|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktober 2006
16.1.2007 10:17:50   
altati
AKI- tako pridne otročke imamo, da nam to dopuščajo, a ne punce????? So se že v trebuščku naučili, da mamice potrebujemo RR, da funkcioniramo in smo dobre volje.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2451
   RE: Oktober 2006
16.1.2007 10:22:24   
Maxica
Dobro jutro.
Čestitke Gaelu in Tashi za 3 mesece.user posted image user posted image user posted image
AKI, nov nick, al kva?!user posted image user posted image
Muuuukiiii, pogrešamo teeeeeee.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 2452
   RE: Oktober 2006
16.1.2007 10:49:11   
Anonimen
ja maxica....kako si mi j??

kaj pa mali Lan???

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2453
   RE: Oktober 2006
16.1.2007 11:25:56   
Maxica
Lan je trenutno v ležalniku, se igra z Maxovim telebajskom, ker se odpravljam likat. Sicer pa priden, tudi lepo je zadnji teden, juupiii. Sem mislila, da bomo šli kaj ven, ampak je tako čudno, vetrovno vreme, tako da bomo še videli, če bo kaj.
Kako pa Andražek, kdaj imata posvetovalnico, da vidimo, če je res tako težak?user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2454
   RE: Oktober 2006
16.1.2007 13:36:04   
mis
Kje ste punce? Pri nas je tako lepo vreme, pa ne morem ven. Tina že dobre tri ure spi, jaz počivam vmes. Pol bo spet akcijauser posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2455
   RE: Oktober 2006
16.1.2007 13:55:10   
beki24
prebrala..............ne da se mi pisat............trenutno


Pošiljamuser posted image  vsem!!

Tasha in Gael čestitke!!user posted image

_____________________________



(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 2456
   RE: Oktober 2006
16.1.2007 14:59:19   
Arabela
Prvi plavalni dan... USPEŠNO!!!
Ponoči ga je malecka spet sračkala, spala pri meni, se zbujala na tri ure, ob šestih sva se igrali in pogovarjali v postelji, nato je sama zaspala... ob osmih ko pa je bilo treba vstat da se odpraviva na plavanje pa se ni hotela zbuditi.. sem jo zbudila, pa oblekla, čisto brez jokanja in solzic.. prava princeska... na bazen naju je odpeljal dedek... je bil bolj živčen kot midve...
 
Nadaljujem kasneje, sirena

 

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 2457
   RE: Oktober 2006
16.1.2007 15:00:25   
moci
šid. sem pokvarjen  mlek pila.user posted image user posted image user posted image  driskaaaaauser posted image user posted image
pa ne vem kaj bo s tamalouser posted image

jz bi tud nik zamenjala. mi gre moj na živce. sem mislila da bom sam mal po forumu šnofala pa sem kar neki hitr napisala. a me boste poznale če se preimenujem?user posted image

(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 2458
   RE: Oktober 2006
16.1.2007 15:03:20   
moci
oj arabela
čestitam plavalkama user posted image user posted image user posted image
kaj si ji pa na ritko dala? mi gremo čez 1 mesec na morjeuser posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 2459
   RE: Oktober 2006
16.1.2007 15:05:41   
Pikabu
Danes se pa malo prej lahko javim. Maks spi že drugo rundo v vozku, Ema se je že ene trikrat pokakala, tako da pričakujem, da bo tudi vsak čas zaspala.

Naš Maks je pa danes vzor pridnega otroka. Ponoči sem že napisala, kako je bilo. Prej sva se preoblekla, podojila (jedel normalno na obeh straneh), še malo igrala in nato je šel spat v vozek. Ema je ves ta čas še spala in ravno, ko sem Maksa napravljala za spanje, je začela klicati. Nato sem še njo uredila, pa jedla je in in smo dobili obiske. Maksove najmanjše cunjice sem posodila naprej in jih je prišla bodoča mamica tretjega otročka iskati, s seboj je pa imela dve punčki. Obe sta se z Emo prav lepo igrali, midve sva se pa pošteno naklepetali. Maks se je vmes zbudil. Sem vedela, da je verjetno lačen, pa sem ga še kar malo pustila in smo prej vse drugo poskusili. Sva se šla previt, pa igrat in ko nič drugega ni več palilo, sva šla jest. Sede mu nič kaj ni bilo všeč, pa pred obiski sva se, ampak je bil dovolj lačan, da je vsaj malo pojedel. Ko so pa šli, sva se šla še enkrat previt in jest, zdaj pa spet lepo spi. Pa še nekaj se moram pohvaliti, danes se je prvič prevrnil s trebuščka na hrbet. user posted image user posted image user posted image user posted image Mu ni nič kaj všeč na trebuščku, tako da se kar hitro začne pregibati na desno stran in mu uspe. Bom kamlu uredila nov album, imamo spominsko kartico polno, tako da mora možek prav kmalu prenesti slike na računalnik.


