|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  244 245 [246] 247 248   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novembrke
15.10.2007 20:32:13   
Ilije
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Ilije najlepša hvala. tele posteljnine so pa res bistveno ceneje. Bom tud jaz kaj naročila. Ful luštne zgledajo. kolk časa pa že čakaš? No sej jest dve sem kupila tako da za začetek je. Sam vseeno bi še kakšno...


še ne en teden. Naročila sem v petek nekaj minut do polnočiuser posted image user posted image user posted image , tako da bi bila precej presenečena, če bi mi danes ali jutriže prinesli.

ojla...jaz sem pa v pikapolonici dobila fulll ugodno posteljnino...oziroma 4-komplet...evo slikca...bila je pa 39,39


sonchek, ful je lepa posteljnina in res zelo zelo zelo poceni!!!

IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

user posted image , a za tortice bi pa vstala iz postelje??


aha za tortico pa vse... sam se bojim, da je ne bom dočakala, vsaj z nosečkami ne. Gremo pa v sredo z Iris na en krajši izlet z vlakom do Celja (verjetno) in si jo bomo kar tam privoščile kakšen kos, glede na to, da bo naša prva princeska stara 3 leta.

IZVIRNO SPOROČILO: Dajica

Danes je pa moja user posted image kr nekam mirna, se mi zdi, da sem jo samo enkrat tko bolj nezno cutila. Pa sem povedala mojemu, pa me zdej ze cel dan klice, ce ze kaj brca. Je tud na urgenco klical in se zanimal, ampak imajo tam samo do 19 tedna, naprej pa v P (se mi zdi). Da lahko, da se zgodi porod, so rekli. Pa sem mu rekla, cakaj, sej verjetno bo kaj pobrcala, ne me strasit. Sej pride tko, da en dan je ful aktivna, potem pa kksen dan malo manj. A ne?? Sej kolkr vas berem, tud ne cutite vsak dan enako. Verjetno bo jutri spet kaj bolj brcala ali pa pocakam se do vecera, ko bom sla v posteljo, takrat ima ponavadi svoje orgije po trebuscku. Upam samo, da je vse ok.



Res je dajica, da niso vsak enako aktivni. vsaj moja ni. samo če je nič ne čutiš, bi jaz vseeno zagnala paniko ali pa se še prej za kakšnih 15 minut vlegla in počakala na kakšen gib. pri meni ponavadi pomaga, da se vsedem za RR in mala začne s premikiuser posted image

Srečno Tantra,Murenček,Katka,Žirafa.......


enako tudi z moje straniuser posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 6126
   RE: novembrke
15.10.2007 20:40:16   
Tanayya29
jaz če kdaj ne čutmuser posted image mal pomigam po trebuščku in začne takoj migat..ali če se uležem.
danes na ctg-ju je bil full živahen,tud sestra je rekla,ko me je prišla pogledat vsake tok časa,da je full živahen...
pol pa enkrat pride g. za sekundo notr,pa reče,uh vam še nč ne dogaja(popadki),no a to tok hitr vidi?S tem,da je od daleč stal?pa že....user posted image

ma,likanje sem preložila na jutri....se mi prov ne da...


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 6127
   RE: novembrke
15.10.2007 20:45:36   
scubadiver
Žirafa se zahvaljuje za lepe želje, pestke in angela varuha. Pravi da se bo jutri javila ko bo kaj novega..

Tudi meni se Tantra ni nič javila.. Verjetno je bil potem res CR pa še ni k sebi prišla?

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6128
   RE: novembrke
15.10.2007 20:49:27   
lorch
Ja, nayya 28, to se res že od daleč vidi ker je krivulja za popadke tista spodnja, pri kateri se opazi ali popadki so ali niso in kako močni so. Verjetno si bila že nekaj časa priklopljena ko je pogledal, pa je takoj videl da v tem času ni bilo nobenega odstopanja, oz. nobenih krčev ali popadkov.

