|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Subvencija za mlade družine
22.9.2007 0:06:08   
Anonimen
Jap, Florecita. Tisti manjvredneži, ki nimamo diplome, se lahko sami je*emo za €. Že tako je tistim brez faxa težje priti do službe in posledično do € in kredita za stanovanje, potem se pa še najdejo parlamentarni, občinski in še kakšni pacienti, ki sedijo na 4000€-ih mesečno in rečejo, da moraš imeti pa za 300€ letno po betici pa diplomo u eni A4 zaprašeni mapi. No, sej, potem sm pa jst z osnovno šolo blesava, ker takšnega reševanja socialne problematike ne razumem. user posted image user posted image

(odgovor članu florecita)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Subvencija za mlade družine
22.9.2007 19:41:00   
Rožica I
KOSOVA- pa si spet zadela žebljico na glavico user posted image

Misliš, da bi lahko ta tvoj dopis tudi uradno kam poslali. user posted image
Moj sin je star namreč 5,5, jaz bom pa diplomirala v tem šolskem letu 2007/2008, torej, ko bom imela diplomo v žepu, gre sine v šolo.
Toliko o subvencijah za mlade družine..
Po moje, (ker pač imam izkušnje, da kadar država kaj da, potem to nekje 2x- no zakasira), so dobili statistične podatke o mladih družinah in stanovanjskem problemu, in je pač manjši % mladih staršev diplomirancev, kot tistih brez diplome, ne?
Nihče pa jim dejansko ne more očitat, da niso nič napravili za reševanje tega problema!

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Subvencija za mlade družine
22.9.2007 20:19:22   
sonce21
Vidim, da je tema že tukaj odprta, jaz pa sem na Naš vsakdan že nekaj spraševala, pa bom še 1 x tukaj (saj ne zameriteuser posted image ).
Imam kupoprodajno pogodbo sklenjeno 7.2.06, če želiš izpolnjevati pogoje za subvencijo mora biti sklenjena po 1.3.07. Uradnica na Stanovanjskem skladu mi je rekla, da če mi ni škoda denarja za overitev pogodbe, naj vseeno vlolžim vlogo. Ena predhodnica je napisala da overitev stane 44€user posted image
A je kdo mogoče imel lani takšen primer, da je imel pogodbo sklenjeno par dni pred rokom in je kljub vsemu dobil subvencije (da vidim če se mi splača dati teh 44€)?

Lep večer!

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Subvencija za mlade družine
22.9.2007 20:19:55   
sonce21
Pardon 1.3.06user posted image .

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Subvencija za mlade družine
23.9.2007 22:52:10   
Anonimen
Kako ste pa vi sklenili kupoprodajno pogodbo za nepremičnino, ne da bi to overili, madonca? user posted image  Ne se, no, igrat z življenjem. user posted image

Drugače je pa res - če ti ni škoda dati 44€ za overitev pogodbe (hecen znesek - a se ne overi samo podpisov - vsak po 1,06€? user posted image ), potem le daj. Verjemi pa mi, da se JSS (Javni stanovanjski sklad) drži razpisnih pogojev kakor pijanec plota. Če piše po 01.03., potem je PO vključno 01.03. - in nič drugače. Jaz bi 44€ raje zapila. user posted image

(odgovor članu sonce21)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Subvencija za mlade družine
24.9.2007 10:47:44   
sazi
sonce, jaz sem tista, ki je pisala, koliko je dala za overitev - jaz nisem imela druge izbire, kot overitev pri notarju in sem zato tako veliko plačala. Če greš na UE, te pride dosti manj. Moja notarska overitev je bila tako draga tudi zato, ker ima pogodba 17 strani, oni pa kasirajo overitev po št. strani - za bruhat, ker je bilo vsega skupaj "dela " za pol minute.
Po mojem mnenju je pa tako, da sicer lahko poizkusiš, samo kolikor so mi znane te uradne zadeve je tako, da če piše omejitev v razpisu, se je držijo.
No, če se odločiš za oddajo vloge, preveri naješrej na UE, kliko te pride overitev  mora biti precej manj, kot moja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Subvencija za mlade družine
24.9.2007 10:49:00   
sazi
kje pa piše, da moramo biti s faksom v podnajemniškem stanovanju?


piše v razpisu in piše na vlogi pri obveznih prilogah

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Subvencija za mlade družine
24.9.2007 10:51:43   
sazi
a sem jst prav razumela tisto o rekonstrukciji. se prav, tut če samo obnavljamo zadevo, kjer živimo, lahko dobimo subvencij

U mene tole tudi zanima, ker moramo hišo renovirat oz moramo narediti prerez hiše za vodno izolacijo in si tega sicer ne moremo privoščit, bi proosila za malo razlage.


tudi velja, samo moraš imeti izdano gradbeno dovoljenje za rekonstrukcijo, ki mora biti izdano po 1.3.2006 in pravnomočno pred 30.9.2007

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
24.9.2007 11:50:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Subvencija za mlade družine
24.9.2007 11:59:36   
sazi
nalin, žal nimam pojma - napisala sem, kar piše v razpisu in v vlogi
po mojem je nujno treba priložiti zraven nek uraden dokument, saj bi v nasprotnem primeru vsak lahko napisal, da renovira hišo in si tako rešuje stanovanjski problem

poglej na pozivi+u za subvencijo:
http://www.ssrs.si/upload/mo_files/lang_slo/mdruz_subvencije07.pdf

in jim pošli vprašanje po maili. Sama sem jih nekaj spraševala takoj po izhodu razpisa in dobila odgovor v dveh dneh. Mogoče pa izveš kaj uporabnega.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?