|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vrgli so me iz h&m-a
1.4.2008 14:26:32   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: srki
Ima cajt, pa pucauser posted image .




A drksom?

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: vrgli so me iz h&m-a
1.4.2008 21:49:16   
Lunca1
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

aja pa še to
men se pa ne zdi logičn, da ne smeš v vse trgovine k so v šoping centru z enim vozom. v vse štacune greš lohk z vozom ke pa ne. kaj če greš v šoping v špar pol morš najprej kva vse kupit pa pelat v avto pa nazaj v štacuno? v čem je pol fora šoping centra? pol je vseen če se vozim po mestu od ene do druge trgovine! kretenizem prve klase!


Se popolnoma strinjam. A potem to velja tudi za Kranj?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: vrgli so me iz h&m-a
1.4.2008 21:55:15   
benika
Se popolnoma strinjam. A potem to velja tudi za Kranj?


Ne. V KR ti noben ne komplicira.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: vrgli so me iz h&m-a
1.4.2008 21:59:40   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: darksome

čeprav je to stara tema ne morem verjeti, da je večina žensk tako domišljavih! mislim, vpisala sem se na fotum samo zato ker me takšno zelo razp.. LOL LOL LOL
1.nasploh v večino trgovin ne smeš z vozičkom draga lara to je kot da bi se nekdo spomnil priti v kopališče s čevlji, kjer pač tega ne smeš in pika, če si tak ****ič, da se ne znaš niti osnovnih pravil držati, žali slučaj, tako pač je
2.to da jo druge podpirate..user posted image user posted image , kar sram me je ko to berem ker tako neciviliziranih ljudi še nisem srečala..kar napadajte me boli k, tako pač je če se ženščine zberejo na enem kupu in šimfajo sistem, če imaš otroka in polno stvari, še ne pomeni da boš imela neke privilegijeuser posted image
3.začni razmišljat kot normalen človek in ne misli da si vsemogočna, ker nikoli ne boš, mogoče te hormoni malo preveč dajejo :D :D :D


user posted image user posted image user posted image  A maš ti mogoče slab dan?

Povej mi eno štacuno (no, razen ˛h&m v katerega ne smeš z vozičkom? Draga moja, še na kopališče greš lahko z njim. In kako naj po tvojem me, mlade mamice, hodimo z dojenčki v trgovino? Po tvoje verjetno naj bomo doma, al kako?

Predvidevem (no, skoraj 100% sem v to), da nimaš svojih otrok, saj v nasprotnem primeru ne bi pisala takih kozlarij, kot ji klofaš tule gor.

(odgovor članu darksome)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: vrgli so me iz h&m-a
1.4.2008 22:17:04   
ana18
ja, tale h&m je pa res groza. Mam jst čist podobno izkušnjo. Kar nism mogla dojet, kako da ne smem notr. Tko da sm se odločila, da pač ne pridm več in res nisem, ker smo kupci tisti ki z nakupi dajemo glasove in konec koncev s tem tudi podpiramo politiko trgovine.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: vrgli so me iz h&m-a
2.4.2008 7:06:33   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: srki
Ima cajt, pa pucauser posted image .




A drksom?


Ja, on ali ona.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: vrgli so me iz h&m-a
2.4.2008 7:08:06   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: darksome

čeprav je to stara tema ne morem verjeti, da je večina žensk tako domišljavih! mislim, vpisala sem se na fotum samo zato ker me takšno zelo razp.. LOL LOL LOL
1.nasploh v večino trgovin ne smeš z vozičkom draga lara to je kot da bi se nekdo spomnil priti v kopališče s čevlji, kjer pač tega ne smeš in pika, če si tak ****ič, da se ne znaš niti osnovnih pravil držati, žali slučaj, tako pač je
2.to da jo druge podpirate..user posted image user posted image , kar sram me je ko to berem ker tako neciviliziranih ljudi še nisem srečala..kar napadajte me boli k, tako pač je če se ženščine zberejo na enem kupu in šimfajo sistem, če imaš otroka in polno stvari, še ne pomeni da boš imela neke privilegijeuser posted image
3.začni razmišljat kot normalen človek in ne misli da si vsemogočna, ker nikoli ne boš, mogoče te hormoni malo preveč dajejo :D :D :D