Sicer nisem zdravnica, ampak sem bila sedaj en teden v bolnici zaradi pogostih krčev maternice in sem redno, včasih tudi dvakrat na dan bila priklopljena na ctg, zato sem se že malo naučila zraven.user posted image


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6129
   RE: novembrke
15.10.2007 20:57:13   
Tanayya29
lorch hvala za info...
res je proti koncu notr pršuuser posted image


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 6130
   RE: novembrke
15.10.2007 21:30:38   
ninocka
Dober vecer,

da hitr se neki stapkam, preden grem likat zadnje stvari user posted image user posted image user posted image user posted image in gledat moje nadaljevanake

Jst sem se s temi posteljninami tolk obremenjevala, še mami sem tam jokala in mi je na koncu rekla, da mi bo dala denar (ker ga je tko al pa tko mela namen dat),pa naj grem kupit. Sem rekla, da tud, ce mi ona da denar, ne mislim dajat 130 EUR za posteljnino, sploh pa, ker ne rabim vsega - ne rabim jogi rjuhe, kovtrcek je kr neki, pa povstrcka tud ne. Jst bi mela samo obrobo in pa prav prevleke, kovtrcek bom pa tko kupla, ker je ta cist ene extra mere, kar pomeni, da mi nobena druga posteljnina spet ne pase gor... Mah, sej vem, da ze kompliciram user posted image
nayya, verjamem, da vam je v vrtcu ful zoprno...jst sem glede teh stvari ful razumevajoča - otroka lahko še ne vem kolk čuvaš, pa se vseeno lahko kaj nardi..midve s sestro sva ble tud vedno ful potolčene in razbite, v vrtcu jih je pa še vsaj 10 na kupu...če jest nisem mogla občuvat enega, kako lahko pa vzgojiteljica naenkrat gleda za 10imi. Nesreče se dogajajo, men je bolj važno, da se pove in ne da se skriva al pa da se dela, da ni blo nič...
kanarka, a smo se same pol-korošice tle nabrale user posted image user posted image user posted image holmec pa valda tud poznamo, saj skoz hodmo v AU, čeprav gremo zdej večinoma čez Rehta, ker je bližji
naraščaj, jst sem tud zaprta ratala, ampak mi je danes v lekarni rekla, da je to posledica povečanega jemanja železa

IZVIRNO SPOROČILO: ajtak

IZVIRNO SPOROČILO: gruška
Evo, posredujem Mamuškin sms, da boste mal na tekočem :
 
" Ravno sem končala maratonsko previjanje: 6 plenic, serijsko pokakanih, +1 x preoblačenje v celoti = 45 min previjanja . Na splošno sva o.k."

Zgleda, da so oni tut na tekocem . 6 plenic v 45min .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: naraščaj
Sem šla še v Konjicah po pivo, ker mi ga je zmankal


c,c,c,c,c,....user posted image user posted image user posted image

ilije, hvala za linke, moram jih pa še prečekirat

Murenček, Žirafa, Tantra, Katka
...drži pesti, fige...vse karkoli pomaga, da bodo otročki čiprej zdravi user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 6131
   RE: novembrke
15.10.2007 21:41:06   
Mamathea
Dober večer