Včeraj pa potem nismo šli nikamor ven, tako da danes moramo res nujno, ko se oba zbudita, iti kupit darilo za možička. Pa če bo vse po sreči, bomo danes tudi kupili končno kolo in potem začnem resno telovaditi. Od nedelje do danes sem delala le kolo in trebušnjake. Moram počepe začeti nazaj, pa obrate, potem pa upam, da altati da kmalu kakšna nova navodila.

Kje pa ste vse otsale danes? Kmalu bomo na 100 strani, smo pa res čveke. user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 2460
   RE: Oktober 2006
16.1.2007 15:11:57   
Pikabu
O, Arabela, čestitke za uspešno plavanje. Danes pa bo spala, boš videla.

Mojceca, te bomo hitro spoznale, ti kar zamenjaj. Drugače imam pa jaz za mojedva kopalke iz blaga, ki sem jih kupila v DM-u. Imajo pa dvoje vrste, ene so kot hlačke, mi imamo pa take, ki se zapnejo na ježka in potem še štrikec zaveže. Meni so super. Sicer se pa dobijo tudi posebne plavalne pleničke, ki so za enkratno uporabo.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 2461
   RE: Oktober 2006
16.1.2007 15:20:43   
Pikabu
IZVIRNO SPOROČILO: mis

naša pa podnevi tolk spi... najprej dve uri spala, pol je bla kakšno uro in pol pokonci, potem pa 4 ure spala...

mis, samo uživaj. Naš tudi precej spi, pa to je dobro tudi za ponoči. Mislim,d a sem pri novembrkah brala, da so otročka čez dan držali pokonci, da bi ponoči spal, pa ni, ko so ga pa čez dan dajali spat, je pa tudi ponoči začel lepo spati.

pikabu, zrihtajte. pomoje bo minilo samo od sebe

Nekako je res. Očitno ne potrebuje več tako veliko, prej je jedel na uro in pol in sem mu zdaj tudi kar avtomatsko dala za jest, pa očitno ni bil lačen in je tako protestiral. Me pa vseeno skrbi, če ga res moti dojenje drugje, kako bomo kam šli. V nedeljo imamo v načrtu celodneven izlet, najprej v Kočevsko Reko, potem pa še na eno praznovanje in me že malo skrbi, kako bo prenesel. Naslednji vikend bo pa tudi podoben. Upam, da bo hotel jesti, sicer pa kolikor ga poznam, če bo dovolj lačen, bo tudi jedel brez težav.




_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 2462
   RE: Oktober 2006
16.1.2007 15:25:22   
Pikabu
IZVIRNO SPOROČILO: amazona

Pikabu po mojem ta lupinica res ni nevem kaj

Potem je skoraj zagotovo to vzrok. Mogoče ji daj kakšne igrače gor, da se zamoti, pa malo pozabi, da ji ni ugodno.


da nebi maral desne dojke, zakaj tako misliš?

Ker na levo vedno lepo zagrabi, na desni se pa kar odriva stran in zvija nekam nazaj. Ampak to predvsem, če ga hočem sede dojiti. Danes je pa tako bolje.




_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2463
   RE: Oktober 2006
16.1.2007 15:31:31   
Pikabu
IZVIRNO SPOROČILO: amazona
Ej keri čaj pa to daješ pikabu,


Od milupe, mislim, da je komarčkov. Saj naš ga ne popije veliko. Prvo noč ga je ene 25 ml, danes le ene 5. Očitno ravno toliko rabi, da nekaj dobi v usta, pa je v redu. Pa topel mora biti, mrzel pri nas nima učinka.