Mogoče pa tebeuser posted image

(odgovor članu darksome)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: vrgli so me iz h&m-a
2.4.2008 22:48:58   
Anonimen
Jaz bi tule edino oddala mnenje, da če pač imajo taka pravila jih imajo in jih je treba spoštovat. Je pa res ta H&M tako nagužvan s stojali in oblekami, da sploh ne vem, kako se vmes vozi z vozičkom? Nepraktično čist. Pa blagajna. Sploh nimaš kje stat, če je gužva, edino med policami. In kako si lahko potem tam ogledaš stvari, ki te zanimajo? Nemogoče?
Bi pa jaz v takem primeru poprosila kolegico, da mi popazi otroka, sama pa šla v trgovino. Jaz vedno pustim voziček zunaj, pa še možauser posted image user posted image user posted image  Pa lep pozdrav

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: vrgli so me iz h&m-a
2.4.2008 23:07:39   
timoteja
No, žal mi je za tvojo izkušnjo, vendar sama še nikoli nisem imela v nobeni trgovini takšnih težav, pa sem tudi rinala po trgovinah s vozički, otroškimi, nakupovalnimi, polnimi ali praznimi. Če sem kje pred trgovino srečala kakega varnostnika, sem vljudno vprfašala, če je kak problem, glede na to, da imam s sabo že fasngo, drugače pa res nisem imela nikoli takih izkušenj. Najbolj pa mi je važno, da smo z oblačili za naše otroke in zase zelo zadovoljna s to znamko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: vrgli so me iz h&m-a
13.5.2008 13:01:17   
bibabuba
In od takšnih staršev, ki so tako čudovit vzgled svojim otrokom, zakaj pravila kršiti, dobimo mi otroke v šolo.user posted image


_____________________________

Kličem sonce!

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: vrgli so me iz h&m-a
16.5.2008 9:14:03   
blanč
ja pri nas pa znajo komplicirat. jaz najraje hodim v šoping v Celovec, je blizu inv njihovem šoping centru lahko nakupuješ tudi s psom. Sem bila zelo pozitivno presenečena kako so mirni in tolerantni prodajalci. vsi vemo, da pes in otroci ne morejo ostati vedno sami doma in ko gremo v šoping to pomeni kar nekaj ur...
user posted image user posted image user posted image  za Avstrijo

(odgovor članu bibabuba)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: vrgli so me iz h&m-a
16.5.2008 12:12:10   
fusia
Jaz za H&M sploh ne vem, ampak vem pa, da sem v CP že večkrat opazila znak na različnih trgovinah, da se notri ne sme z nakupovalnim vozičkom. Meni se je tudi trapasto zdelo, kako boš potem nakupoval, če greš tud v Špar. V glavnem - mislim, da ni H&M edini, ki ima taka pravila. Mogoče najbolj komplicirajo, ker imajo tako natlačeno, da z vozičkom res nikamor ne prideš. Jaz sem še z Zappom skoraj živčnega fasala, ko sem bila nazadnje noter. Že police so tako natlačene skupaj da komaj prideš skozi, potem pa še gužva... grozno res.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: vrgli so me iz h&m-a
17.5.2008 8:49:50   
Naja30
Zato pa se preusmerite na Rudnik v Supernovo. Nobene gužve, v h&m-u pa veliko prostora.

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: vrgli so me iz h&m-a
17.5.2008 9:05:24   
tejkooo
Mislim ga pa tud serjete!!! Pač imajo taka pravila in v njihovi trgovini je pač tak zakon. Gospa ti je to lepo razložila, ti pa pač  tega nisi razumela!user posted image user posted image user posted image user posted image   Pa  se pejt s policistom kregat po tem,  ko si 200 vozila čez naselje, da to je vseeno če imate tak zakon pa,  da bi ti še kar malo se 200 vozila po naselju......Lej oni majo taka pravila če jih pač ne moreš sprejet zaradi ne vem kakih verskih razlogov ali česarkoli ne hodi tja!!!!!! Zdi se mi pa skrajno ne resno in ne zrelo, da  kljub temu, da ti je gospa razložila njihova pravila in njihova stališča si ti še zmeraj šla notri gledat neke čevlje mislim HALO potem si pa ti razočaranauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?