Jaz še vedno perem cotke in ene že sušim v sušilcu, da mi jih potem ne bo treba likat, oz. jih bom samo tiste, ki bodo tega nujno potrebne.
Jaz sem popoldne tud mal zadremala in se po 1 uri zbudila vsa zbegana, kje sem, saj se mi je sanjalo, da ležim pod palmami in da je moj otroček star že 3 leta in je sedel poleg mene.user posted image No ko sem ugotovila, da je detece še v trebuščku sem počas vstala in se šla mal spehodit na svež zrak, kolikor ga pač v lj imamouser posted image . Sedaj čakam, da sušilec posuši in drug stroj opere, potem grem vse to še zložit in nato počas v posteljico.
Držim pestke za lukca, Žirafini user posted image in vse ostale (Murenček...). Prav strah me postaja,ko berem, koliko jih je že šlo rojevat od novembrk..pa strah me je ker je v porodnišnici takšna gužva, še posebej v lj, le kam to pelje,? Res ne vem zakaj ne morejo urediti kaknih dodatnih sobic in zaposliti več osebja (predvsem babic, če pa vejo, da je že celo leto tak naval, ki še ne bo hitro pojenjal.)
Ninočka Črna na Koroškem je zelo zanimiva vas, pa narava je tam res ultra super lepa.
Če bos spomladi tam na počitnicah se morda kaj vidimo, saj sem tudi jaz pogosto na Koroškem.
Lepo se imejte vse nosečke, pazite nase in pozdravite user posted image .


_____________________________

Na prelepi torkov dan 04.12.2007 Tijan pokukal je na plan. Mamica in očka sta zelo vesela, da sta ga končno lahko objela in k sebi vzela.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 6132
   RE: novembrke
15.10.2007 22:16:08   
gruška
Oj, prej sm Katki3 poslala sms, kako so kaj in mi je odgovorila:

"Nc kej dosti novega, jaz sem včeraj prišla iz intenzivne in imam zdej Aljaža pr seb, Klara se pa še vedno bori na intenzivni, priklopljena na vse možne aparate. Včeraj je mela popoldne ful krizo, krvavitve in krče, pol se je pa stanje spet stabiliziralo. Upamo na najboljš, možno je pa še vse."
 
KATKA, TUD MI DRŽIMO ŠE VEDNO PESTI user posted image user posted image

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

(odgovor članu Mamathea)
Neposredna povezava do sporočila: 6133
   RE: novembrke
15.10.2007 22:45:25   
nicolina
Katka, močno držimo pesti za malo Klaro user posted image user posted image user posted image

Jaz grem počasi spat, lahko noč vsem in lepe ter mirne sanje vam želim... 

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 6134
   RE: novembrke
15.10.2007 23:19:55   
sonchek
no očitno so se zame začeli dnevi nespanja...se res prov sprašujem ali se to telo navaja na manj spanja....ker jaz sem resnično večni zaspane...še pred časom sem mogla nujno odremet kakšno urco popoldne...zdej pa ne to, pa pol še zvečer ne spim več...groza....
No, lahko pa da je samo kakšna luna user posted image user posted image user posted image

Jaz sem dala tud zdej še en stroj cunj prat in naštimala timer, da so zjutraj oprane in upam, da bo jutri še en lep dan in se bodo lepo cunje zunaj posušile...

tudi jaz držim močno pestke za Katko in njeno Klaro...

....morm pa rečt, da me ta gužva v P. že resnično skrbi...
...ah...


_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 6135
   RE: novembrke
15.10.2007 23:25:21   
sonchek