_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2464
   RE: Oktober 2006
16.1.2007 15:34:07   
Pikabu
IZVIRNO SPOROČILO: mis

jaz sem pa še zmeraj čist fertik. vročine sicer nimam, me pa vse boli, predvsem grlo, bezgavke, mišice. pride danes moja mami, da bo mal pomagala, tašča pa kosilo prinese.


Mis, pusti se razvajati, pa spočij si, pa naspi se, pa čim prej se pozdravi. Zate, da bo prej dobro:user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 2465
   RE: Oktober 2006
16.1.2007 15:36:55   
Pikabu
IZVIRNO SPOROČILO: AKI

joj mene pa samo zanima kje zaboa najdete cajt da ste na rr...men ga tkooo primankuje...dobre ste ni kj...user posted image


Kot je že altati povedala, pridne otroke imamo. Mojedva trenutno oba spita, kosilo imam že skuhano, pospravljeno imam v grobem tudi, ko končam, se pa lotim še kaj bolj na fino pucat. Kjer je volja, je tudi pot. Vse se da... Kakšen dan ne znese, pa se vseeno najde kje luknja, če prej ne, pa zvečer, ko vsi zaspijo.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2466
   RE: Oktober 2006
16.1.2007 15:38:07   
Pikabu
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Muuuukiiii, pogrešamo teeeeeee.user posted image


Jaz tudi, jaz tudi.... Kje si? Zate: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2467
   RE: Oktober 2006
16.1.2007 15:46:54   
Arabela
Da nadaljujem...
 
Ko smo prišli na kopališče, se je mami lepo počasi preoblekla, mala pa je samo okrog gledala, je bil pravi direndaj, sami otročeki, naša seveda najmlajša...
Oblekla sem ji neoprenske hlačke, ki jih lahko tam kupiš.. take potapljaške, rdeče, da crkneš od smeha, jo moram slikati da boste videle... so šle malce težje gor pa je bilo potem ok.. mala ni čisto nič jokala, nič ji ni bilo vroče, samo gledala je okrog sebe.. okice je imela ko mala sovica... srkala je nove informacije vase, čisto začudena kam sem jo pripeljala...
Nato smo jo namontirali v obročeka, takšnega da gor na njem leži in čof v vodo.. to je bilo šele luštno, le kam me mami pelje... joj kako je bila luštna, kot mali čukec.... v vodi smo bili cca. 15min, na koncu je bila že malce utrujena ker je morala glavico gor držat pa sem jo dala iz obroča pa je bilo spet fajn.. Sledilo je oblačenje, sem mislila, zdaj pa bo sirena, pa nič.. smejala se je kot mali smehec, gledala dedija in žvakala prsteka... nato sem se sama preoblekla (kar med omaricami, ker so bile kabine polne pa je mala že nekaj jokcala), nato sem jo podojila v predprostoru in šibali smo domov... spala je kakšno urco, pa jedla, pa spala... je pravi smehec danes..
 
Tako da začetek je bil dober... super je, resnično mi ni žal... upam da bo tako tudi prihodnjič...
 
Zdaj pa je mala v ležalniku na mizi, gleda dedija ki rešuje križanke pred njo in mu prdi v obraz user posted image user posted image ... mislim da se je pošteno pokakala...
 
Ta dan me je kar v dobro voljo spravil, nič več se ne sekiram, sem pa malce žalostna, ker je naš ati spet na službenem potovanju in se vrne šele v soboto...
 
 

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 2468
   RE: Oktober 2006
16.1.2007 16:18:08   
moci
a katera ve kako si nik zamenjam????

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 2469
   RE: Oktober 2006
16.1.2007 16:40:25   
Pikabu
Mislim, da moraš enemu od RR tima pisati, nisem pa prepričana, bo AKI povedala.

Ker imam ravno čas, urejam knjige našima dvema sončkoma. Najprej vpršaanje za vse, ki že imate otročka in so ravno tako letnik 2004, če se katera spomni. Sem bila malo lena, pa se mi ni dalo pobrskati, pa bi rada Emi dopolnila:


user posted image Svet so vodili tile predsedniki
user posted image Moderno je bilo obleči
user posted image Glasbene uspešnice so bile
user posted image Najbolj znane filmske zvezde so bile
user posted image Najboljši športniki so bili
user posted image Časopis je tedaj stal
user posted image liter mleka je stal


Zdaj mi pa lahko pomagate vse ostale, še posebno tiste, ki imate tudi knjigo To sem jaz, kaj ste napisale

user posted image najprej, kje naj dobim, kaj je Maks v ascendentu, po kitajskem horoskopu, srečno številko, kamen in kaj pravi horoskop ob rojstvu
user posted image najbolj priljubljene knjige
user posted image Katera glasba in izvajalci so na vrhu lestvic
user posted image Kaj predvajajo po TV
user posted image Najboljši športniki
user posted image Kaj se vrti v kinu
user posted image Kakšna je trenutna moda


Hvala za pomoč.


