 mesece user posted image user posted image

mojceca, danes sem šele dobro vstala... vmes smo se 2x previli in 2x nahranili - ob 7:30 in ob 11ih, vmes je pa možek Jašo animiral... sej drgač čez dan nadomestim nočno spanje, če potegnem kaj v noč...  za danes sm pa vedela, da si lahk mau daljši spanec privoščim in se je še bolj zavleklo vse skup...
je pa Jaša to noč kr velik jedel ob 0:30... pa potem, ko sm spat prišla ob treh spet (ga nisem budila, se je sam)... no, potem je bilo pa prvič ob 6ih in spet 7:30...

za tvoj nick... mojceca.... thx za opozorilo user posted image js ti odobrim spremembo user posted image

mis, letalo = držiš otroka v zraku in letata okol user posted image ne vem kk drgač povedat


zdej bo pa spet hraaaana... pa mau morm stanovanje pospravit....
no, se beremo zvečer


(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 2525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?