user posted image  

SEZNAM 74-NOVEMBERSKIH user posted image user posted image user posted image

1.11.07 bancha 
1.11.07 murencek   (user posted image Dušan ali Staš) ŠLA V RIM
2.11.07 maks,25, CH, NSuser posted image (user posted image Matija ali user posted image Mija, Mila..)
2.11.07 tintin,27, KR, NSuser posted image  (user posted image Maša ali user posted image Vasja)
2.11.07 matea1  
3.11.07 naja08,32, LJ, NS user posted image  (Blaž)  
4.11.07 bella469, user posted image   
4.11.07 že 35, 35, MB; NS user posted image ;  morf.user posted image (Timon);
4.11.07 mojval, user posted image
5.11.07 nemrak, AC user posted image ;
5.11.07 bts 
5.11.07 bejbi 
5.11.07 Hruškica84,23, PO, user posted image  (Filip)  ŠLA V RIM
5.11.07 martita
5.11.07 nikkita10, user posted image
5.11.07 peska, user posted image
6.11.07 Alina_alin, MB 
6.11.07 azarmitra,24, morf. user posted image ;   
6.11.07 gruška, NS user posted image , mofr. user posted image ;(Taja)  
6.11.07 tjuša
6.11.07 ninocka,29, LJ, mofr. user posted image ;
6.11.07 pikapikica 
6.11.07 Kimi6, user posted image
7.11.07 potepinka,32, CE, morf user posted image -Mark ;
7.11.07 kesi,
8.11.07 TANTRA, LJ, AC user posted image (Luka)
8.11.07 heaven,25, Izola 
8.11.07 barika, user posted image  (Martin),
9.11.07 marinci
9.11.07 Ilije, AC user posted image   (Zala ali Ajda);
9.11.07
 lajla, user posted image
10.11.07 Kada
10.11.07 makica,
10.11.07 nayya28, morf user posted image  (Taj) ;
11.11.07 anonimna 4
11.11.07 sonček5, AC user posted image ;
11.11.07 deena,
11.11.07 mklks,
12.11.07 zirafa76, NS user posted image user posted image , mofr user posted image user posted image (Isabella in Gabriella ali Sofija)
13.11.07 jooly
13.11.07 mmajaa, MB
14.11.07 naraščaj,CE, morf user posted image (Taja???)   
14.11.07 velika britanija,
15.11.07 Alter_ego
15.11.07 babsy77, mofr user posted image  (Ana)
15.11.07 manca, KR, morf-ok, user posted image  Maja
16.11.07 analana, user posted image  Luna-Alya  
16.11.07 soni, user posted image  in user posted image ;  
17.11.07 Loni 76, LJ
17.11.07 anastasija, Jesenice
18.11.07 Nada79
18.11.07 KATKA3, user posted image ŠLA V RIM
19.11.07 sonchek,29, PO, morf. =ok;
19.11.07 Nežka
19.11.07 Silva10,LJ, user posted image
20.11.07 scubadiver,31, LJ; NSuser posted image , morf user posted image ,3Duser posted image   ( user posted image Lana)
20.11.07 kanarka, user posted image  (Sara)
21.11.07 Pikec mali,
21.11.07 barbi195,
23.11.07 Tinna
24.11.07 mamuška,35, morf user posted image   (Benjamin ali Dominik),  ŠLA V RIM
24.11.07 viki-2
25.11.07 buba1131,
26.11.07 Mamathea, 
27.11.07 Bauka29,
27.11.07 Dajica, mofr. user posted image  (Kaja) ;
27.11.07 Ajtak, morf user posted image (Tjaš)
27.11.07 mila1,
27.11.07 neli99, user posted image  (Nataša) 
28.11.07 Petra1976,31,Šk. Loka,
29.11.07 nicolina,31, NM, morf user posted image  (user posted image Tin ali user posted image Lana, hana, nika..) 
29.11.07 Špelka, 29, mofr user posted image     

29.11.07 DEBELUŠKA30, morf user posted image
30.11.07  tago, user posted image  (Lea)
Začele z nami:
user posted image  Katina user posted image
user posted image  Teja*user posted image
user posted image  Aleksejauser posted image
user posted image  Afnica malauser posted image     


user posted image RODILI SMO user posted image user posted image user posted image   

DO SEDAJ:    4 X user posted image ,     1 x user posted image         user posted image user posted image user posted image     

user posted image   (23.9. - 23.10.)

1.10.2007 Murenček (1.11.) -user posted image  Staš (2040g, 44cm)
3.10.2007 Hruškica84 (5.11.)- user posted image  Filip (2630g 48cm)
8.10.2007 Mamuška (24.11.) - user posted image Dominik (2670g, 50cm)  
12.10.2007 Katka3 (18.11.)- user posted image user posted image  Klara(1970g) in Aljaž (2070)


   user posted image (24.10. - 22.11.) 



user posted image  (23.11. - 21.12.)




