|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lošinj
23.7.2007 20:12:55   
podnajemnica7
Ali morda kdo pozna ali ve kje bi lahko dobila kak super poceni apartma ali sobo za dve osebi.

Za apartma bi dala 30 do max 40 eur na dan.

Termin pa prva polovica avgusta.

LP M.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lošinj
23.7.2007 20:16:54   
podnajemnica7
Samo ne omenjat njihovih spletnih strani, ker sem že vse pogledala in je vse od 50 eur na dan in več.

(odgovor članu podnajemnica7)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lošinj
23.7.2007 20:27:22   
Anonimen
http://www.bolha.com/turizem

http://www.bolha.com/index.php?search=lo%B9inj&ukaz=search&kat=293

(odgovor članu podnajemnica7)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lošinj
23.7.2007 20:54:40   
podnajemnica7
Tuki gor je že vse zaseden za avgust pod 50 eur na dan.

A še kdo kaj ve?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lošinj
23.7.2007 20:57:05   
Anonimen
Ne.

(odgovor članu podnajemnica7)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lošinj
23.7.2007 21:13:10   
podnajemnica7
Joj albina kok si pa ti huda don, da si še bolj zelena. Joj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lošinj
23.7.2007 21:24:27   
CeluLitka
V najvišji sezoni boš težko dobila apartma po takšni ceni, kot si jo napisala. Če pa že so s takšno ceno, so pa verjetno že zasedeni.

(odgovor članu podnajemnica7)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lošinj
23.7.2007 22:53:30   
podnajemnica7
Le kdo bi vedel. Morda mi pa uspe tudi to z vašo pomočjo ringarajevci!

(odgovor članu CeluLitka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lošinj
24.7.2007 7:22:44   
Anonimen
Joj albina kok si pa ti huda don, da si še bolj zelena. Joj!


Nič huda, samo odgovorila sem na vprašanje. user posted image

(odgovor članu podnajemnica7)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lošinj
24.7.2007 10:10:52   
podnajemnica7
Ali bi bilo slabo, če bi ko bi prišla na Lošinj šele takrat iskala po tamkajšnjih agencijah cenejši apartma ali sobo?

Kaj vi mislite?

Mislite, da je to slaba ideja? LP M.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Lošinj
31.7.2007 0:19:37   
Anja**
Lošinj je kar zaseden. Na tvojem mestu bi si prej poiskala sobo oz. apartma. PPoskusi še pri zasebnikih.

(odgovor članu podnajemnica7)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Lošinj
31.7.2007 15:37:41   
tina104
Sobe so veliko bolj poceni kot apartmaji in tudi več možnosti je, da bo na licu mesta našla prosto sobo kot apartma. Sploh če še nimaš otrok, ti svetujem varianto, da greš kar tja in tam kaj poiščeš. Težko je zdaj v višku sezone prek neta dobit kaj za sprejemljivo ceno.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu Anja**)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Lošinj
4.8.2007 23:38:34   
kew kew
Ja, očitno je ta Lošinj res čisto čisto zaseden - tudi jaz že par dni iščem, gledam, telefonarim in skratka "delam diplomo" iz enega bogega apartmaja za 2 odrasla in 1 otročka... Ne najdem nič, no, razen kaj za 100 evrov na dan. Halo, me cenejš pride, če se vsak dan peljem tja in nazaj...user posted image

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Lošinj
7.8.2007 9:09:06   
lokvanj
Hja punce moje. Mali lošinj je vsako leto že marca skorej do konca razprodan. Tko so men rekl lansko leto v agencijah, ko sva z dragim maja iskala namestitev tam. Tko da gremo drugo leto že marca rezervirat user posted image , drugač bo prepozno.
Podnajemnica kej pa last minute v Iliriki turizem centru? Tam imajo bungalove Helios pa vilo nevemkajže zdej v avgustu v "akciji"user posted image . Sva ravno včeraj dobila z mojim prospekt v poslovalnici. mal je za pogledar, magari na netu.

_____________________________

lokvanj

(odgovor članu kew kew)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?