|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 130 131 [132]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
22.3.2010 14:30:56   
eya
Uh, aprilke, čist ste poniknile!
Hitro-kaj je novega? Kak nov bratec ali sestrica na obzorju ;)?

Drugače pa vse naj, naj vsem malčkom, ki zdaj v teh in naslednjih dneh praznujejo, že kar 4 leta bo, odkar smo tule gor pisale, kako naši mali kakjo, spijo, jejo ;)...

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 3276
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
23.3.2010 13:31:45   
ČebelicaMaja
Ja hitro gre čas...in potem ti to malo lušno bitje danes zjutraj izjavi:...veš kaj mami, ti pejt lepo v službo, da direktor ne bo hud...jaz grem pa v vrtec na zabavouser posted image ... pa un prstan mi dej, ki sem ga dobila za kazen, ko sem se rodila user posted image user posted image user posted image ... (mamici je oči kupil prstan za darilouser posted image - moja mala buča pa to razume po svojeuser posted image ...da dol padeš)...kje so že kakci in krčki in flaške...
...res so ena krasna, čudovita bitja... vsem štiriletnikom želim vse najboljše!user posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3277
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
22.4.2010 20:38:53   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: Janci F

Jaz imam pa eno prošnjo in sicer bi vas prosila, če lahko izpolnite anketo, ki jo potrebujem za seminarsko nalogo.

Anketo najdete tukaj http://soncek.eu.org/ankete/index.php?sid=21629&lang=sl in prosila bi vas, če lahko link pošljete naprej še prijateljem (predvsem tistim, ki so že starši) in jih v mojem imenu prosite, če jo lahko izpolnijo.

Že v naprej se vam zahvaljujem za izpolnitev ankete.


Vsem, ki ste si vzele čas in rešile anketo se iskreno zahvaljujem.

Želim vam veliko prijetnih trenutkov z vašimi sončki.

P.S. Če katera še želi odgovoriti na anketo, jo lahko še vedno najdete na zgornjem linku.

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 3278
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
25.7.2010 23:31:09   
DeVilla
Ojla punce,

Naša 4-letnica se lepo razvija, gobčna je da je kaj, njena domišlija nima meja... Prav tako njena trmica od časa do časa... user posted image  Trkam na bližnji les, da bomo ta mesec prvič cel mesec noč preživeli s suho plenico... user posted image  Pozimi ni in ni šlo, pa naj smo še tako pazili, da pred spanjem ni pila oz. da je šla na stranišče. Noro se vozi s kolesom, pa s skirojem tudi, ko ji ga večja sestra prepusti... Na veliko oponaša tavečjo tako pri risanju, kot pri izbiranju, kaj bo oblekla oz. jedla. Na momente me zjezi, ko reče, da je lačna trenutek za tem, ko nekdo nekaj poje do konca. In to kljub temu, da smo ji prej isti jed ponudili, pa je rekla, da ne bo... Ah, ta naš bikec...
Evo to je na kratko, upam, da se bo še kakšna oglasila, da tema ne zamre...

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 3279
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
26.7.2010 11:16:08   
ČebelicaMaja
Ojla, tudi jaz kar malo pogrešam aprilke... naša Hana te dni preboleva norice- kar hudo obliko. Smo morali morje prestaviti, pa še to vprašanje, ker čakamo kako bo še pri Gajki.
Drugače pa uživamo 100 na uro, vedno lažje in lepše je- sicer o ravsanju in cviljenju ko kaj hočeta ena od druge ne govorim, ampak tudi to mora bit.

Če se spomnite, mi je mesec in dva dni po rojstvu Hane poginila kužika, no in ta mesec je končno prišel čas in smo rezervirali novo kepico, dobimo jo pa 15 avgustauser posted image  

Končno smo tudi prodali stanovanje in se čez 3 mesece selimo v hiško... ja kar dogaja se pri nas- nikoli ni dolgčasuser posted image ...

Hana me pa zadnje čase tudi neznansko zabava s svojimi izjavami- včeraj je bila nekam tiha in zadržana in jo vprašam kaj pa je- je kaj narobe- ona pa: Nič mami, samo razmišljam, če bi se poročilauser posted image

Dajmo aprilke, javite se kaj...user posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 3280
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
26.7.2010 11:18:33   
ČebelicaMaja
aja, no in tudi pri nas so bile norice za nekaj dobre- končno smo se znebili planice ponoči- tudi ni in ni šlo... nismo niti poskusli, ker enostavno zvečer brez planice ni hotela spat...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3281
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
31.1.2011 10:32:01   
Krista28
Moderatorja prosim, da zbriše vsebino objave 1338 ker mi pokaže pri iskalniku na googlu in bi zbrisala ime in tel.št.

Hvala.
krista28

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 3282
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
12.1.2012 8:36:15   
petruska
Hojla Aprilke in Aprilčki 2006!

No mi jo tudi imamo, sem na tale forum danes čisto slučajno naletele.

A obstaja kakšen seznam pofočkanih aprilčkov?

Mi imamo Izabelo 7.4.2006

No nikoli ni prepozno, najbrž?

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 3283
   RE: Aprilke in Aprilčki 2006 (2)
18.1.2012 12:04:25   
DeVilla
Naša aprilčica je živahna kot srebro, sploh si je ne predstavljam jeseni v šoli. Občasno ima izbruhe trme, pa jo kar hitro umirimo. Od dec.2010 imamo doma še enga fantička, je imela aprilčica malce težav s prilagajanjem na sredinsko vlogo, pa je zdaj mnogo bolje. Le paziti moram, da tamalga preveč ne mečka, se bojim, da bi mu nehote kaj naredila, ko ga včasih vlači okoli kot mačka mlade... user posted image

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 3284
Stran:   <<   < Prejšnja stran  128 129 130 131 [132]
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 130 131 [132]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?