_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 6136
   RE: novembrke
16.10.2007 6:50:11   
manca
Dobro jutro vsem novemberskim user posted image in user posted image za lepše jutro.

Jaz sem že pokonci in sem ravnokar pripravila malico za v službo za moža, zdele mu bom pripravila pa še zajterk. Potem ga peljem danes v službo, saj me popoldne čaka službeni kostanjev piknik pri direktorju doma.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 6137
   RE: novembrke
16.10.2007 7:33:55   
scubadiver
dobro jutro punce user posted image

Manca hvala ti za kavico. Ti si pa res pridna, nam kavo, možu zajtrk in malico. Bravo bravo user posted image
Jaz sem se zbudila ob petih zjutraj in se premetavala po postelji čez neki časa sem sicer zaspala, zdele pa me je vrgla pokonc ura za materinsko šolo sem pa jasno v komi. Najbolj pa sovražim ko komu pojamram da ne morem spat pa mi reče.. Ja pa dej se zdej naspi. GRRRRRR če pa ne morem...

Žirafa, Tantra, Katka, Murenček držimo pesti user posted image user posted image


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu manca)
Neposredna povezava do sporočila: 6138
   RE: novembrke
16.10.2007 7:56:58   
Nana Liza
Hojla novembrke!

Pa da se končno še jest pofočkam za 28 nov. user posted image Saj vas berem na vsake toliko časa, ampak tale nosečnost mi kar hitro mineva ob vragolijah naše 22 mesečnice. Bo pa decembra najbrž še bolj pestro zaradi majhnosti našega dvosobnega stanovanja v mansardi.

November je tik pred vrati in tako jih je nekaj se že odločilo, da zapustijo trebuh svoje mamice. user posted image Vsem čestitke!user posted image Si pa predstavljam, kakšne muke doživlja Katka, ker je mala Klara na intenzivni.  Tudi naša  je bila na intenzivni, ampak samo 1 dan in mi je bilo tolk hudo, ker sem jo videla prvič šele naslednji dan, pa bila je samo na opazovanju in je bilo itak vse ok. Veliko user posted image Klara!!!

NL.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 6139
   RE: novembrke
16.10.2007 8:03:34   
scubadiver
Nana Liza dobrodošla med novembrske čveke. Upam da se boš med nami dobro počutila user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 6140
   RE: novembrke
16.10.2007 8:24:48   
nemrak
user posted image user posted image ,
TANTRA mi je včeraj zvečer pisala, vendar sem jaz že spala user posted image  (okoli 21.30)
Se opravičujem!!
Piše, da je bila 5 ur v porodni, CR ji niso hoteli narediti, ker je krvavitev ponehala, popadki pa so bili prešibki. Šla je nazaj v sobo, utrujena. Danes b izvedela kaj več. Ne ve pa , če je že kaj odprta (včeraj zjutraj še ni bila nič) , ker je ni nihče nič pogledal.
Javim, ko izvem kaj več!!!

Upam, da je ne bodo preveč pacal, kako je v navadi user posted image .
TANTRA, drži se !! Mislim nate!!! in na vse, ki ste že v bolnicah brez oz. že s svojimi sončki user posted image

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 6141
   RE: novembrke
16.10.2007 8:33:53   
Ilije
Dobro jutro!

Hvala za kavico in dobrodošlica novimuser posted image user posted image user posted image .

Tale SMS od TANTRE pa ni nič kaj obetajoč, kako to da ne izpeljejo poroda do konca, če si že enkrat v porodni in to 5 uruser posted image

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 6142
   RE: novembrke
16.10.2007 8:56:01   
potepinka
Dobro jutro

Tudi jaz ne morem več spati

NanaLiza-dobrodošla
 
TANTRA IN ZIRAFAUpam da bosta danes rešeni,držim pesti

Manca-hvala za kavico.