_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 2470
   RE: Oktober 2006
16.1.2007 16:57:03   
Pikabu
Meni je dolgčas.... Še kar oba spita.... Pa nujno bi morali iti v trgovino.... A je še katera tukaj?

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 2471
   RE: Oktober 2006
16.1.2007 16:58:13   
beki24
Zdaj mi pa lahko pomagate vse ostale, še posebno tiste, ki imate tudi knjigo To sem jaz, kaj ste napisale
user posted image najprej, kje naj dobim, kaj je Maks v ascendentu, po kitajskem horoskopu, srečno številko, kamen in kaj pravi horoskop ob rojstvu
Eno knjigo o horoskopu si moraš v knjižnici izposoditi, tiste male za vsako znamenje posebej so super, po kitajskem je pa PES tako kot vsi, kamen:SAFIR, ŽAD; HOROSKOP OB ROJSTVU: ČE DOBIŠ ČASOPIS OD TISTEGA DNEuser posted image
user posted image najbolj priljubljene knjige: HARRY POTTER, DAVINCIJEVA ŠIFRA, GOSPODAR PRSTANOV 
user posted image Katera glasba in izvajalci so na vrhu lestvic : Shakira, Green Day, Red Hot Chili Peppers, Beyonce, Justin Timberlake, Robbie Williams
user posted image Kaj predvajajo po TV Naša mala klinika, razočarane gospodinje, Skrivnostni otok, Čarovnice, Na kraju zločina, Lokalne volitve za župana 06 so bile takrat, BAR II je bil tudi, pa telenovele
user posted image Najboljši športniki :Iztok Čop, Tina Maze, Aljaž pegan, Katarina Srebotnik, Jolanda Čeplak, Michael schumacher
user posted image Kaj se vrti v kinu: Začetek oktobra je bilo( Jaz, ti in nadloga Dupree, The Devil wears Prada, WTC, Bela Masajka, Huda mravljica, Pirati s karibov 2, Garfield2
user posted image Kakšna je trenutna moda
( to pa ne vem kako bi napisala)

Upam, da ti kaj prav pride

_____________________________



(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 2472
   RE: Oktober 2006
16.1.2007 17:01:10   
Pikabu
Beki, user posted image user posted image user posted image Hvala ti. user posted image user posted image user posted image Grem takoj vpisat v knjigo, da hitreje mine čas.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu beki24)
Neposredna povezava do sporočila: 2473
   RE: Oktober 2006
16.1.2007 17:07:00   
beki24
Pikabu- če ti še kaj manjka, pa imam, samo povej!

_____________________________



(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 2474
   RE: Oktober 2006
16.1.2007 17:13:41   
Anonimen
Jest imam knjigo '''Moj otrok''', kjer piše kamen in roža za posamezno znamenje....in smo pisali naslednje:

najprej, kje naj dobim, kaj je Maks v ascendentu, po kitajskem horoskopu, srečno številko, kamen in kaj pravi horoskop ob rojstvu ::: kamen nebesnega znamenja: safir ( modrost ); roža nebesnega znamenja: slak ( zadovoljstvo )
user posted image najbolj priljubljene knjige; knjiga leta je : Orhan Pamuk: Ime mi je rdeča
user posted image Katera glasba in izvajalci so na vrhu lestvic : Neisha, Madonna
user posted image Kaj predvajajo po TV : Zahodno krilo, Otok, Razočarane gospodinje
user posted image Najboljši športniki : Scumacher, Ronaldinho, T.Woods
user posted image Kaj se vrti v kinu
user posted image Kakšna je trenutna moda
: ženska moda ( afriški vzorci, modro-rdeče-bele barve ); moška moda ( bela v kombinaciji s črno, sivo, naravne tkanine )

(odgovor članu Pikabu)
  Neposredna povezava do sporočila: 2475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?