Glede oblačenja posteljce za našgauser posted image  jaz jo še nisem jo bo mož ko bom jaz v bolnici.Imava v spalnici malo prostora potem bi pa sedaj bila samo v napoto.
Ene 2-3mesece bo v zibelki.Oprano in zlikano pa imam vse tak da samo obleče in to je to

ojla...jaz sem pa v pikapolonici dobila fulll ugodno posteljnino...oziroma 4-komplet...evo slikca...bila je pa 39,39


sonchek-ful lepa posteljina,jaz sem si jo sposodila od prijateljice

IZVIRNO SPOROČILO: gruška
Evo, posredujem Mamuškin sms, da boste mal na tekočem :

" Ravno sem končala maratonsko previjanje: 6 plenic, serijsko pokakanih, +1 x preoblačenje v celoti = 45 min previjanja . Na splošno sva o.k."
user posted image user posted image user posted image user posted image  




zdaj pa grem mojo kavo spit pa se potem javim!

Soryy za črke noče pisat drgač


_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 6143
   RE: novembrke
16.10.2007 8:59:13   
nicolina
Dobro jutro, manca hvala za kavico. user posted image

Meni jo to tudi čudno, da niso kaj naprej ukrepali, najprej 5 ur v porodni, pol jo pa vso zmučeno poslali nazaj. user posted image  Mislim, to naše zdravstvo, če bo šlo kaj narobe, oni spet ne bodo nič krivi. Saj sploh nočem razmišljat o tem. Joj, me je to pogrelo že navsezgodaj. user posted image
Tantra,mislimo nate in drži se. user posted image user posted image

Nana Liza dobrodošla user posted image user posted image

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 6144
   RE: novembrke
16.10.2007 9:12:23   
Mamathea
Dobro jutro

Za nas je dobro jutro, vprašanje pa je, kaj spet "pacajo" pri Tantri, res vedno bolj razmišljam, da je v Lj porodnišnici stalno slabše, pa kako jo lahko pustijo 5 ur matrat se v porodni sobi, nato pa jo prestavijo v navadno sobo? Meni ni nič več jasno in sem že prav zaskrbljena, hkrati zelo besna in če bo šlo tako naprej, bom res šla rodit kam drugam, npr. k nam v Slovenj Gradec, kjer je občasno tudi problematično kadrovsko stanje (premalo ginekologov), ampak mislim, da je pa mogoče le kaj manj gužve kot tu v Lj. Pa kako to, da jim nihče nič ne reče, ker se tako "zafrkavajo" in tako odlašajo s temi CR. Zakaj ne zaposlijo več anestezistov (ker se vedno zgovarjajo, da jih ni dovolj za dajanje narkoze...?). Jah pač glavno mesto Slovenije, kjer naj bi bilo vse popolno, pa vidimo kaj se dogaja.
Morala sem malo jeze strest iz rokava, zdaj mi je lažje pri srcu. Močno držim pesti za Tantro, Klaro in vse ostale in jim pošiljam velik user posted image . Ostale nosečke pa se držite in do konca zdržite. Uživajte v sončku.
Vse nove "čvekice" dobrodošle in upam, da se boste med nami super počutile.


_____________________________

Na prelepi torkov dan 04.12.2007 Tijan pokukal je na plan. Mamica in očka sta zelo vesela, da sta ga končno lahko objela in k sebi vzela.

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 6145
   RE: novembrke
16.10.2007 9:34:23   
Tanayya29
Dobro jutro..
No,prejle sem ustala in hitro letela pogledat kaj je z našo Tantro.Jaz upam,da bojo poskrbeli,da bo vse prav.

Tantra user posted image user posted image in Žirafauser posted image user posted image ..da bo vse dobro!!!!!

Sicer pa sem tudi jaz slabo spala..do 2h sem gledala v luft,potem obiski wc-ja,no sedaj sem pa spet vsa zaspana.

Ja ninočka jaz sem tudi dobila posteljnino z obrobo,kovtrčkom,rjuhcami v pikapolonici(kranj),za 70 evrov(sm spet včeraj pozabla napisat),tk da se splača še mal v pikapolonico skočit.

nana liza dobrodošla med nami..ja še malo...

no,jaz sem danes sanjala,da sem prišla v porodno,notr sta bili dve sestri,in sta mi rekli,no tu boste vi.Z mano je bila mami,in mi je skoz govorila,da me bo zeblo.Soba je bila full svetla z full velikim oknom.to mi je ostalo v spominu,drugega se ne spomnim....

grem popit kakav,kasneje še kaj napišem...

aha,a veste,da bo baje v četrtek hladna fronta vse tam do ponedeljka?

lep dan


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Mamathea)
Neposredna povezava do sporočila: 6146
   RE: novembrke
16.10.2007 9:35:50   
naraščaj
Dobro jutro še od mene.

Spala tako, tako. Parkrat šla na Wc, zvečer pa nisem in nisem mogla zasapat. Najprej sem mela žur po trebuhu, pol pa same glupe misli. user posted image user posted image  Ob polnoči pa je začel piskat opomnik na telefonu, sem se čist zblojena zbudila user posted image  pol je pa spet trajalo, da sem zaspala.

Ati že pridno dela, jaz pa nekaj prelagam stvari sem in tja in delam plac, da spravim omaro ven iz spalnice na hodnik, da lahk še tam porihtata. user posted image

Tantra, držim pesti, da bo vse ok. pa eno user posted image za srečo. Prav tako Katki za Klaro in Murnčku za njenga korenjaka. user posted image user posted image user posted image

Dobrodošla Nana Liza.

Razmišljam kaj naj kuham, saj moram danes za atija pripravit kosilo, ki pa je zelo zbirčn. user posted image user posted image

Se še kaj javim.

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 6147
   RE: novembrke
16.10.2007 9:40:52   
sonchek
Dobro jutro user posted image !!!!
Najprej hvala za kavico...jaz itak se napol spim,šla sem spat okoli 1-ih...zbudila sem se pa že pred osmo...groza...zdej sem pa k zombi...morm pod tuš, mogoče se bom pa kej k sebi spravila...

Tole kar se tiče tantre je tudi meni grozno...pa kaj hudiča čakajo...če je tuk krvavela in že bila v porodni...matr, da so totalno nesposobni, al pa šparajo...in pol gre kaj narobe in pravijo da niso nič krvivi...jojjjjj kako sem jezna k sam user posted image !!!!!
Mah sej nič čudnega da je naše zdravstvo čist v kuuser posted image u...mah...upam da ji bo danes uspelo in da bo vse ok...močno držim pesti zanjo in njenega Lukca!!!

TANTRA DRŽI SE, MI SMO SKOZ S TABO!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

tole me je pa res čist pogrel že navsezgoodi zjuti...mah grem pod tuš...
lep dan vsem..

aja pa še dobrodošla med čvekami Nana Liza...a že veste kaj boste imeli?

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Mamathea)
Neposredna povezava do sporočila: 6148
   RE: novembrke
16.10.2007 9:43:53   
sonchek
Aja sej res danes je še dan od Žirafe...upam, da bo vsaj pri njej vse tako kot je treba....

ŽIRAFA držimo pesti, da se čim prej crkljate in veliko sreče princeskama...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 6149
   RE: novembrke
16.10.2007 9:48:54   
Špelka
Dobro jutro tud on mene!

Pridružujem se dobrim željam za vse, ki bodop danes postale mamice (Žirafa, Tantra) user posted image  user posted image user posted image user posted image  ter pošiljam veliikooo moči za okevanje Murenckovemu Stašu in Katkini Klari! user posted image user posted image user posted image user posted image ! Upam, upam, da bo danes dober dan za vse!

Bodite fajn, k je zunaj tako lepo vreme! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 6150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  244 245 [246] 247 248   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  244 245 [246] 247 248   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?